Jesteś na: Szukajankieta

ankieta

1. Kolejne stacje rowerowe / Michałowice / Dzieje się ... / Aktualności / Inne  |  22.09.2016 13:25

Od 23 września br. można korzystać z kolejnych dwóch bezpłatnych wypożyczalni rowerów, których operatorem jest firma Nextbike Polska. Samoobsługowe stacje są zlokalizowane w Komorowie

czytaj więcej

2. / Michałowice / Facebook / testy / Ankieta

KWESTIONARIUSZ ANKIETY
Szanowni Państwo,

w związku z kontynuowaniem procesu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Michałowice oraz przystąpieniem Gminy w grudniu 2016 r. do projektu „Przestrzeń dla partycypacji” pragniemy poznać Państwa opinię dotyczącą projektowania przestrzeni naszej Gminy dla obszaru „Zbiornik w Michałowicach i okolice”.


Prosimy o wypełnienie i przesłanie ankiety.


Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.michalowice.pl oraz w urzędzie gminy – biuro podawcze. Na Państwa odpowiedzi czekamy do 3 października br. Formularze ankiety, oprócz tych wypełnionych on-line, można składać bezpośrednio w siedzibie urzędu gminy lub przesłać scan na adres konsultacje@michalowice.pl.


Wszystkie zawarte w kwestionariuszu pytania są anonimowe i służą wyłącznie celom badawczym. Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi znakiem „X”.


Dziękujemy!Kliknij na mapę w celu powiększenia
1. Czy jest Pani/Pan za pozostawieniem zbiornika w Michałowicach i terenów bezpośrednio do niego przyległych ( zobacz mapę ) w stanie niezmienionym?

*
Tak
Nie
Nie mam zdania
2. Jaką formę zagospodarowania zbiornika w Michałowicach i terenów bezpośrednio do niego przyległych Pani/Pan preferuje?
Park z uporządkowanymi alejkami, dodatkową zielenią, małą architekturą, infrastrukturą sanitarną, oświetleniem i parkingiem
Kompleksowe zagospodarowanie na cele sportowe i rekreacyjne, przy założeniu wkomponowania obiektów w zieleń i zabezpieczenia zaplecza parkingowego, sanitarnego i oświetlenia terenu.
Inna (proszę podać jaka)
3. Proszę zaznaczyć preferowane rozwiązania funkcjonalne i formy aktywności na omawianym terenie, uwzględniając wariant wybrany w pytaniu 2.
Boiska wielofunkcyjne
Mały plac zabaw
Duża strefa rekreacji dla dzieci
Urządzenia do ćwiczeń street workout
Siłownie zewnętrzne
Miejsca na grilla i ognisko
Kawiarnia
Restauracja
Trampolina
Wakeboard
Pajęczyna do wspinania
Górka saneczkowa
Pomosty
Sporty wodne np. kajaki, rowery wodne
Plaże
Ścieżki rowerowe
Plac zabaw dla psów
Inne (jakie?)
Metryczka
1. Miejsce zamieszkania *
Granica
Komorów (osiedle)
Komorów (sołectwo)
Nowa Wieś
Michałowice
Michałowice -Wieś
Opacz-Kolonia
Opacz Mała
Pęcice
Pęcice Małe
Reguły
Sokołów
Suchy Las
Nie mieszkam na terenie gminy
Dziękujemy za wypełnienie ankiety.
 * - pola wymagane
 


czytaj więcej