Data wydarzenia: 19.01.2019 16:00
100 lat dla wszystkich Babć i Dziadków
77Dzień Babci i Dzień Dziadka to idealny czas by podziękować seniorom rodziny za wszystko, co dla nas zrobili. Z tej okazji w sobotę, 19 stycznia, w sali przy ul. Raszyńskiej 34 spotkali się członkowie Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Michałowicach, którzy wspólnie świętowali zbliżające się święta.
Babcia i Dziadek to doświadczenie, mądrość i nieocenione wsparcie, a także czas. Czas, który poświęcają wnukom. Czas, w trakcie którego nierzadko stają się ważnymi wychowawcami w rodzinie. To także bezwarunkowa miłość, za którą wdzięczne są wnuczęta oraz pogoda ducha, którą dzielą się ze swoimi najbliższymi.
Sobotnie wydarzenie w Michałowicach zgromadziło wielu seniorów, a na ich zaproszenie w spotkaniu udział wzięła przewodnicząca rady gminy, Beata Rycerska. W życzeniach, jakie do seniorów w imieniu własnym, a także rady gminy oraz wójt gminy Michałowice skierowała przewodnicząca, Beata Rycerska nie zabrakło ciepła, miłości i czasu.
Popołudniowe spotkanie zakończyły rozmowy przy słodkościach, kawie i herbacie.
Podobne tematy: Michałowice, seniorzy
Zobacz także

04.12.2019 19:40
WARSZTATY PROJEKTOWANIA MODY
W Michałowicach odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu – warsztatów projektowania mody i ubioru. W warsztatach wzięły udział dziewczęta z naszej gminy, w wieku od 12 lat w górę. Prowadziła je Anna Czyż, projektantka ubioru i tkaniny, grafik.

18.11.2019 20:45
Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży
Mały jubileusz obchodziły w tym roku Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Już od piętnastu lat młodzi mieszkańcy naszej gminy, ale również ościennych miejscowości mają okazję zaprezentować swoje wokalno-taneczne umiejętności podczas imprezy, na którą zawsze ściągają same wspaniałe talenty.

18.11.2019 11:50
Viva Moniuszko!
W roku 2019 przypada 200 rocznica urodzin Stanisława Moniuszki. Wyjątkowego kompozytora i dyrygenta. Nazywanego, ojcem polskiej opery. Gmina Michałowice wpisała się w tegoroczne rocznicowe obchody tego jakże znakomitego mistrza. W minionym roku odbyło się kilka wydarzeń, a ostatnim był koncert „Viva Moniuszko”.

13.11.2019 19:35
Gminne Obchody Święta Niepodległości
Tu, gdzie jest dom nasz, twój i mój, gdzie lasy są i rzeki nasze, gdzie każdy ojciec szedł na bój, gdzie Biały Orzeł na sztandarze. „Tu wszędzie Polska”. Ten fragment wiersza Tadeusza Kubiaka doskonale opisuje niedzielne świętowanie Dnia Niepodległości.

12.11.2019 20:25
Biało Czerwony Marsz dla Niepodległej
Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy 12 listopada przeszli ulicami Michałowic świętując w ten sposób Dzień Niepodległości. To był marsz pamięci, ale i również marsz ku przyszłości naszej ojczyzny.

12.11.2019 18:45
Seniorzy z Michałowic uczcili 101 rocznicę odzyskania niepodległości.
Z nutą patriotycznej pieśni i z biało czerwonymi barwami świętowali seniorzy zrzeszeni w Kole nr 2 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Michałowicach. Świętowali 101 rocznicę odzyskania niepodległości.

29.10.2019 11:50
Jubileusz Par Małżeńskich
W tym roku aż 13 par obchodziło swój jubileusz małżeństwa podczas uroczystości z okazji Gminnego Dnia Seniora, która odbyła się 20 października, w hotelu Venecia Palace w Michałowicach.

19.07.2019 08:10
Aktywne Wakacje w Gminie Michałowice
Już od 24 czerwca, od poniedziałku do czwartku, w czterech strefach rekreacji zlokalizowanych na terenie naszej gminy odbywają się zajęcia rekreacyjne, w których mimo kapryśnej pogody na dzieci czeka mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy.

18.07.2019 08:20
LATO W GMINIE - rajd rowerowy i koncert
Lato w pełni, nastał gorący czas urlopów i wyjazdów. Niemniej jednak mieszkańcy Komorowa, Michałowic i okolic bardzo entuzjastycznie zareagowali na hasło rajdu rowerowego „Rowerem po zdrowie”. Uczestniczyło w nim wielu mieszkańców naszej gminy. Dużym powodzeniem cieszył się również koncert z cyklu „Z muzyką na ty” pod hasłem „Muzyka lekka, łatwa i przyjemna”.

18.06.2019 09:00
Cuda Wianki 2019
Lato w tym roku rozpoczęło się świetną zabawą podczas pikniku w Michałowicach.