10.10.2022 02:40

Dawid Kwiatkowski porwał Reguły

163
Zwieńczeniem obchodów "Dni Gminy Michałowice" był koncert plenerowy Dawida Kwiatkowskiego, który rozpoczął się w niedzielę, 25 września 2022r., o godzinie 18:00.

Dawid Kwiatkowski jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego artysty. Wśród fanów najliczniejsze grono zajmuje młode pokolenie, w którym nie brakuje wiernych fanek i fanów, podróżujących za nim z koncertu na koncert. Takich nie zabrakło także podczas występu artysty w Regułach, kiedy to młodzi ludzie chcący zająć pierwsze miejsca, tuż przy scenie, czekali na parkingu pod stacją WKD już od soboty. 

W niedzielny wieczór, pod sceną zebrał się spory tłum, a artysta w charakterystycznym dla siebie stylu podgrzał atmosferę wspólnej zabawy. Widzowie chętnie skandowali słowa piosenek wtórując Dawidowi. Nie raz i nie dwa wykonawca oddawał refren do śpiewania widowni. Czuć i widać było entuzjazm młodych fanów muzyki Kwiatkowskiego. Po koncercie artysta nie zawiódł swoich fanów - podszedł do barierek odgradzających widownię od sceny, długo rozdawał autografy i robił wspólne selfie.

Pomysł na zaproszenie Dawida Kwiatkowskiego powstał po konsultacji z Młodzieżową Radą Gminy Michałowice III kadencji, która funkcjonuje u nas od listopada 2021 r. To z pewnością dobry przykład pokazujący, że młodzież również może mieć istotny wpływ na to, co dzieje się w naszej gminie i być może, dobra zachęta do kandydowania w wyborach na IV kadencję, które odbędą się już niedługo.

Opublikowany przez: Marcin Bójko