Elvis Presley – król rocka koncert w Granicy
Krzysztof Jankowski jako Elvis Presley foto: bz.
Podobne tematy: Granica

W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert zatytułowany Elvis. Krzysztof Janowski śpiewał wszystkie znane, jak również mniej znane, piosenki króla rock and rolla – Elvisa Presleya. Mieszkańcy bawili się znakomicie.


Krzysztof Jankowski, artysta z Łodzi, przygotował wspaniały show. Początek koncertu to Elvis Presley – młody, promienny i czarujący w ciemnym kostiumie. Następnie Krzysztof Jankowski śpiewał piosenki dojrzałego artystycznie Elvisa, nie tylko najpopularniejsze utwory: Love Me Tender, Can't Help Falling In Love, Jailhouse Rock, ale także wykonał wspaniały utwór Franca Sinatry My way. I trzecia odsłona wielkiego króla rock and rolla – to  lata 70. Łódzki artysa wspomniał wspaniały koncert Elvisa Presleya na Hawajach z 1973 roku, koncert transmitowany był na żywo przez satelitę na całym świecie, przez co obejrzało go ponad miliard widzów w ponad 40 krajach. Show było najdroższym przedstawieniem rozrywkowym w tamtym czasie, kosztując 2,5 mln USD. Wtedy Presley zaśpiewał m.in. Hound Dog, What Now My Love, Fever, Welcome To My World. I jak zwykle zakończył koncert utworem Can't Help Falling In Love dedykując go swojej byłej żonie Priscilly.

 

Podczas niedzielnego koncertu w Granicy również Krzysztof Jankowski zakończył piosenką Can't Help Falling In Love. Zgromadzona publiczność była oczarowana występem artysty, który śpiewał piosenki Presleya z wielkim talentem, a także znakomicie naśladował jego ruch sceniczny, gesty i zachowanie. Image wielkiego króla rock and rolla w wykonaniu Krzysztofa Jankowskiego był perfekcyjny. Warto podkreślić, że żona Sylwia jest autorką kostiumów, to ona zadbała o każdy szczegół kostiumu i dodatków, a efekt był piorunujący!

 

W imieniu publiczności podziękowania dla artysty za wspaniały wieczór złożył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz radni, Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka. 

 

Organizatorami koncertu byli radni z Granicy oraz Zarząd Osiedla Granica. Koncert został sfinansowany z funduszu osiedla Granica. 

W najbliższym czasie – 12 listopada, organizatorzy zapraszają na spotkanie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy!

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu 19.01.2018 08:30

PGE Rejon energetyczny Pruszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w okresie 22-25 stycznia w Nowej Wsi, Granicy, Regułach, Sokołowie i Suchym Lesie.

czytaj więcej
Koncert kolęd i pastorałek na Granica Sunday Festival. fot. Mariusz Marcysiak

Kolędy i pastorałki na Granica Sunday Festival 08.01.2018 13:30

Ledwie kilka dni temu rozpoczął się nowy 2018 rok, a Granicka Zatoka Kultury na nowo otwiera swoje podwoje. Tym razem w ramach Granica Sunday Festival mieszkańcy mieli okazje wysłuchać wyjątkowego koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Ludmiły Małeckiej.

czytaj więcej
Zabawa z Mikołajem w Granicy. Foto: Agnieszka Paradowska

Zabawa z Mikołajem w Granicy 18.12.2017 09:55

Dzieci z Granicy spotkały się z Mikołajem w niedzielę, 17 grudnia. Było przedstawienie Świąteczna gonitwa, świetna zabawa, słodki poczęstunek i wspaniałe prezenty. Imprezę zorganizowali radni i Zarząd Osiedla Granica.


czytaj więcej
Spotkanie świąteczne emerytów z Granicy. Foto: bz.

Spotkanie świąteczne emerytów z Granicy 17.12.2017 11:15

Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy to już tradycja. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy, radni z terenu Granicy jak również ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, proboszcz Komorowskiej parafii.

czytaj więcej
Andrzejki w Granickiej Zatoce Kultury. fot. Mariusz Marcysiak

Andrzejki w Granickiej Zatoce Kultury 27.11.2017 18:40

Andrzejki to świetny pretekst do zorganizowania zabawy ze znajomymi. Spotkanie z przyjaciółmi i sąsiadami to znakomity czas na relaks i odprężenie. Niezależnie od wieku andrzejki to wręcz idealny pomysł na wspaniałą zabawę co w minionym tygodniu pokazali mieszkańcy osiedla Granica.

czytaj więcej
Spektakl - Przeminęło z Foggiem. fot. Mariusz Marcysiak

Spektakl muzyczny „Przeminęło z Foggiem” 11.10.2017 07:45

Muzyczna opowieść o Mieczysławie Foggu i dawnej Warszawie zagościła na scenie Granickiej Zatoki Kultury.

czytaj więcej
Sunday Festival i One Woman Show w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

One Woman Show – czyli rzecz o miłości 18.09.2017 21:10

Po wakacyjnej przerwie do Granicy powrócił "Sunday festival". Tym razem mieszkańcy mogli zobaczyć muzyczny spektakl, łączący klasyczny wokal z czarującą grą aktorską, a wszystko urozmaicone subtelnym humorem kabaretu w dobrym stylu.

czytaj więcej
Otwarcie gminnego boiska w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Uroczyste otwarcie boiska i festyn z okazji Dnia Dziecka w Granicy i Nowej Wsi 12.06.2017 06:30

Turniejem piłki nożnej juniorów o Puchar Wójta Gminy Michałowice oraz meczem towarzyskim mieszkańców rozpoczęło się oficjalne otwarcie gminnego boiska w Granicy, które w niedzielę, 11 czerwca zostało oddane do użytku mieszkańcom.

czytaj więcej
Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy

Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy 24.04.2017 14:59

22 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie emerytów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Przemysław Majtyka, rady gminy, ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, także członkowie koła i przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół emerytów i rencistów.

czytaj więcej
Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy

Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy 11.04.2017 15:55

Wiosna w Paryżu – tak zatytułowany był kolejny koncert z cyklu Granica Sunday Festival. W granickiej świetlicy piosenek francuskich wysłuchało wielu mieszkańców.

czytaj więcej