Elvis Presley – król rocka koncert w Granicy
Krzysztof Jankowski jako Elvis Presley foto: bz.
Podobne tematy: Granica

W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert zatytułowany Elvis. Krzysztof Janowski śpiewał wszystkie znane, jak również mniej znane, piosenki króla rock and rolla – Elvisa Presleya. Mieszkańcy bawili się znakomicie.


Krzysztof Jankowski, artysta z Łodzi, przygotował wspaniały show. Początek koncertu to Elvis Presley – młody, promienny i czarujący w ciemnym kostiumie. Następnie Krzysztof Jankowski śpiewał piosenki dojrzałego artystycznie Elvisa, nie tylko najpopularniejsze utwory: Love Me Tender, Can't Help Falling In Love, Jailhouse Rock, ale także wykonał wspaniały utwór Franca Sinatry My way. I trzecia odsłona wielkiego króla rock and rolla – to  lata 70. Łódzki artysa wspomniał wspaniały koncert Elvisa Presleya na Hawajach z 1973 roku, koncert transmitowany był na żywo przez satelitę na całym świecie, przez co obejrzało go ponad miliard widzów w ponad 40 krajach. Show było najdroższym przedstawieniem rozrywkowym w tamtym czasie, kosztując 2,5 mln USD. Wtedy Presley zaśpiewał m.in. Hound Dog, What Now My Love, Fever, Welcome To My World. I jak zwykle zakończył koncert utworem Can't Help Falling In Love dedykując go swojej byłej żonie Priscilly.

 

Podczas niedzielnego koncertu w Granicy również Krzysztof Jankowski zakończył piosenką Can't Help Falling In Love. Zgromadzona publiczność była oczarowana występem artysty, który śpiewał piosenki Presleya z wielkim talentem, a także znakomicie naśladował jego ruch sceniczny, gesty i zachowanie. Image wielkiego króla rock and rolla w wykonaniu Krzysztofa Jankowskiego był perfekcyjny. Warto podkreślić, że żona Sylwia jest autorką kostiumów, to ona zadbała o każdy szczegół kostiumu i dodatków, a efekt był piorunujący!

 

W imieniu publiczności podziękowania dla artysty za wspaniały wieczór złożył wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz radni, Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka. 

 

Organizatorami koncertu byli radni z Granicy oraz Zarząd Osiedla Granica. Koncert został sfinansowany z funduszu osiedla Granica. 

W najbliższym czasie – 12 listopada, organizatorzy zapraszają na spotkanie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy!

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Spektakl - Przeminęło z Foggiem. fot. Mariusz Marcysiak

Spektakl muzyczny „Przeminęło z Foggiem” 11.10.2017 07:45

Muzyczna opowieść o Mieczysławie Foggu i dawnej Warszawie zagościła na scenie Granickiej Zatoki Kultury.

czytaj więcej
Sunday Festival i One Woman Show w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

One Woman Show – czyli rzecz o miłości 18.09.2017 21:10

Po wakacyjnej przerwie do Granicy powrócił "Sunday festival". Tym razem mieszkańcy mogli zobaczyć muzyczny spektakl, łączący klasyczny wokal z czarującą grą aktorską, a wszystko urozmaicone subtelnym humorem kabaretu w dobrym stylu.

czytaj więcej
Otwarcie gminnego boiska w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Uroczyste otwarcie boiska i festyn z okazji Dnia Dziecka w Granicy i Nowej Wsi 12.06.2017 06:30

Turniejem piłki nożnej juniorów o Puchar Wójta Gminy Michałowice oraz meczem towarzyskim mieszkańców rozpoczęło się oficjalne otwarcie gminnego boiska w Granicy, które w niedzielę, 11 czerwca zostało oddane do użytku mieszkańcom.

czytaj więcej
Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy

Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy 24.04.2017 14:59

22 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie emerytów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Przemysław Majtyka, rady gminy, ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, także członkowie koła i przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół emerytów i rencistów.

czytaj więcej
Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy

Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy 11.04.2017 15:55

Wiosna w Paryżu – tak zatytułowany był kolejny koncert z cyklu Granica Sunday Festival. W granickiej świetlicy piosenek francuskich wysłuchało wielu mieszkańców.

czytaj więcej
Koncert z okazji święta kobiet w Granicy; foto: bz

Koncert z okazji święta kobiet w Granicy 06.03.2017 11:15

Dzień Kobiet to wspaniała okazja, aby spotkać się w sąsiedzkim gronie. W granickiej świetlicy, z tej okazji, odbył się koncert piosenek Anny German. Uczestniczyło w nim wielu mieszkańców, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowie z żoną.

czytaj więcej
Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy. Foto: bz

Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy 18.12.2016 09:20

Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy po raz pierwszy odbyło się świetlicy - Granickiej Zatoce Kultury. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy, radni z terenu Granicy jak również ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, proboszcz Komorowskiej parafii.

czytaj więcej
Mikołajki w Granicy. Foto: bz

Mikołajki Granicy 12.12.2016 20:00

Dzieci z Granicy spotkały się z Mikołajem w niedzielę, 11 grudnia. Było przedstawienie, świetna zabawa
i słodki poczęstunek. Imprezę zorganizowali radni
i Zarząd Osiedla Granica.

czytaj więcej
Pożegnanie lata - zabawa taneczna w Granicy (fot. Beata Zybała)

Pożegnanie lata - zabawa taneczna w Granicy 20.09.2016 12:05

W sobotę, 17 września, mieszkańcy Granicy bawili się na imprezie zorganizowanej przez zarząd osiedla Granica i radnych zatytułowanej „Pożegnanie lata”. W zabawie uczestniczyło wielu mieszkańców, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy, z żoną. Były tańce, zabawa trwała do późnego wieczora. Wszyscy świetnie się bawili.

czytaj więcej
Granicka zatoka kultury – otwarcie świetlicy w Granicy

Granicka zatoka kultury – otwarcie świetlicy w Granicy 07.06.2016 11:55

W niedzielę, 5 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie i przekazanie do użytku mieszkańców świetlicy w Granicy. W uroczystości uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy i Krzysztof Rymuza, wicestarosta pruszkowski oraz samorządowcy i mieszkańcy. Ksiądz prałat Andrzej Perdzyński poświęcił budynek świetlicy.

czytaj więcej