13.03.2017 21:45

Koncert Luigiego Pagano z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii

308
W minioną niedzielę Luigi Pagano zabrał panie z Opaczy-Kolonii w niezwykłą muzyczną podróż do Włoch, słonecznego i romantycznego kraju.

Koncert, który 12 marca, odbył się w świetlicy przy ul. Ryżowej 90, to prezent od sołtys Grażyny Grabki i rady sołeckiej dla wszystkich mieszkanek Opaczy-Kolonii.  

 

Choć czasem u niektórych osób święto kobiet budzi uśmiech i skojarzenia z minionymi czasami to z pewnością nie w naszej gminie. Dokładnie w ubiegłą niedzielę 6 marca, występem "Kabaretu na koniec świata" rozpoczęły się gminne obchody Dnia Kobiet, które zakończył koncert Luigiego Pagano w Opaczy-Kolonii. Przed koncertem wójt gminy Michałowice w imieniu brzydszej części gminnej społeczności - mężczyzn - złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia i obdarował pięknymi kwiatami.

 

Po życzeniach przyszedł czas na występ znakomitego artysty Luigiego Pagano. Artysty, który pochodzi z Neapolu. 

 

Luigi Pagano to modelowy Włoch, pełen otwartości, energii, radości i miłości. To właśnie miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki sprowadziła go do naszego kraju, a on ze sobą zabrał włoską muzykę. Artysta słynie z koncertowania na żywo, gdzie grając na gitarze i śpiewając uwielbiane włoskie standardy sprawia, że publiczność w mgnieniu oka przenosi się do tego niezwykłego kraju. Nie inaczej było w Opaczy-Kolonii, gdzie bardzo szybko skradł serca kobiet, dostarczając wszystkim wspaniałej rozrywki. Nie zabrakło również osobistych opowieści związanych z rodzinnymi stronami artysty, a także tego jak we Włoszech obchodzony jest Dzień Kobiet, który według Luigiego Pagano świętowany jest przez 365 dni w roku.

 

Dwugodzinny koncert okazał się wyjątkowym wydarzeniem, które wzbudziło zachwyt wśród zgromadzonej publiczności. Na zakończenie artysta przygotował dla pań małą niespodziankę, zdjęcia z osobistymi dedykacjami.

 

 

Koncert z okazji Dnia Kobiet został sfinansowany z funduszu sołeckiego sołectwa Opacz-Kolonia.

 

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także