23.04.2018 21:05

Granica Sunday Festival

315
Zaczarowany świat piosenek o miłości nie zna granic i nie ważne skąd pochodzą, to zawsze wzbudzają u nas pozytywne emocje.

Koncert „Tyle miłości” to kolejne wydarzenie, jakie w minioną niedzielę, 22 kwietnia, odbyło się w ramach Granica Sunday Festival. Jak zawsze publiczność dopisała, a piękne niedzielne popołudnie było doskonalą okazją na tak wyjątkowy występ. Zwłaszcza, że za oknem wiosna, wszystko budzi się do życia i dostarcza wiele radości.

 

Na koncert mieszkańców Granicy oraz wójta gminy Michałowice, Krzysztofa Grabkę zaprosili radni i zarząd osiedla Granica.

 

Najpiękniejsze polskie i zagraniczne piosenki o miłości zaprezentowali przed granicką publicznością: Natalia Kovalenko – śpiew i Włodzimierz Trzeciak – fortepian. Była to swego rodzaju podróż po sercach od wschodu aż po zachód.

 

Już na początku koncertu pochodząca z Ukrainy aktorka i piosenkarka Natalia Kovalenko zahipnotyzowała publiczność, która słuchała jej z ogromnym zachwytem. Wszystko za sprawą jej wyjątkowego głosu, który bardzo często jest porównywany do głosu Anny German. Każdy utwór Natalia Kovalenko zaśpiewała z liryzmem zabarwionym wschodnią nutą, który stwarzał niepowtarzalny klimat autorskich aranżacji znanych i lubianych piosenek. Piosenek, które towarzyszą nam od lat i zawsze wzbudzają same dobre wspomnienia.

 

Romantycznie i lirycznie było w Granickiej Zatoce Kultury, jednak wszystko, co dobre i miłe ma też swój koniec, więc z dużym żalem granicka publiczność opuszczała świetlicę w niedzielne popołudnie. Na zakończenie koncertu podziękowania artystom za wspaniały wytęp złożyli: wójt gminy Michałowice – Krzysztof Grabka, radni – Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka oraz zarząd osiedla – Paweł Łąpieś, Anna Świątek i Aleksandra Świątek.

 

Piękne kwiaty, podziękowania i brawa na stojąco zachęciły artystów do występu na bis, a była to niemała niespodzianka, ponieważ do Natalii Kovalenko i Włodzimierza Trzeciaka dołączył obdarzony ciepłym i potężnym basem Aleksander Ładysz.

 

Koncert „Tyle miłości” został sfinansowany z funduszu osiedla Granica.

 

 

Zobacz także