SENIORZY I ICH POTRZEBY W KRĘGU NASZEGO ZAINTERESOWANIA
Podobne tematy: emeryci, ankieta, seniorzy

W związku z rozpoczętą w czerwca br. diagnozą potrzeb i oczekiwań seniorów z różnych grup wiekowych mieszkających na terenie gminy Michałowice, chcemy zaprosić Państwa do wzięcia czynnego udziału w badaniu ankietowym.


Gmina Michałowice planuje opracować Program Wsparcia Seniorów, który pozwoli lepiej zadbać o zaspokajanie potrzeb najstarszych członków naszej społeczności. Pierwszym etapem jest diagnoza sytuacji i poznanie oczekiwań. W maju odbyły się dwa spotkania warsztatowe mające na celu określenie tematyki diagnozy. Wzięli w nich udział przedstawiciele biblioteki, GOPS-u, Komorowskiego Stowarzyszenia Aktywnych Seniorów i Osób dotkniętych Chorobą Parkinsona oraz Rejonowego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Michałowicach. W wyniku spotkań została opracowana ankieta, którą można wypełniać do 16 lipca 2018 r. Ankieta jest  kierowana do osób w wieku senioralnym. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w badaniu poprzez wypełnienie ankiety. Ankiety będą rozpowszechniane poprzez osoby ze środowiska senioralnego a także będą dostępne w wersji elektronicznej  oraz papierowej w urzędzie gminy, bibliotece w Komorowie oraz w przychodni  RES- MED w Michałowicach.

 

ANKIETA - do druku

 

Po wypełnieniu, ankietę można zwrócić osobie od której Państwo ją dostali, lub wrzucić do oznakowanego pudełka w urzędzie gminy, bibliotece w Komorowie oraz w Przychodni  RES- MED w Michałowicach  w terminie do 16 lipca 2018 r.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem badania,  Anetą Świątko pod numerem telefonu 533 012 565 lub mailowo na adres:

 

 

Zobacz także

Jubileusz par małżeńskich. fot. Mariusz Marcysiak

Jubileusz par małżeńskich 24.10.2017 17:35

Wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka uhonorował 11 par małżeńskich, które w tym roku obchodzą „Złote Gody”.

czytaj więcej
Jubileusz par małżeńskich. fot. Mariusz Marcysiak

Jubileusz par małżeńskich. 27.10.2016 19:55

Wzorem lat ubiegłych podczas uroczystości Gminnego Dnia Seniora, które w tym roku odbyły się 23 października, wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka uhonorował jubilatów naszej gminy Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz ozdobnie haftowanym dyplomem z gratulacjami od Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Kolejne stacje rowerowe

Kolejne stacje rowerowe 22.09.2016 13:25

Od 23 września br. można korzystać z kolejnych dwóch bezpłatnych wypożyczalni rowerów, których operatorem jest firma Nextbike Polska. Samoobsługowe stacje są zlokalizowane w Komorowie oraz Opaczy-Kolonii, przy stacjach kolejki WKD.

czytaj więcej
Państwo Alina i Bronisław Rysiowie w tym roku świętowali 60. rocznicę ślubu

Diamentowe gody mieszkańców Michałowic 30.05.2016 09:20

26 maja 1956 r. Państwo Alina i Bronisław Rysiowie zawarli związek małżeński. W tym roku obchodzili 60. rocznicę ślubu. Z tej okazji wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka wręczył Jubilatom Medal za długoletnie pożycie małżeńskie przyznany przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, jak również haftowany dyplom i gratulacje od Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Dzień Rodziny michałowickich seniorów A.D. 2015

Dzień Ojca i Matki michałowickich seniorów 01.06.2015 17:25

30 maja 2015 r. odbyło się tradycyjne spotkanie michałowickiego Koła nr 4 Emerytów, Rencistów i Inwalidów z okazji Dnia Matki i Ojca, w budynku przy ul. Raszyńskiej 34.

czytaj więcej
Komorowscy emeryci podczas wielkanocnego spotkania

Komorowscy emeryci podczas wielkanocnego spotkania 13.04.2015 09:30

Spotkania wielkanocne emerytów to tradycja w naszej gminie. 11 kwietnia, w szkole w Komorowie, spotkali się emeryci z koła komorowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Polskich.

czytaj więcej
Michałowiccy seniorzy słuchają Ewangelii wg św. Łukasza

Wigilia michałowickich seniorów 22.12.2014 11:45

21 grudnia 2014 r., w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne michałowickiego Koła nr 4 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

czytaj więcej
Dzień Ojca i Matki michałowickich seniorów

Dzień Ojca i Matki michałowicki seniorów A.D. 2014 05.06.2014 16:30

31 maja 2014 r. michałowickie Koło nr 4 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach, tradycyjnie zorganizowało Dzień Ojca i Matki.

czytaj więcej