Dzień Matki - spotkanie michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak
fot. Mariusz Marcysiak Spotkanie uświetnił występ chóru Michałowiczanka . fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Były również występy recytatorskie. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice

Dzień matki to jedno z najbardziej znanych świąt na świecie. To święto obchodzone, jako wyraz szacunku i pamięci dla wszystkich mam. W sobotę 27 maja na zaproszenie Koła nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w sali przy ul. Raszyńskiej odbyło się spotkanie z okazji tego jakże wyjątkowego święta.


Przybyłych gości powitała przewodnicząca michałowickiego koła seniorów – Teresa Sładek, a wśród nich byli m.in. wójt gminy Michałowice – Krzysztof Grabka wraz z małżonką oraz radny Eugeniusz Hanc.

 

Kochane Mamy, życzę wam wszystkiego, co najlepsze. Życzę samych słonecznych dni i żeby wasze pociechy dawały wam nieustanną satysfakcję i szczęście – życzył wszystkim mamom Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice. Po życzeniach przyszedł czas na kwiaty, które wójt symbolicznie wręczył przewodniczącej michałowickiego koła seniorów – Teresie Sładek.

 

Sobotnie spotkania uświetnił koncert chóru „Michałowiczanka”, który zaprezentował przybyłym gościom takie piosenki jak: „Nie ma jak u mamy”, „Matko moja ja wiem” oraz „My cyganie”. W trakcie występu nie zabrakło również prezentacji wierszy nawiązujących do tego jakże ważnego i miłego wszystkim mamom święta.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

„Iluzja” w letnim kinie plenerowym w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

„Iluzja” w letnim kinie plenerowym w Michałowicach 31.07.2017 07:05

Leżaki i światowa produkcja do obejrzenia pod chmurką czekało na chętnych chcących miło spędzić czas.

czytaj więcej
40-lecie Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów Inwalidów w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

40 lat minęło! 09.07.2017 13:40

Szacownego jubileuszu 40-lecia doczekało się Koło nr 2 w Michałowicach Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (ZERiI). Z tej okazji w minioną sobotę, 8 lipca w sali Centrum Medycznego i Rehabilitacji KRIOSONIK odbyło się jubileuszowe przyjęcie.

czytaj więcej
Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Doroczny Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach 03.06.2017 19:25

Biedronki, Krasnale, Motylki, Słoneczka, Tygryski, Zajączki, Misie, Kotki i Pszczółki. Wszystkie grupy przedszkolaków wraz z rodzicami spotkały się na dorocznym pikniku rodzinnym w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach.

czytaj więcej
Muzyczny Maj - Koncert Trzeba marzyć . fot. Mariusz Marcysiak

Muzyczny Maj 2017 – Koncert Trio – Staniewicz, Strobel, Jagodziński 28.05.2017 23:50

Wybitny muzyczny spektakl w niedzielę, 28 maja odbył się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach. Spektakl, który przez wielu ludzi określany jest jako muzyczna perła na koncertowej mapie Polski.

czytaj więcej
Wiosenne sprzątanie Michałowic. fot. Mariusz Marcysiak

Wiosenne sprzątanie Michałowic 08.05.2017 11:05

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia to idealny czas na porządkowanie i sprzątanie domu, ogrodu, ale i również swojego najbliższego otoczenia tak jak zrobili to w sobotę, 6 maja mieszkańcy Michałowic.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Wielkanocne spotkanie michałowickich seniorów 24.04.2017 10:55

W sobotę 22 kwietnia, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne michałowickiego Koła nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

czytaj więcej
Spotkanie michałowickich seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie michałowickich seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka 23.01.2017 19:59

W miniony weekend swoje wyjątkowe święto obchodziły najukochańsze osoby na świecie, babcie i dziadkowie. Z tej okazji 21 stycznia w sali przy ul. Raszyńskiej 34, seniorzy z Michałowic spotkali się, aby wspólnie świętować to szczególne święto.

czytaj więcej
Wigilia michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Wigilia michałowickich seniorów 19.12.2016 20:35

18 grudnia, w holu Zespołu Szkół w Michałowicach odbyło się coroczne spotkanie wigilijne seniorów z michałowickiego Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

czytaj więcej
XIII Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

XIII Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice. 14.11.2016 21:05

Już po raz XIII na matach Zespołu Szkół w Michałowicach, odbył się Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice.

czytaj więcej
XII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży. fot. Mariusz Marcysiak

XII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży. 14.11.2016 19:45

Ponad 600 uczestników w sobotę, 12 listopada wzięło udział w XII Michałowickich Spotkaniach Artystycznych Dzieci i Młodzieży.

czytaj więcej