Elvis Presley – król rocka koncert w Granicy
Krzysztof Jankowski jako Elvis Presley foto: bz.
Podobne tematy: Granica

W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert zatytułowany Elvis. Krzysztof Janowski śpiewał wszystkie znane, jak również mniej znane, piosenki króla rock and rolla – Elvisa Presleya. Mieszkańcy bawili się znakomicie.


Krzysztof Jankowski, artysta z Łodzi, przygotował wspaniały show. Początek koncertu to Elvis Presley – młody, promienny i czarujący w ciemnym kostiumie. Następnie Krzysztof Jankowski śpiewał piosenki dojrzałego artystycznie Elvisa, nie tylko najpopularniejsze utwory: Love Me Tender, Can't Help Falling In Love, Jailhouse Rock, ale także wykonał wspaniały utwór Franca Sinatry My way. I trzecia odsłona wielkiego króla rock and rolla – to  lata 70. Łódzki artysa wspomniał wspaniały koncert Elvisa Presleya na Hawajach z 1973 roku, koncert transmitowany był na żywo przez satelitę na całym świecie, przez co obejrzało go ponad miliard widzów w ponad 40 krajach. Show było najdroższym przedstawieniem rozrywkowym w tamtym czasie, kosztując 2,5 mln USD. Wtedy Presley zaśpiewał m.in. Hound Dog, What Now My Love, Fever, Welcome To My World. I jak zwykle zakończył koncert utworem Can't Help Falling In Love dedykując go swojej byłej żonie Priscilly.

 

Podczas niedzielnego koncertu w Granicy również Krzysztof Jankowski zakończył piosenką Can't Help Falling In Love. Zgromadzona publiczność była oczarowana występem artysty, który śpiewał piosenki Presleya z wielkim talentem, a także znakomicie naśladował jego ruch sceniczny, gesty i zachowanie. Image wielkiego króla rock and rolla w wykonaniu Krzysztofa Jankowskiego był perfekcyjny. Warto podkreślić, że żona Sylwia jest autorką kostiumów, to ona zadbała o każdy szczegół kostiumu i dodatków, a efekt był piorunujący!

 

W imieniu publiczności podziękowania dla artysty za wspaniały wieczór złożył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz radni, Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka. 

 

Organizatorami koncertu byli radni z Granicy oraz Zarząd Osiedla Granica. Koncert został sfinansowany z funduszu osiedla Granica. 

W najbliższym czasie – 12 listopada, organizatorzy zapraszają na spotkanie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy!

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Rozpoczynają się kolejne inwestycje

Rozpoczynają się kolejne inwestycje 12.06.2018 08:00

Od 12 czerwca (wtorek) rozpoczęła się przebudowa ul. Mokrej w Opaczy-Kolonii, natomiast od 13 czerwca (środa) rusza budowa odwodnienia w ul. Jana Kochanowskiego w Granicy.


czytaj więcej
Koncert Tyle Miłości.- Granica Sunday Festival. fot. Mariusz Marcysiak

Granica Sunday Festival 23.04.2018 21:05

Zaczarowany świat piosenek o miłości nie zna granic i nie ważne skąd pochodzą, to zawsze wzbudzają u nas pozytywne emocje.

czytaj więcej
Dzień Kobiet u granickich seniorów. fot. Mariusz Marysiak

8 marca u seniorów w Granicy i Michałowicach 11.03.2018 14:35

8 marca to wyjątkowy dzień dla pań. Dzień, kiedy to panowie honorują płeć piękną, składają im najserdeczniejsze życzenia i wręczają kwiatki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Klub Świetliki. fot. Mariusz Marcysiak

Klub Świetliki 28.02.2018 21:35

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży to bardzo często dodatkowa szansa na rozwój. Tak jest w przypadku działających w Granicy i Opaczy-Kolonii klubów „Świetliki”.

czytaj więcej
Warsztaty plastyczne w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty plastyczne – czyli jak odkryć w sobie artystę 27.02.2018 14:10

Warsztaty w Granicy i Michałowicach to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży chętnej do odkrywania w sobie talentów artystycznych, a także chcących poszerzyć granice wyobraźni.

czytaj więcej
Warsztaty laboratorium juniora w Granicy i warsztaty młodego chemika w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Nauka z logiką są niezłą parą 27.02.2018 01:10

Czy jest fajniejszy sposób na naukę i rozruszanie szarych komórek, niż poprzez zabawę.

czytaj więcej
Piosenka francuska - koncert w Granickiej Zatoce Kultury. Foto: bz.

Piosenka francuska - koncert w Granickiej Zatoce Kultury 26.02.2018 11:25

W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert piosenki francuskiej zatytułowany Chansons Françaises Chansons d’Amour. Wystąpiła Lydie Charlotte Kotlinski, na gitarze towarzyszył jej Sebastian Pikula. Mieszkańcy bawili się znakomicie.
czytaj więcej
Zabawa karnawałowa w Granicy! Foto: bz

Zabawa karnawałowa w Granicy! 29.01.2018 08:50

Zabawa karnawałowa w Granicy była w tym roku bardzo udana. Bawiło się blisko dziewięćdziesiąt osób. Zorganizowana została przez radnych i zarząd osiedla.

czytaj więcej
Koncert kolęd i pastorałek na Granica Sunday Festival. fot. Mariusz Marcysiak

Kolędy i pastorałki na Granica Sunday Festival 08.01.2018 13:30

Ledwie kilka dni temu rozpoczął się nowy 2018 rok, a Granicka Zatoka Kultury na nowo otwiera swoje podwoje. Tym razem w ramach Granica Sunday Festival mieszkańcy mieli okazje wysłuchać wyjątkowego koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Ludmiły Małeckiej.

czytaj więcej