08.02.2016 14:20

BAL OSTATKOWY W SOŁECTWIE KOMORÓW

323
W sobotę, 6 lutego, mieszkańcy sołectwa Komorów bawili się na balu ostatkowym w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Imprezę zorganizował sołtys, Artur Kostera, rada sołecka i radna, Katarzyna Parzyńska.

W zabawie na koniec karnawału, przy dźwiękach wspaniałej muzyki, bawiło się wielu mieszkańców sołectwa Komorów. Impreza rozpoczęła się wieczorem, ale najwięcej tancerzy przybyło około godziny dwudziestej. Wszystkich zebranych powitał sołtys Artur Kostera i Katarzyna Parzyńska, radna, którzy dziękowali  za przybycie i życzyli wszystkim znakomitej zabawy!  

 

Jak wiemy, mieszkańcy sołectwa Komorów lubią tańczyć! I umieją się świetnie bawić! Potwierdzają to spotkania, które od jakiegoś czasu, dość regularnie, organizowane są w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Tak było i tym razem.

Zabawa odbyła się w ostatnią sobotę karnawału i była tak zwaną imprezą składkową. Każdy przybywający na zabawę uczestnik przynosił coś smakowitego. Na stołach były sałatki, wędliny i wiele innych znakomitych potraw. Nie mogło oczywiście zabraknąć domowych wypieków: ciast i ciasteczek.

  

Podczas zabawy dominowała polska muzyka popularna. I wszyscy zgodnie twierdzili, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza! Były wężyki, pociągi i inne kombinacje taneczne. Odbyły się konkursy, które  wyzwalały nie lada emocje. Były również tanga, rock and role, cza cza  i inne tańce. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy!

Radna, Katarzyna Parzyńska, jak również sołtys, Artur Kostera mówili, że widzą ożywienie wśród mieszkańców sołectwa Komorów, coraz więcej osób odwiedza świetlicę w Kaliszowym Gaiku, z czego bardzo są zadowoleni. I oczywiście zapraszają na kolejne spotkania aktywizujące mieszkańców sołectwa.  

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

Zobacz także