„Iluzja” w letnim kinie plenerowym w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak
Na widzów czekało 200 wygodnych leżaków. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Chwile oczekiwania na rozpoczęcie seansu. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice, kino letnie

Leżaki i światowa produkcja do obejrzenia pod chmurką czekało na chętnych chcących miło spędzić czas.


Lato w pełni i choć przez niemal cały ostatni tydzień padało to w weekend zagościła piękna pogoda i mieszkańcy naszej gminy wybrali się w niedzielny wieczór, 30 lipca do Michałowic, gdzie na placu przy ul. księdza Jerzego Popiełuszki. zagościło letnie kino plenerowe.

 

Choć od premiery „Iluzji” minęły już cztery lata i mogłoby się wydać, że to wieczność, a film wszyscy już widzieli i wystarczy, to jednak nic bardziej mylnego. Są produkcje do których chętnie wracamy i już od pierwszych scen z przyjemnością czekamy na to, co wydarzy się dalej.

 

Opowieść o tajnej organizacji angażującej obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów to gwarancja sporych emocji i zaskakujących scen akcji. Już na początku filmu wypowiadane przez jednego bohaterów słowa „Patrzcie z bliska. Bo im bliżej jesteście, tym mniej zobaczycie” budzi w nas ciekawość i mimo uważnego oglądania okazuje się, że nie jest tak, jak się nam na początku wydawało. Ale czy nie oto chodzi, aby film nas zaskoczył.

 

Mega produkcja jaką bez wątpienia jest „Iluzja” to trzymający w napięciu i pełen zwrotów akcji film, dzięki któremu 30 lipca, do Michałowic zawitały takie gwiazdy jak: Morgan Freeman, Michael Caine, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Melanie Laurent, Jesse Eisenberg, Dave Franco.

 

Przypomnijmy, iż filmy prezentowane w letnim kinie plenerowym zostały wybrane przez mieszkańców w głosowaniu, a z pośród dziesięciu propozycji zostały wybrane dwa filmy „Iluzja” – Luisa Leterriera oraz „Osobliwy dom Pani Peregrine” – Tima Burtona.

 

Już dziś serdecznie zapraszam mieszkańców gminy na projekcję drugiego filmu do Komorowa. Seans odbędzie się 27 sierpnia na placu Ignacego Paderewskiego.

 

Życzymy miłego oglądania i wspaniałej zabawy.

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

KRĄG KOBIET

KRĄG KOBIET Data wydarzenia: 28.11.2017

Zarząd Osiedla Michałowice zaprasza na warsztaty, które poprowadzi Maria Ela Ziemkiewicz (28 listopada, godz.18).

czytaj więcej
XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne. fot. Mariusz Marcysiak

XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży 21.11.2017 21:50

Tak, tak to były już XIII Michałowickie Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Spotkania, które są swego rodzaju festiwalem talentów najmłodszych mieszkańców naszej gminy i nie tylko.

czytaj więcej
XIV Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice. fot. Mariusz Macysiak

XIV Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice 21.11.2017 14:15

Blisko 350 zawodników walczyło na matach w Michałowicach o Puchar Wójta Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Koncert pieśni patriotycznej w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Patriotycznie rozśpiewane Michałowice 21.11.2017 11:00

Wydarzeniem kończącym gminne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, był koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu chóru „Michałowiczanka”.

czytaj więcej
40-lecie Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów Inwalidów w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

40 lat minęło! 09.07.2017 13:40

Szacownego jubileuszu 40-lecia doczekało się Koło nr 2 w Michałowicach Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (ZERiI). Z tej okazji w minioną sobotę, 8 lipca w sali Centrum Medycznego i Rehabilitacji KRIOSONIK odbyło się jubileuszowe przyjęcie.

czytaj więcej
Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Doroczny Piknik Rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach 03.06.2017 19:25

Biedronki, Krasnale, Motylki, Słoneczka, Tygryski, Zajączki, Misie, Kotki i Pszczółki. Wszystkie grupy przedszkolaków wraz z rodzicami spotkały się na dorocznym pikniku rodzinnym w Gminnym Przedszkolu w Michałowicach.

czytaj więcej
Muzyczny Maj - Koncert Trzeba marzyć . fot. Mariusz Marcysiak

Muzyczny Maj 2017 – Koncert Trio – Staniewicz, Strobel, Jagodziński 28.05.2017 23:50

Wybitny muzyczny spektakl w niedzielę, 28 maja odbył się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach. Spektakl, który przez wielu ludzi określany jest jako muzyczna perła na koncertowej mapie Polski.

czytaj więcej
Dzień Matki - spotkanie michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Matki – spotkanie michałowickich seniorów 27.05.2017 21:50

Dzień matki to jedno z najbardziej znanych świąt na świecie. To święto obchodzone, jako wyraz szacunku i pamięci dla wszystkich mam. W sobotę 27 maja na zaproszenie Koła nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w sali przy ul. Raszyńskiej odbyło się spotkanie z okazji tego jakże wyjątkowego święta.

czytaj więcej
Wiosenne sprzątanie Michałowic. fot. Mariusz Marcysiak

Wiosenne sprzątanie Michałowic 08.05.2017 11:05

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia to idealny czas na porządkowanie i sprzątanie domu, ogrodu, ale i również swojego najbliższego otoczenia tak jak zrobili to w sobotę, 6 maja mieszkańcy Michałowic.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie michałowickich seniorów. fot. Mariusz Marcysiak

Wielkanocne spotkanie michałowickich seniorów 24.04.2017 10:55

W sobotę 22 kwietnia, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne michałowickiego Koła nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

czytaj więcej