Dzień Kobiet w sołectwie Komorów

08.03.2017 21:15     283
Dzień Kobiet w sołectwie Komorów
Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, składa życzenia wszystkim paniom z okazji 8 marca. Dzień Kobiet w Kaliszowym Gaiku, fot: bz. Małgorzata Krasowska-Gajownik, fot. bz. Dzień Kobiet w Kaliszowym Gaiku, fot: bz. Dzień Kobiet w Kaliszowym Gaiku, fot: bz. Słodki poczęstunek z okazji 8 Marca, foto bz.
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

Tradycja świętowania Dnia Kobiet staje się coraz bardziej popularna. W spotkaniu z okazji 8 marca, w Kaliszowym Gaiku, uczestniczyło wielu mieszkańców. Wieczór zorganizowała Katarzyna Parzyńska, radna, Artur Kostera, sołtys oraz rada sołecka.


Wieczór 7 marca w Kaliszowym Gaiku należał oczywiście do pań. Uczestniczyło w nim wielu panów, tym razem jednak byli w roli organizatorów. Zebranych gości powitał Artur Kostera, sołtys, który złożył wszystkim paniom ciepłe i bardzo serdeczne życzenia radości i powodzenia w życiu. Do życzeń dołączył się Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, który od wielu lat, uczestniczy we wszystkich spotkaniach z okazji Dnia Kobiet. Wszystkim paniom życzył radości na każdy dzień, zdrowia i pogody ducha. A następnie wraz z Arturem Kosterą obdarował panie pachnącymi kwiatami. Wszyscy też częstowali się wspaniałym cukierkami, specjalnie przygotowanymi na ten dzień.

 

Część artystyczną wieczoru stanowił występ Małgorzaty Krasowskiej-Gajownik, nauczycielki muzyki z Nowej Wsi, która przygotowała wspaniały repertuar mówiący o relacjach męsko-damskich. Małgorzata Krasowska-Gajownik śpiewała między innymi piosenki Agnieszki Osieckiej: „Sing sing”, „Serdeczny mój” „O mnie się nie martw” czy wielki szlagier Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni”. Wiele pań śpiewało wspierając występ Małgorzaty Krasowskiej Gajownik. Wszyscy świetnie się bawili.

 

Następnie, po koncercie, radna Katarzyna Parzyńska, zaprosiła wszystkich zebranych na słodki poczęstunek, kawę i herbatę. Był to czas na rozmowę w miłej sąsiedzkiej atmosferze.

 

Kolejnym punktem spotkania były wspólne śpiewy biesiadne. Po raz kolejny mieszkańcy sołectwa Komorów udowodnili, że potrafią twórczo i w dobrym nastroju spędzać wolny czas!  

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

KOMOROWSKIE WIANKI 2018; Foto: bz.

KOMOROWSKIE WIANKI 2018 26.06.2018 11:40

Komorowskie Wianki odbyły się w Kaliszowym Gaiku po raz piąty. Tradycyjnie była to bardzo udana zabawa! Festyn przygotowała Katarzyna Parzyńska, radna, Artur Kostera, sołtys wraz z Radą Sołecką Sołectwa Komorów oraz grupą przyjaciół, która znakomicie współpracuje z samorządowcami. W spotkaniu uczestniczył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka z żoną. Wszyscy świetnie się bawili!


czytaj więcej
Święcenie pokarmów wielkanocnych w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Święcenie pokarmów wielkanocnych w sołectwie Komorów 03.04.2018 21:50

Święcenie pokarmów wielkanocnych w kościele katolickim to wielowiekowa tradycja. Tego dnia wierni przynoszą do kościołów koszyczki ze święconką. Poświęcone przez księdza pokarmy trafiają później na wielkanocny stół.

czytaj więcej
W świątecznym nastroju - spotkanie w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.

W świątecznym nastroju - spotkanie w Kaliszowym Gaiku 23.03.2018 10:50

Powoli zbliża się wiosna… zbliżają się też święta wielkanocne. Z tej okazji, w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, spotkali się seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów sołectwa Komorów. Wśród zaproszonych gości był wójt gminy Michałowice – Krzysztof Grabka, z żoną, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy i ksiądz prałat Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Świąteczne warsztaty w Kaliszowym Gaiku; foto: bz.

Świąteczne warsztaty w Kaliszowym Gaiku 18.03.2018 18:50

Każdego roku, przed świętami, odbywają się w Kaliszowym Gaiku warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. A wszystko po to, aby święta były bardziej radosne i kolorowe!


czytaj więcej
Dzień Kobiet - Nowa Wieś. fot. Mariusz Marcysiak

Koncertowy Dzień Kobiet 10.03.2018 19:20

Koncert artystów z „Przylądka Kultury” niczym magnes przyciągnął całe rzesze pań do remizy strażackiej w Nowej Wsi i świetlicy Kaliszowy Gaik. To był prezent dla pań z okazji ich święta, Dnia Kobiet.

czytaj więcej
Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów. Foto: bz

Co to był za bal... - zabawa karnawałowa w Sołectwie Komorów 12.02.2018 09:35

W ostatnią sobotę karnawału bawili się mieszkańcy sołectwa Komorów. Tym razem tematem imprezy był świat bajek i baśni. Zabawa ostatkowa była bardzo udana.

czytaj więcej
Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów. Foto: bz.

Wieczór wigilijny w sołectwie Komorów 18.12.2017 09:05

Wigilia w sąsiedzkim gronie w sołectwie Komorów na dobre wpisała się w tradycję tej miejscowości. Mieszkańcy tłumnie przybyli do świetlicy W kaliszowym gaiku, aby razem świętować czas przyjścia Jezusa Chrystusa na świat. W świątecznym spotkaniu uczestniczyli radni gminni, z jej przewodniczącą Elżbietą Biczyk na czele, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, żoną i ksiądz proboszcz Andrzej Perdzyński.

czytaj więcej
Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku. Foto: bz.

Idą święta – warsztaty ozdób świątecznych w Kaliszowym Gaiku 11.12.2017 12:30

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z sołectwa Komorów spotkały się na warsztatach podczas których robiły świąteczne ozdoby. Świątecznie przystrojona została również świetlica w Kaliszowym Gaiku.

czytaj więcej
Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów; Foto: bz

Pożegranie lata - zabawa w sołectwie Komorów 25.09.2017 10:10

To było pożegnanie lata, które odbyło się w drugi dzień astronomicznej jesieni – 23 września mieszkańcy sołectwa Komorów spotkali się w Kaliszowym Gaiku na wspaniałej sąsiedzkiej zabawie!


czytaj więcej
SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW Foto bz.

SOŁECTWO KOMORÓW – ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW 11.09.2017 12:05

Mieszkańcy sołectwa Komorów tradycyjnie spotkali się w świetlicy w Kaliszowym Gaiku, zebranie zwołał i prowadził Artur Kostera, sołtys, a także Katarzyna Parzyńska, radna. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy, pracownicy urzędu, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady, a także radni z terenu naszej gminy.


czytaj więcej