07.12.2021 08:00

Zgłoś kandydatów do plebiscytu „Perły Mazowsza 2021” i zgarnij nagrody

31
Został już tylko tydzień na przedstawienie propozycji. Mieszkańcy, którzy zgłoszą kandydatów do „Pereł Mazowsza” mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Zachęcamy zgłaszania przedstawicieli kultury, sportu, turystyki i wydarzeń, które miały miejsce na terenie naszej gminy oraz podmiotów gospodarczych i organizacji, które wyróżniają się w naszej gminie, osiągają sukcesy i inspirują innych do działania.

Już w najbliższy czwartek, 9 grudnia do godz. 12.00 odbędzie się losowanie nagród i poznanie kolejnych laureatów na obecnym etapie zbierania zgłoszeń. Organizatorzy skontaktują się bezpośrednio ze zwycięzcami. Nagrody mają szansę otrzymać nie tylko nominowani lecz także osoby przedstawiające propozycje do plebiscytu.

Wystarczy przesłać zgłoszenie kandydata i ciekawie uzasadnić, dlaczego to właśnie on powinien zdobyć „Perłę Mazowsza 2021” bądź w dalszym etapie zagłosować i… wtedy jest również szansa na otrzymanie atrakcyjnej niespodzianki. 

Wszyscy kandydaci będą promowani w regionalnych mediach. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Nagrody czekają także na mieszkańców, którzy zgłoszą propozycje i wezmą udział w głosowaniu:

  • Weekendowe pobyty w hotelach De Silva
  • Vouchery do Decathlonu o wartości 100 zł każdy
  • 10 wejściówek do Jump World
  • 10 upominków w postaci słodyczy – słodycze Spółdzielnia Złotokłos
  • 10 upominków od Przeglądu Regionalnego

Więcej informacji o konkursie Perły Mazowsza można przeczytać tutaj.

W plebiscycie „Perły Mazowsza 2021” mogą wziąć udział mieszkańcy i podmioty z powiatu pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego.

Zgłoszenia można przesyłać do środy, 15 grudnia, do godz. 23.59.

 

Plebiscyt Perły Mazowsza 2021

 

Organizatorem konkursu jest Mikawas Sp. z o.o. wydawca gazet i czasopism „Przegląd Regionalny” i „Przegląd Piaseczyński.

 

Opublikowany przez: Maria Sawicka
Podobne tematy: perły Mazowsza, konkurs

Zobacz także