Archiwalny
04.05.2022 11:05

Nasadzenia roślin w naszej gminie - ankieta

66
Zachęcamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym roślin jednorocznych z naszej gminie, które obecne są z nami wiosną, latem i jesienią na rabatach, w wieżach kwiatowych i donicach zawieszonych na latarniach, a także w miejscach pamięci.

Drodzy Mieszkańcy, zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat nasadzeń roślin jednorocznych na terenie Naszej Gminy.

Rośliny jednoroczne charakteryzują się długotrwałym kwitnieniem, dlatego zdobią najbliższą okolicę przez większą część roku. Wyróżniają się bogactwem kolorystycznym, a ich jednoroczny charakter stwarza możliwość corocznej zmiany kompozycji w lokalnym krajobrazie.

Nasadzenia roślin jednorocznych w Naszej Gminie zlokalizowane są na rabatach, w wieżach kwiatowych, donicach zawieszonych na latarniach oraz donicach naziemnych, jak również w miejscach pamięci. W ciągu roku realizowane są w trzech zmianach, z kwitnieniem przypadającym na wiosnę, lato i jesień.

Państwa opinia jest dla Nas ważna, aby sprawdzić, czy kierunek wykonywanych przez Gminę nasadzeń spełnia Państwa oczekiwania. Ankieta jest anonimowa. Odpowiedzi na pytania prosimy przesłać w terminie do 20 maja br. na adres konsultacje_nasadzenia|michalowice.pl| |konsultacje_nasadzenia|michalowice.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z referatem ochrony środowiska pod nr tel. 22 350 91 29, 22 350 91 33.

Dziękujemy za przesłanie opinii i poświęcony czas. 

 

Ankieta - wejdź w link 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji
Podobne tematy: dialog

Zobacz także