Koncert z okazji święta kobiet w Granicy

06.03.2017 11:15     196
Koncert z okazji święta kobiet w Granicy; foto: bz
Koncert z okazji święta kobiet w Granicy; foto: bz Paweł Łąpieś, przewodniczący zarządu zaprasza na koncert z okazji 8 marca. Iwona Janus, foto: bz. Maciej Rosłoniec. Foto: bz. Kwiaty dla pań! Foto:bz. Dzień Kobiet w świetlicy w Granicy. Foto bz.
Podobne tematy: Granica

Dzień Kobiet to wspaniała okazja, aby spotkać się w sąsiedzkim gronie. W granickiej świetlicy, z tej okazji, odbył się koncert piosenek Anny German. Uczestniczyło w nim wielu mieszkańców, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowie z żoną.


Organizowane przez radnych: Agnieszkę Paradowską i Przemysława Majtykę oraz zarząd koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Organizowane są w cyklu „Granica Sunday Festival” i zawsze uczestniczy w nim wielu mieszkańców. 

 

Tego wieczoru wystąpiła Iwona Janus, która zaprezentowała piosenki z repertuaru Anny German, ale również Magdy Umer i innych wykonawców. Na pianinie akompaniował artystce Maciej Rosłoniec.  Zebranych gości powitali organizatorzy. Życzenia wszystkim zebranym paniom złożył Paweł Łąpieś, przewodniczący zarządu, który życzył zdrowia i pogody na każdy dzień. Następnie rozpoczął się koncert. Iwona Janus zaśpiewała wszystkie znane i mniej znane piosenki wielkiej polskiej piosenkarki – Anny German. Jak choćby „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki” czy „Jesteś moją miłością” i „Wróć do Sorrento ”Jej występ wzbogacony był opowieści o artystce, jej trudnym życiu, wypadku samochodowym, ciężkiej chorobie nowotworowej. Przede wszystkim Iwona Janus pokazała Annę German jako wielką artystkę o ogromnym talencie i wrażliwości. Granicka publiczność była zachwycona występ artystów i nagrodziła ich gromkimi brawami. A artyści odwzajemnili się wspaniałymi bisami. Koncert był wyjątkowo udany.

 

Po występach artystów, bisach i podziękowaniach głos zabrał Krzysztof Grabka, który dziękując za wspaniały wieczór powiedział, że zbliża się miły czas – 8 marca - Dzień Kobiet i dodał, że z wielką przyjemnością i radością składa wszystkim paniom najlepsze życzenia, zdrowia, powodzenia i szczęścia w życiu – od tej „brzydszej” części ludzkości. A następnie wszystkie panie otrzymały piękne kwiaty. Atmosfera była bardzo radosna. Organizatorzy żegnając się zapowiedzieli, że kolejny koncert  w cyklu „Granica Sunday Festival” odbędzie się wkrótce, zapraszamy!   

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Elvis Presley – król rocka koncert w Granicy

Elvis Presley – król rock and rolla - koncert w Granicy 16.10.2017 09:05

W cyklu Granica Sunday Festival odbył się w świetlicy koncert zatytułowany Elvis. Krzysztof Janowski śpiewał wszystkie znane, jak również mniej znane, piosenki króla rock and rolla – Elvisa Presleya. Mieszkańcy bawili się znakomicie.

czytaj więcej
Spektakl - Przeminęło z Foggiem. fot. Mariusz Marcysiak

Spektakl muzyczny „Przeminęło z Foggiem” 11.10.2017 07:45

Muzyczna opowieść o Mieczysławie Foggu i dawnej Warszawie zagościła na scenie Granickiej Zatoki Kultury.

czytaj więcej
Sunday Festival i One Woman Show w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

One Woman Show – czyli rzecz o miłości 18.09.2017 21:10

Po wakacyjnej przerwie do Granicy powrócił "Sunday festival". Tym razem mieszkańcy mogli zobaczyć muzyczny spektakl, łączący klasyczny wokal z czarującą grą aktorską, a wszystko urozmaicone subtelnym humorem kabaretu w dobrym stylu.

czytaj więcej
Otwarcie gminnego boiska w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Uroczyste otwarcie boiska i festyn z okazji Dnia Dziecka w Granicy i Nowej Wsi 12.06.2017 06:30

Turniejem piłki nożnej juniorów o Puchar Wójta Gminy Michałowice oraz meczem towarzyskim mieszkańców rozpoczęło się oficjalne otwarcie gminnego boiska w Granicy, które w niedzielę, 11 czerwca zostało oddane do użytku mieszkańcom.

czytaj więcej
Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy

Spotkanie wielkanocne seniorów z Granicy 24.04.2017 14:59

22 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie emerytów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Przemysław Majtyka, rady gminy, ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, także członkowie koła i przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół emerytów i rencistów.

czytaj więcej
Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy

Wiosna w Paryżu - wieczór piosenki francuskiej w Granicy 11.04.2017 15:55

Wiosna w Paryżu – tak zatytułowany był kolejny koncert z cyklu Granica Sunday Festival. W granickiej świetlicy piosenek francuskich wysłuchało wielu mieszkańców.

czytaj więcej
Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy. Foto: bz

Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy 18.12.2016 09:20

Spotkanie opłatkowe seniorów z Granicy po raz pierwszy odbyło się świetlicy - Granickiej Zatoce Kultury. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy, radni z terenu Granicy jak również ksiądz prałat Andrzej Perdzyński, proboszcz Komorowskiej parafii.

czytaj więcej
Mikołajki w Granicy. Foto: bz

Mikołajki Granicy 12.12.2016 20:00

Dzieci z Granicy spotkały się z Mikołajem w niedzielę, 11 grudnia. Było przedstawienie, świetna zabawa
i słodki poczęstunek. Imprezę zorganizowali radni
i Zarząd Osiedla Granica.

czytaj więcej
Pożegnanie lata - zabawa taneczna w Granicy (fot. Beata Zybała)

Pożegnanie lata - zabawa taneczna w Granicy 20.09.2016 12:05

W sobotę, 17 września, mieszkańcy Granicy bawili się na imprezie zorganizowanej przez zarząd osiedla Granica i radnych zatytułowanej „Pożegnanie lata”. W zabawie uczestniczyło wielu mieszkańców, a także Krzysztof Grabka, wójt gminy, z żoną. Były tańce, zabawa trwała do późnego wieczora. Wszyscy świetnie się bawili.

czytaj więcej
Granicka zatoka kultury – otwarcie świetlicy w Granicy

Granicka zatoka kultury – otwarcie świetlicy w Granicy 07.06.2016 11:55

W niedzielę, 5 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie i przekazanie do użytku mieszkańców świetlicy w Granicy. W uroczystości uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca rady gminy i Krzysztof Rymuza, wicestarosta pruszkowski oraz samorządowcy i mieszkańcy. Ksiądz prałat Andrzej Perdzyński poświęcił budynek świetlicy.

czytaj więcej