26.02.2019 10:00

Impreza karnawałowa w Granicy

168
Zabawa karnawałowa w Granicy była w tym roku bardzo udana. Bawiło się przeszło osiemdziesiąt osób. Zorganizowana została przez Zarząd Osiedla Granica.

Bale karnawałowe mają w Polsce swoją tradycję i cieszą się dużym powodzeniem. Podążając tym śladem, Zarząd Osiedla Granica, jak również przewodniczący zarządu po raz kolejny zorganizowali dla mieszkańców bal w karnawale. Mieszkańcy Granicy bawią się z przy muzyce podczas różnych okazji, m.in.: podczas balu andrzejkowego, czy letnich „potańcówek na dechach”. Śmiało można powiedzieć, że tańce to jedna z ich ulubionych form spędzania czasu. Zawsze, na wszystkich zabawach, jest wielu chętnych i zawsze panuje znakomita atmosfera.

Zwyczajem zabaw w Granicy jest przynoszenie przez uczestników własnego poczęstunku. Tak było i tym razem. Na udekorowanych przez organizatorów stołach znalazły się pyszności oraz kawa i herbata, którymi każdy mógł się częstować. 

Atrakcją balu były wspólne zabawy taneczne: były wężyki i pociągi, wszyscy świetnie się bawili, a zabawa trwała do późnej nocy!

Mieszkańcy udowodnili po raz kolejny, że lubią i potrafią się bawić, niezależnie od wieku. Rozchodzący się goście wyrazili nadzieję na kontynuowanie tradycji zabaw tanecznych w karnawale. 

Do zobaczenia za rok!  

Wydarzenie zostało zorganizowane z funduszu osiedla Granica.

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała
Podobne tematy: Osiedle Granica

Zobacz także