29.04.2021 12:20

Szkoła rodzenia w szpitalu na Wrzesinie - bezpłatne zajęcia dla mieszkańców naszej gminy

224
Bezpłatne zajęcia w szkole rodzenia to kolejna oferta szpitala na Wrzesinie dla mieszkańców naszej gminy.

Przygotowują one do porodu, karmienia piersią , opieki nad noworodkiem, a także obejmują tematykę zmieniających się relacji w rodzinie. Zapisy: tel. 694 626 944 - od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00. Tam też uzyskacie Państwo wszystkie informacje organizacyjne - LINK

Ponadto szpital na Wrzesinie zaprasza przyszłych rodziców do zapoznania się z propozycjami Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, który dokłada wielu starań aby pierwsze chwile spędzone na oddziale z dzieckiem, były komfortowe i bezpieczne - LINK

Przy szpitalu funkcjonuje także Mobilny Punkt Pobrań, gdzie, przez 7 dni w tygodniu, można wykonać testy na obecność SARS-COV-2 - LINK

W połowie kwietnia br. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie został partnerem karty mieszkańca. Dzięki temu nasi mieszkańcy mogą po obniżonych cenach wykonywać badania na przeciwciała SARS-COV-2.  OFERTA - LINK

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji
Podobne tematy: karta mieszkańca

Zobacz także