04.12.2019 18:50

ANDRZEJKI W KALISZOWYM GAIKU

225
W ostatnią sobotę listopada, w andrzejki, mieszkańcy sołectwa Komorów bawili się na imprezie tanecznej w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Imprezę zorganizowała Radna Katarzyna Parzyńska, rada sołecka i sołtys Artur Kostera.

W zabawie tanecznej, przy dźwiękach wspaniałej muzyki, bawili się mieszkańcy sołectwa Komorów. Impreza rozpoczęła się wieczorem, ale najwięcej tancerzy przybyło około godziny dwudziestej. Wszystkich zebranych powitał sołtys Artur Kostera, który dziękowała  za przybycie  i  życzył wszystkim dobrego czasu i  udanej zabawy.

Jedno jest pewne, mieszkańcy sołectwa Komorów lubią tańczyć! I umieją się świetnie bawić! Potwierdzają to spotkania, które od jakiegoś czasu, dość regularnie, organizowane są w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Tak było i tym razem. Od lat obowiązuje taka sama zasada podczas imprezy – uczestnicy we własnym zakresie zapełniają andrzejkowy stół – dlatego potrawy były różnorodne i bardzo smakowite. Były zdrowe i lekkie sałaki warzywne, było też pieczone mięso. Radna Katarzyna Parzyńska, każdego wchodzącego uczestnika zabawy częstowała gorącym, wyśmienitym rosołem.

Ale oczywiście najważniejsza była muzyka i tańce. Podczas zabawy dominowała polska muzyka popularna. I wszyscy zgodnie twierdzili, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza! Były wężyki, pociągi i inne kombinacje taneczne, które do zabawy włączały wszystkich uczestników. Odbyły się konkursy, które  wyzwalały nie lada emocje. Były również tanga, rock and role, cza cza  i inne tańce. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy! 

Jeszcze w grudniu tego roku  sołtys i rada sołecka zapraszają mieszkańców na spotkanie wigilijne, a wcześnie na świąteczne warsztaty dla dzieci. Do zobaczenia!

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

Zobacz także