16.03.2020 14:55

Zmiana funkcjonowania Urzędu Gminy Michałowice

829
Drodzy mieszkańcy, z uwagi na stan epidemii z związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 zostały wprowadzone ograniczenia w pracy Urzędu Gminy Michałowice.

Urząd Gminy Michałowice został wyłączony z bezpośredniej obsługi interesantów.

Oznacza to, że:

  • urząd jest zamknięty dla mieszkańców. Nie jest możliwe dokonywanie płatności w kasie, ani też składanie dokumentów w biurze podawczym i bezpośredni ich odbiór od pracowników.
  • kontakt z urzędem możliwy jest za pomocą:

- e-maila: sekretariat |michalowice.pl| |sekretariat |michalowice.pl;

- telefonu: 22 350 91 91

- poprzez e-puap

- poprzez e-urząd

  • odbiór dowodów osobistych możliwy jest jedynie po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu z pracownikiem referatu. Tą drogą jest możliwa również realizacja spraw pilnych, niecierpiących zwłoki. Telefony
  • wnioski do CEIDG mogą być składane drogą elektroniczną na stronie ceidg.gov.pl lub przesłane pocztą, ale wówczas podpis musi być poświadczony przez notariusza. Przypominamy, że wniosek, w szczególności w zakresie daty rozpoczęcia, zawieszenia, wznowienia, zakończenia może być złożony w DOWOLNYM TERMINIE. Taki wniosek można złożyć po ustaniu epidemii lub innych przeszkód, np. choroby.

Dodatkowo dla osób, które nie maja możliwości elektronicznego przesłania dokumentów, została ustawiona skrzynka w przedsionku urzędu przy wejściu głównym (od ul.Kuchy), do której można wrzucić pismo/wniosek/podanie. Oznacza to jednak, że nie otrzymają Państwo potwierdzenia wpływu dokumentu do urzędu gminy.

Skrzynka jest dostępna w godzinach pracy urzędu gminy. 

Ponadto w przedsionku urzędu znajdują się deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu gminy, można pobrać worki na odpady, które umieszczane są na stojakach przed budynkiem. 

Aktualne zarządzenie - Zarządzenie Nr 92/2020 Wójta Gminy Michałowice z dnia 20 kwietnia 2020 r.

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji
Podobne tematy: koronawirus gmina

Zobacz także