27.03.2023 11:30

Mieszkanka naszej gminy zwyciężczynią "You Can Dance"

175
Wiktoria Nakielska, mieszkanka naszej gminy, uczennica szkoły w Komorowie, zajęła I miejsce w drugiej edycji "You Can Dance. Nowa Generacja".

Młoda tancerka z Komorowa, o której sukcesach tanecznych pisaliśmy na stronie gminy (link) i której udział w programie  "You Can Dance" relacjonowaliśmy na bieżąco na gminnym Facebook'u, po trzech miesiącach zmagań spełniła swoje marzenia i zwyciężyła!

Jej występy w programie, opinie jurorów i wyniki głosowań sms od początku wskazywały na to, że Wiktoria ma talent i ogromną pasję do tańca. Z powodzeniem przeszła casting, obóz taneczny i zdobyła sympatię i uznanie internautów, dzięki którym wyniki głosowania sms pozwalały piąć się jej coraz wyżej, aż do finału, w którym pokonała pozostałych uczestników. 

Wiktoria, wielkie gratulacje i życzenia dalszego rozwoju swoich pasji i osiągania sukcesów! Brawo! 

 

Wiktoria zdjecie

Opublikowany przez: Angelika Niedzieska
Podobne tematy: taniec, mieszkańcy gminy

Zobacz także