Dzień Dziecka w regulskim parku

13.06.2018 08:05     284
Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w parku w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak
Na pikniku na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. fot. Mariusz Marcysiak piernikowa chata i fot. Mariusz Marcysiak wyścigi biedronek. fot. Mariusz Marcysiak Na piknik można było przyjść spacerkiem lub fot. Mariusz Marcysiak lub przyjechać na rowerach. fot. Mariusz Marcysiak W smoczej grocie dzieci wyczarowywały dinozaury, fot. Mariusz Marcysiak a w komnacie czarodziejskiego zwierciadła malowały buzie i rączki. fot. Mariusz Marcysiak Było tez ognisko fot. Mariusz Marcysiak i okazja do biesiadowania. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Reguły

Cóż to była za impreza! Impreza na magicznej wyspie, która powstała w minioną niedzielę, 10 czerwca, w parku w Regułach. Wyspie radości, marzeń i wspaniałej zabawy.


W niedzielne popołudnie na najmłodszych mieszkańców sołectwa czekało całe mnóstwo wyjątkowych atrakcji, a wiele z nich było również świetną okazją do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

 

W smoczej grocie na dzieci czekała starsza pani, z którą można było zrobić tekturowego dinozaura i przyozdobić go w dowolny sposób. Były farby, kolorowe mazaki i różnego rodzaju ozdoby. Kolorowo było także w komnacie czarodziejskiego zwierciadła. Tu dzieci mogły przyozdobić same siebie tzn. buzie i rączki.

 

Na magicznej wyspie nie mogło zabraknąć piernikowej chaty i bajkowej ścieżki, w której pionkami byli sami gracze, a rywalizacja była świetną zabawą.

 

Jak szybko biegają biedronki? Jeśli są z magicznej wyspy i pociągają je za sznurek rodzice z dziećmi to błyskawicznie. Mega czerwone owady w czarne kropki bardzo szybko zyskały sympatię dzieci i chętnie stawały do wyścigu, w którym każdy był zwycięzcą.

 

Zwyciężyć można było także podczas konkursu na najfajniejszy taniec lub czy poznajesz, jaki to wiersz. 

 

Bez wątpienia piękna pogoda sprzyjała piknikowej atmosferze, dlatego też w parku nie zabrakło koców i koszy ze smakołykami. Zresztą smakołyki dla najmłodszych przygotowali również organizatorzy i gdy tylko ktoś zgłodniał lub był spragniony w świetlicy czekały na niego napoje i słodkości. 

     

Impreza rozkręca się coraz bardziej, a dla miłośników biesiadowych klimatów przygotowano ognisko, na którym można było piec kiełbaski.

 

Sporo się działo podczas niedzielnego pikniku w Regułach, a obserwując radosne i uśmiechnięte buzie dzieci bez wahania można powiedzieć, że Dzień Dziecka moglibyśmy obchodzić codziennie.

 

Zorganizowany przez sołtys i radę sołecką piknik z okazji Dnia Dziecka został sfinansowany z funduszu sołeckiego sołectwa Reguły.

 

 

Zobacz także

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne Data wydarzenia: 15.06.2018

Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów uczestnicy przygotują przepyszne owocowe desery, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiące gofry (15 czerwca, godz.15:30).

czytaj więcej
Debiuty - wystawa fotografii mieszkańców gminy (foto UG)

Wystawa fotografii 15.05.2018 09:10

W życiu każdego fotografa jednym z najważniejszych dni jest ten, kiedy to po raz pierwszy w wystawowej sali prezentuje swoje prace w formie dużych odbitek. Ten wyjątkowy dzień nastał dla uczestników warsztatów fotograficznych, które w roku 2016 i 2017 odbyły się w Michałowicach i Regułach.

czytaj więcej
Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Regułach. fot. Małgorzta Posel

Rodzinne warsztaty świąteczne 18.03.2018 19:35

W atmosferze znakomitej zabawy mieszkańcy Reguł przygotowywali wielkanocne girlandy, wianki i świąteczne kartki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Bajko podróż z Aleksandrem Puszkinem. fot. Mariusz Marcysiak

Bajkowe podróże z literaturą dziecięcą 05.03.2018 21:55

Któż z nas nie chciałby na swojej drodze spotkać złotej rybki, która spełniłaby nasze życzenia. Te przyziemne i te najskrytsze.

czytaj więcej
Gordonki. fot. Mariusz Marcysiak

Gordonki bawią i uczą w Regułach 22.02.2018 12:50

Gordonki – czyli jak rozwijać zdolności muzyczne naszego dziecka.

czytaj więcej
Przedstawienie Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci . fot. Mariusz Marcysiak

Wizyta Mikołaja w Regułach 11.12.2017 10:10

Już od kilku dni po gminie Michałowice podróżuje Mikołaj z prezentami. Ty, razem ten wyjątkowy i długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z Reguł. Ależ to było radosne spotkanie!

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Regułach. 04.12.2017 19:40

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne to chyba najmilszy upominek dla naszych najbliższych. Świadczący o tym jak ważni są dla nas, a przede wszystkim świadczący o naszej pamięci o nich.

czytaj więcej
Zabawa Andrzejkowa seniorów z Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa Andrzejkowa seniorów - Reguły 25.11.2017 12:40

Andrzejki, to ostatni moment na dobrą zabawę przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Z tej okazji skorzystali seniorzy z Reguł i zorganizowali swoją pierwszą zabawę andrzejkową.

czytaj więcej
Poczytam Wam... fot. Mariusz Marcysiak

Poczytam Wam… 21.11.2017 18:45

Przyzwyczajenia, wiedza i umiejętności nabyte w młodym wieku bardzo często decydują o późniejszych zachowaniach i cechach dorosłego człowieka. Inicjatywa „Poczytam Wam…” idealnie wpisuje się w to twierdzenie i zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi z książką w ręku.

czytaj więcej