31.07.2017 07:05

„Iluzja” w letnim kinie plenerowym w Michałowicach

504
Leżaki i światowa produkcja do obejrzenia pod chmurką czekało na chętnych chcących miło spędzić czas.

Lato w pełni i choć przez niemal cały ostatni tydzień padało to w weekend zagościła piękna pogoda i mieszkańcy naszej gminy wybrali się w niedzielny wieczór, 30 lipca do Michałowic, gdzie na placu przy ul. księdza Jerzego Popiełuszki. zagościło letnie kino plenerowe.

 

Choć od premiery „Iluzji” minęły już cztery lata i mogłoby się wydać, że to wieczność, a film wszyscy już widzieli i wystarczy, to jednak nic bardziej mylnego. Są produkcje do których chętnie wracamy i już od pierwszych scen z przyjemnością czekamy na to, co wydarzy się dalej.

 

Opowieść o tajnej organizacji angażującej obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów to gwarancja sporych emocji i zaskakujących scen akcji. Już na początku filmu wypowiadane przez jednego bohaterów słowa „Patrzcie z bliska. Bo im bliżej jesteście, tym mniej zobaczycie” budzi w nas ciekawość i mimo uważnego oglądania okazuje się, że nie jest tak, jak się nam na początku wydawało. Ale czy nie oto chodzi, aby film nas zaskoczył.

 

Mega produkcja jaką bez wątpienia jest „Iluzja” to trzymający w napięciu i pełen zwrotów akcji film, dzięki któremu 30 lipca, do Michałowic zawitały takie gwiazdy jak: Morgan Freeman, Michael Caine, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Melanie Laurent, Jesse Eisenberg, Dave Franco.

 

Przypomnijmy, iż filmy prezentowane w letnim kinie plenerowym zostały wybrane przez mieszkańców w głosowaniu, a z pośród dziesięciu propozycji zostały wybrane dwa filmy „Iluzja” – Luisa Leterriera oraz „Osobliwy dom Pani Peregrine” – Tima Burtona.

 

Już dziś serdecznie zapraszam mieszkańców gminy na projekcję drugiego filmu do Komorowa. Seans odbędzie się 27 sierpnia na placu Ignacego Paderewskiego.

 

Życzymy miłego oglądania i wspaniałej zabawy.

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice, kino letnie

Zobacz także