27.01.2020 09:25

Dekoracje świąteczne – ankieta

147
Powoli dobiega końca okres świąteczny. Kończy się także okres obecności dekoracji świątecznych na gminnych ulicach, placach, budynkach, które przez blisko dwa miesiące rozświetlały nasze miejscowości. Zanim jednak wszystkie zostaną zdjęte, chcielibyśmy poznać Państwa opinie dotyczące ozdób i obiektów świątecznych, jakie w tym sezonie były umieszczone w miejscach publicznych naszej gminy.


Szanowni Państwo!

Powoli dobiega końca okres świąteczny. Tym samym prosimy o podzielenie się swoją opinią dotyczącą dekoracji świątecznych umieszczanych w miejscach publicznych naszej gminy. Państwa odpowiedzi posłużą do przygotowania dekoracji w kolejnym roku.

 

Z góry bardzo dziękujemy za Państwa opinie!

 

Z poważaniem

Małgorzata Pachecka

Wójt Gminy Michałowice

* - pola wymagane

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji