26.01.2020 21:50

KARNAWAŁ W GRANICY 2020

232
Bal karnawałowy w Granicy odbył się w sobotę 25 stycznia. Mieszkańcy po raz kolejny dowiedli, że mają poczucie humoru i potrafią się dobrze bawić. Impreza była wyjątkowo udana.

W zabawie karnawałowej wzięło udział przeszło sześćdziesiąt osób. To był bal przebierańców, tak więc stroje – to była tylko kwestia wyobraźni. Na balu w Granicy bawili się wspólnie jaskiniowcy, smerfy, czerwony kapturek i bufetowa. Był lekarz w parze z pielęgniarką, Winnetou i kowboje, a także gangsterzy w czarnych okularach, cyganka i Kleopatra, której towarzyszył rzymski rycerz. Byli francuscy arystokraci i arystokratki. Różnorodność strojów była imponująca. Imponujące jest również zaangażowanie i poczucie humoru uczestników balu. Zabawa była wyśmienita. Muzykę zapewniał  didżej, który tak dobierał utwory, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizowane były wspólne tańce, wężyki, pociąg i wiele wiele innych tańców. Odbył się konkurs na króla i królową balu.

Bale karnawałowe mają swoją tradycję i cieszą się w dużym powodzeniem. Bal karnawałowy w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizował Zarząd Osiedla Granica, a dobrym duchem wszystkich zabaw tanecznych w Granicy jest Agnieszka Paradowska, radna i jednoczenie członek zarządu. Warto przypomnieć, że odbywają się bale andrzejkowe, i „potańcówki na dechach”.

Sobotnia impreza trwała do północy! I podobnie jak ubiegłym roku poczęstunek przygotowany został przez uczestników zabawy. Do zobaczenia za rok!  

Zobacz także