Recital Anny Dereszowskiej. fot. Mariusz Marcysiak
Na występ zapraszają: wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz przedstawicielka Stowarzyszenia K40. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Annie Dereszowskiej akompaniowała Urszula Borkowska. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: sala multimedialna UG

Czy istnieje poradnik jak postępować z kobietą? Gdzie można dostać skróconą wersję encyklopedii na temat kobiet, tak aby mogła się zmieścić w kieszeni? Otóż nic takiego nie istnieje, a swoją wersję relacji damsko męskich na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zaprezentowała Anna Dereszowska.


Anna Dereszowska, to niezwykła aktorka filmowa i teatralna. Wystąpiła w takich filmach jak: „Pitbul”, „Sęp”, „Lejdis”, „Świadek koronny”, „Niebezpieczne kobiety” czy „Porady na zdrady”. Artystka jest również aktorką dubbingową, a swojego głosu użyczała postaciom Marii Hill w „Kapitan Ameryka” oraz Rachel w „Cziłała z Beverly Hills”. Jej głos często można usłyszeć dzięki audiobookom oraz na koncertach zespołu Machina Del Tango, z którym współpracuje od wielu lat.

 

Niedziela, 15 października. Tego dnia sala multimedialna urzędu gminy ponownie wypełniła się miłośnikami talentów polskich artystów. Na wytęp Anny Dereszowskiej zaprosił wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz przedstawicielka Stowarzyszenia K40, Lucyna Kowalska.

 

W trakcie występu artystki publiczność wysłuchała jej własnych aranżacji niezapomnianych przebojów polskiej piosenki. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak” i „Sex Appeal” to w zasadzie kompendium wiedzy życiowej. Brzmi poważnie, ale z pewnością tak niebyło. Kto nie był musi uwierzyć na słowo, ponieważ niedzieli występ Anny Dereszowskiej był pełen zwrotów akcji okraszonych błyskotliwym i oryginalnym komentarzem będącym jednocześnie żartobliwą formą poradnika dla pań i panów.

 

Doskonały kontakt Anny Dereszowskiej z michałowicką z publicznością spowodował, że trudno było się rozstać z artystką. Podziękowania w imieniu publiczności za wspaniały wieczór złożył wójt gminy Michałowice oraz przewodnicząca rady gminy, Elżbieta Biczyk.

 

Recital Anny Dereszowskiej został zorganizowany przez Stowarzyszenie K40 w ramach dotacji gminy Michałowice dla organizacji pozarządowych.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej
Recital Andrzeja Poniedzielskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Andrzeja Poniedzielskiego 17.09.2017 20:45

W sobotę, 16 września przed publicznością zgormadzoną w sali multimedialnej Urzędu Gminy wystąpił artysta określany jako poeta, muzyk i satyryk. Oczywiście on sam temu zaprzecza i w charakterystycznym dla siebie przekazie mówi „Do moich czasów były dwa sposoby, by zafrapować ludzi na scenie: forma bądź treść. Ja wprowadziłem trzeci – brak jednego i drugiego”

czytaj więcej
Seminarium - Rozwój społecznościowy. fot. Mariusz Marcysiak

Seminarium - Rozwój społecznościowy 20.06.2017 22:55

Tak to już jest, że dzięki pomocy jednych ludzi, drugim żyje się łatwiej i bezpieczniej. O tym jak pomagać ludziom z wykorzystaniem dostępnych zasobów dyskutowali uczestnicy Ogólnopolskiego Seminarium „Rozwój społecznościowy oparty na zasobach – czyli siła relacji i współdziałania”.

czytaj więcej
Gminny Konkurs Ortograficzny - Mistrz Ortografii. fot. Mariusz Marcysiak

Mistrz ortografii 08.06.2017 21:50

Do czego potrzebna jest nam ortografia? To proste, do poprawnego pisania. Już przed wiekami nasz wieszcz, Mikołaj Rej pisał "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swój język mają". Ostatnio, świetnym przykładem poprawnej pisowni popisali się uczniowie gminnych szkół podstawowych w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

III Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2017 20:20

Czy śpiewać każdy może? Oczywiście, że tak. Tak jak to zaprezentowały przedszkolaki podczas III Przedszkolnego Konkursy Piosenki o Warszawie, który w piątek , 19 maja odbył się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. fot. Mariusz Marcysiak

XIV Muzyczny Maj – Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej 19.05.2017 18:15

Recitalem Nuli Stankiewicz „Byle nie o miłości” prezentującym twórczość Agnieszki Osieckiej, rozpoczął się tegoroczny cykl koncertów „Muzyczny Maj”.

czytaj więcej
Fundusze europejskie - spotkanie informacyjne. fot. Mariusz Marcysiak

Fundusze europejskie – spotkanie informacyjne 08.03.2017 21:20

Jakie są możliwości wsparcia z funduszy europejskich i na jakie przedsięwzięcia można się ubiegać o dofinansowanie? Na te i wiele innych pytań można była uzyskać odpowiedź podczas spotkania informacyjnego, które w środę 8 marca, odbyło się w sali multimedialnej Urzędy Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z Kabaretem na koniec świata. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z „Kabaretem na koniec świata” 06.03.2017 20:30

Wyśmienite skecze, liryczne piosenki, czarny humor i aktorskie improwizacje wypełniły występ „Kabaretu na koniec świata”. Występ, który z okazji Dnia Kobiet zorganizowało Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Koncert Noworoczny w wykonaniu Bogusława Morki. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert Noworoczny 15.01.2017 22:20

„Koncert Noworoczny” w wykonaniu znakomitego tenora, Bogusława Morki był pierwszym wydarzeniem kulturalnym, jakie w 2017 roku odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Recital Wiktora Zborowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Wiktora Zborowskiego 04.12.2016 22:45

Kolejnym artystą, którego mieszkańcy naszej gminy mogli zobaczyć na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, był jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów.

czytaj więcej