13.12.2021 17:05

DZIĘKUJEMY ZA WOLNĄ POLSKĘ

60
Parafrazując słowa niemieckiego filozofa i teologa Alberta Schweitzera na temat szczęścia, należy pamiętać, że dobro to jedyna rzecz, którą się mnoży, jeśli się ją dzieli. Z tym postanowieniem Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie po raz drugi przystąpił do akcji „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Zgromadzone między 21 listopada a 9 grudnia tego roku rzeczy – artykuły spożywcze, środki chemiczne, odzież (szaliki, skarpetki, rękawiczki), a nade wszystko przepiękne karki z życzeniami świątecznymi, które zostały wykonane przez naszych uczniów – zostały zapakowane i przewiezione do regionalnego centrum koordynującego akcję na terenie okręgu warszawskiego.

Na miejscu dostarczone przez nas rzeczy zostały rozdzielone według asortymentu i trafiły do paczek świątecznych dla Tych, dzięki którym mamy wolny kraj –KOMBATANTÓW.

WSZYSTKIM DZIECIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, DARCZYŃCOM Z TERENU GMINY MICHAŁOWICE SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W NINIEJSZEJ AKCJI !!!

Podziękowania przesyłam w imieniu ogólnopolskich organizatorów, koordynatorów z naszej szkoły (WOLONTARIUSZE, CZŁONKOWIE KOŁA HISTORYCZNEGO KLAS 7) i swoim własnym.

Daniel Wolborski, nauczyciel historii w Szkole Podstawowej w Komorowie.

Zdjęcia – Daniel Wolborski

Opublikowany przez: Maria Sawicka