24.04.2023 11:30

Firma Automatech z Opaczy-Kolonii ufundowała kamizelki odblaskowe!

91
Po raz kolejny firma Automatech nawiązała współpracę z naszą gminą. W ubiegłym roku firma przekazała nam samoobsługową stację napraw rowerów, którą zamontowaliśmy w Regułach, natomiast rok wcześniej – 150 kamizelek odblaskowych. Tym razem w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych ufundowane przez firmę kamizelki trafiły bezpośrednio do przedszkola w Regułach.

Bardzo dziękujemy Paniom Annie Kołodziejczyk-Mieciek, prezesce firmy oraz  Magdalenie Komorowskiej, wiceprezesce za ten gest. Wraz z nimi Panie przekazały dzieciom także wielkiego pluszowego miśka ubranego oczywiście w kamizelkę odblaskową.

Firma AUTOMATECH w naszej gminie obecna jest już ponad 28 lat. Oferuje specjalistyczne usługi inżynierskie oraz komponenty automatyki przemysłowej, w Polsce i zagranicą. Zespół tworzą eksperci o najwyższej klasie kompetencji, co potwierdzają uznani partnerzy biznesowi np. Siemens - www.automatech.pl

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w misję firmy AUTOMATECH, a takie działanie jak dzisiejsze są tego dowodem.

W tym roku firma przekazała gminie 150 kamizelek. 100 z nich jest już w michałowickim przedszkolu. Pozostałe 50 są to kamizelki dla dorosłych, które dla chętnych dostępne są w urzędzie gminy, w pok. nr 6.   

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji

Zobacz także