23.02.2020 08:50

KOMOROWSKIE OSTATKI

239
W sobotę, 22 lutego, mieszkańcy osiedla Komorów bawili się na balu ostatkowym. Imprezę zorganizował Zarząd Osiedla Komorów i niezawodne Dziewczyny z Komorowa.

Z pewnością większość mieszkańców już wie, że na terenie osiedla Komorów działają wspaniałe panie, które założyły Koło Gospodyń Wiejskich i funkcjonują pod nazwą Dziewczyny z Komorowa. Zorganizowały wiele interesujących inicjatyw i wydarzeń, których celem jest aktywizacja i integracja mieszkańców Komorowa.

Bal ostatkowy to jeden z wielu pomysłów. Bal został zorganizowany wspólnie z Zarządem Osiedla Komorów, którego członkowie również organizują wiele atrakcyjnych spotkań i zajęć dla mieszkańców. Na balu obowiązywały przebrania. Tak więc na komorowskiej sali bawiły przeróżne postaci filmowe, była Myszka Miki, misie i niedźwiadki, był egzotyczny ptak. Furorę zrobiło przebranie kobieto-mężczyzny. Właściciel przebrania, owa kobieto-mężczyzna, chętnie pozował do zdjęć, wzbudzał ogromne zaciekawienie.

W zabawie na koniec karnawału bawiło się wielu mieszkańców Komorowa. Impreza rozpoczęła się wieczorem, ale najwięcej tancerzy przybyło około godziny dwudziestej. I sądząc z atmosfery jaka panowała podczas balu ostatkowego, śmiało można powiedzieć, że mieszkańcy lubią tańczyć i umieją się świetnie bawić!

Zabawa odbyła się w ostatnią sobotę karnawału i była tak zwaną imprezą składkową. Każdy przybywający na zabawę uczestnik przynosił coś smakowitego. Na stołach były sałatki, wędliny i wiele innych znakomitych potraw. Nie mogło oczywiście zabraknąć domowych wypieków: ciast i ciasteczek.

Podczas zabawy dominowała polska muzyka popularna. I wszyscy zgodnie twierdzili, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza! Odbyły się konkursy, które  wyzwalały nie lada emocje. Były również tanga, rock and role, cza cza  i inne tańce. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy!

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała
Podobne tematy: osiedle Komorów

Zobacz także