06.03.2017 20:30

Dzień Kobiet z „Kabaretem na koniec świata”

293
Wyśmienite skecze, liryczne piosenki, czarny humor i aktorskie improwizacje wypełniły występ „Kabaretu na koniec świata”. Występ, który z okazji Dnia Kobiet zorganizowało Stowarzyszenie K40.

Zuzanna Dobrucka-Mendyk, wiceprezes Stowarzyszenia K40 witając przybyłych gości przedstawiła artystów, jako wyjątkowych zawodowców. „Kabaret na koniec świata” jest znanym lirycznym kabaretem działającym przy Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a występujący w nim artyści to profesjonalni aktorzy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice pojawili się: Izabela Dąbrowska, Zuzanna Grabowska, Wojciech Solarz, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz i Maciej Makowski.

 

Było przesympatycznie i prześmiesznie, bo i tematów, z których można się pośmiać nigdy nie brakuje. Dzieciństwo, życiowe sytuacje, podróże i nawet nasze ułomności potrafią nieźle rozbawić. Tego wieczoru nie zabrakło również występów interaktywnych. Występów, w których publiczność bardzo chętnie brała udział i co należy podkreślić były to zawodowo zagrane role, które wymagały od uczestników odwagi, a czasem sporego dystansu do swojej osoby.

 

Tym wieczornym występem „Kabaretu na koniec świata” zaczynamy świętowanie nie Dzień Kobiet, a cały tydzień kobiet w gminie Michałowice - mówił Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice. Przez cały tydzień w sołectwach będą się odbywały uroczystości związane z tym świętem. I choć czasem jest traktowane trochę z przymrużeniem oka to z pewnością nie w naszej gminie. Już od samego wejścia do budynku Urzędu Gminy panowie obdarowywali wszystkie panie kwiatkami. Oczywiście nie zabrakło szczerych życzeń uśmiechu, radości i pogody ducha, które w imieniu męskiej reprezentacji naszej gminy złożył wójt, Krzysztof Grabka.

 

Wydarzenie było współfinansowane z dotacji gminnej dla organizacji pozarządowych.

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także