24.11.2019 10:59

ANDRZEJKI - GRANICA 2019

208
Zabawa andrzejkowa w Granicy to już tradycja. Tradycyjnie też mieszkańcy bawią w się w dwóch terminach. Za nami sobotnia zabawa – 23 listopada.

Odbyła się pierwsza zabawa andrzejkowa: Andrzejki – dancing. W kolejną sobotę – 30 listopada odbędą się andrzejki – disco.  W sumie bawić się będzie  ponad 150 osób. Organizatorami imprezy są: radna Agnieszka Paradowska, a także Zarząd Osiedla z przewodniczącym Pawłem Łąpiesiem. 

Sobotnia zabawa była naprawdę udana, przy muzyce disco ale też znanych polskich przebojach muzyki rozrywkowej wszyscy znakomicie się bawili. Warto dodać, że wielu mieszkańców od lat szlifuje swoje umiejętności taneczne na kursach tańca towarzyskiego, które były organizowane przez zarząd. Gdy zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki parkiet zapełnił się. I tak było przez cały czas, aż do późnego wieczora. Wspaniałym momentem andrzejowego spotkania były wspólne tańce, typu węże i wężyki, które spontanicznie były organizowane przez uczestników zabawy.  

I po raz kolejny okazało się, że mieszkańcy Granicy potrafią się wspaniale bawić, mają duże poczucie humoru oraz niespożytą energię. 

 Warto dodać, że od wielu lat zainteresowanie zabawą andrzejkową jest ogromne, obowiązują zapisy na imprezę, a o uczestnictwie w nich decydowała kolejność zgłoszeń. Spotkania andrzejkowe zostały sfinansowane z funduszu osiedla Granica. 

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także