Recital Anny Dereszowskiej. fot. Mariusz Marcysiak
Na występ zapraszają: wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz przedstawicielka Stowarzyszenia K40. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Annie Dereszowskiej akompaniowała Urszula Borkowska. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: sala multimedialna UG

Czy istnieje poradnik jak postępować z kobietą? Gdzie można dostać skróconą wersję encyklopedii na temat kobiet, tak aby mogła się zmieścić w kieszeni? Otóż nic takiego nie istnieje, a swoją wersję relacji damsko męskich na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zaprezentowała Anna Dereszowska.


Anna Dereszowska, to niezwykła aktorka filmowa i teatralna. Wystąpiła w takich filmach jak: „Pitbul”, „Sęp”, „Lejdis”, „Świadek koronny”, „Niebezpieczne kobiety” czy „Porady na zdrady”. Artystka jest również aktorką dubbingową, a swojego głosu użyczała postaciom Marii Hill w „Kapitan Ameryka” oraz Rachel w „Cziłała z Beverly Hills”. Jej głos często można usłyszeć dzięki audiobookom oraz na koncertach zespołu Machina Del Tango, z którym współpracuje od wielu lat.

 

Niedziela, 15 października. Tego dnia sala multimedialna urzędu gminy ponownie wypełniła się miłośnikami talentów polskich artystów. Na wytęp Anny Dereszowskiej zaprosił wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz przedstawicielka Stowarzyszenia K40, Lucyna Kowalska.

 

W trakcie występu artystki publiczność wysłuchała jej własnych aranżacji niezapomnianych przebojów polskiej piosenki. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak” i „Sex Appeal” to w zasadzie kompendium wiedzy życiowej. Brzmi poważnie, ale z pewnością tak niebyło. Kto nie był musi uwierzyć na słowo, ponieważ niedzieli występ Anny Dereszowskiej był pełen zwrotów akcji okraszonych błyskotliwym i oryginalnym komentarzem będącym jednocześnie żartobliwą formą poradnika dla pań i panów.

 

Doskonały kontakt Anny Dereszowskiej z michałowicką z publicznością spowodował, że trudno było się rozstać z artystką. Podziękowania w imieniu publiczności za wspaniały wieczór złożył wójt gminy Michałowice oraz przewodnicząca rady gminy, Elżbieta Biczyk.

 

Recital Anny Dereszowskiej został zorganizowany przez Stowarzyszenie K40 w ramach dotacji gminy Michałowice dla organizacji pozarządowych.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Spotkanie seniorów z Policją - Seniorze! Nie daj się oszukać! fot. Mariusz Marcysiak

Seniorze! Nie daj się oszukać! 02.07.2018 14:10

Choć problem jest bardzo poważny i często nagłaśniany, to równie często w mediach słyszymy o tym, jak seniorzy stają się ofiarami oszustów, którzy nierzadko wyłudzają od nich oszczędności życia.

czytaj więcej
Koncert Hanny Banaszak. fot. Mariusz Marcysiak

Cóż to był za koncert 31.05.2018 10:35

Choć jest gwiazdą największego formatu, do której inni artyści odnoszą się z ogromnym uznaniem, to sama o sobie mówi z wrodzoną i wdzięczną skromnością: „mało znana autorka i piosenkarka”. Hanna Banaszak, bo o niej mowa, wystąpiła w minioną niedzielę, 27 maja, z wyjątkowym koncertem w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2018 16:25

Warszawa to nasza stolica, której piękna historia jest naszą wspólną własnością. To idea przyświecająca Międzyprzedszkolnemu Konkursowi Piosenki o Warszawie, który 16 maja odbył się w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Koncert Katy Carr na 100-lecie niepodległości. fot. Mariusz Marcysiak

Katy Carr 15.05.2018 09:30

W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.

czytaj więcej
Filharmonia Rodzinna K40. fot. Mariusz Marcysiak

Poranki muzyczne z Panem Gwiazdą 18.03.2018 20:55

W gminie Michałowice swoją działalność rozpoczęła Filharmonia Rodzinna K40. To świetny pomysł na zaprzyjaźnienie się z muzyką i instrumentami, a inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018. fot. Mariusz Marcysiak

Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018 17.03.2018 21:55

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej