09.12.2019 09:50

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

99
W dniach 6-7 grudnia na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie odbyło się podsumowanie akcji „IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Zgromadzone rzeczy – artykuły spożywcze, środki chemiczne, odzież (szaliki, skarpetki, rękawiczki), a nade wszystko przepiękne karki z życzeniami świątecznymi, które zostały wykonane przez naszych uczniów – zostały zapakowane i przewiezione do regionalnego centrum koordynującego akcję na terenie okręgu warszawskiego (znajduje się ono w Warszawie przy ul. Chełmżyńskiej).

 Na miejscu dostarczone przez nas rzeczy zostały rozdzielone według asortymentu i trafiły do paczek świątecznych dla KOMBATANTÓW.

WSZYSTKIM DZIECIOM, RODZICOM,  NAUCZYCIELOM, DARCZYŃCOM SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W NINIEJSZEJ AKCJI !!!

Podziękowania przesyłam w imieniu ogólnopolskich organizatorów, koordynatorów z naszej szkoły (KLASA 8 B, CZŁONKOWIE KOŁA HISTORYCZNEGO KLAS 8) i swoim własnym.
                                                                                     

Daniel Wolborski

Nauczyciel historii w Szkole Podstawowej