Mikołajkowa niespodzianka 2016

04.12.2016 19:50     241
Mikołajkowa niespodzianka 2016. fot. Mariusz Marcysiak
Piękna choinka stojąca w sali multimedialnej urzędu, wzbudzała zachwyt nie tylko dzieci. fot. Mariusz Marcysiak Imprezę poprowadziły znane wszystkim dzieciom Minionki. fot. Mariusz Marcysiak W holu urzędu na dzieci czekało wiele atrakcji. fot. Mariusz Marcysiak Słodkie upominki od wójta gminy Michałowice, Krzysztofa Grabki. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Kto chciał, mógł własnoręcznie przygotować świąteczne ozdoby. fot. Mariusz Marcysiak W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja fot. Mariusz Marcysiak i nareszcie ten długo wyczekiwany moment. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG, GOPS

Mikołajkowa niespodzianka to wydarzenie, które od lat organizowane jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice, i na które dzieci czekają z wytęsknieniem.


Moc atrakcji, jakie w tym roku dla najmłodszych przygotowali organizatorzy tego wydarzenia mogła przyprawić o zawrót głowy.

 

Wszystko zaczęło się w sobotnie przedpołudnie, 3 grudnia. Tego dnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice stanęła ogromna choinka, przy której w towarzystwie pracowników GOPS-u pojawiły się szalone „Minionki”. Dzieci doskonale je znają, więc bez wahania rzuciły się wir wspaniałej zabawy. Tańce, korowody, konkursy i zabawa w liczne gry nie pozwalało, aby choćby na chwilę ktoś się nudził. Każdy znalazł coś dla siebie.

 

Na dzieci czekały także dwie niespodzianki. Pierwszą z nich była wizyta wójta, Krzysztofa Grabki, który złożył najmłodszym mieszkańcom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Były to życzenia radości i magicznych chwil z dużą ilością prezentów pod choinką. Atmosfera udzieliła się również wójtowi, który na moment stał się pomocnikiem Mikołaja i rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki.

 

Ponadto w holu urzędu czekało na dzieci wiele atrakcji m. in. balonowe cudaki, malowanie buzi oraz kącik, w którym można było własnoręcznie przygotować ozdobę świąteczną. Nie zabrakło również bufetu, gdzie po wielu zabawach dzieci mogły się posilić.

 

Po wielu zabawach przyszedł czas na drugą niespodziankę, którą była wizyta Mikołaja. Wizytę długo wyczekiwaną przez dzieci, więc od razu Mikołaj przystąpił do obdarowywania ich swoimi prezentami.

 

Wartym podkreślenia jest fakt, iż całe to wydarzenie nie mogłoby się obyć bez pomocy i zaangażowania wielu ludzi m.in. pracowników GOPS-u, wolontariuszy z gminy Michałowice, którzy obsługiwali stoiska, kawiarenkę, szatnię oraz pilnowali porządku podczas imprezy. 

Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

Podziękowania należą się również osobom i firmom, które udzieliły wsparcia, a były wśród nich:

 

Auto Wimar Centrum

Bank Spółdzielczy w Raszynie

Czaplar Usługi Gastronomiczne

F.H.U. „Grawit”

Galon Polska

Iveria Ankin Siergiej

Janusz Gnich-Janmax

Michałowiczanka

Mariusz J. Durański

„Łuksza” Opacz Mała

Przedszkole „Bawi” w Regułach

Sir-Com

Somar Marek Gnich

Stowarzyszenie K40

Stiga Sp. z o.o.

Supermarket „Netto”

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Wesbal Wiesław Pietrzak

XL Promotion Dariusz Michalak

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Mikołajki 2017 r. fot. Mariusz Marcysiak

Ekipa św. Mikołaja w akcji 07.12.2017 16:25

Mikołajki to dzień, który jest jednym z tych dni na który dzieci czekają z wytęsknieniem. Czekają, choć nie dla wszystkich jest on tak cudowny i wypełniony atrakcjami. W tym roku z pomocą przyszła ekipa Mikołaja, która przygotowała niespodziankę dla dzieci z rodzin objętych pomocą Gopsu.

czytaj więcej
Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej
Recital Anny Dereszowskiej. fot. Mariusz Marcysiak

Instrukcja obsługi kobiety według Anny Dereszowskiej 16.10.2017 22:25

Czy istnieje poradnik jak postępować z kobietą? Gdzie można dostać skróconą wersję encyklopedii na temat kobiet, tak aby mogła się zmieścić w kieszeni? Otóż nic takiego nie istnieje, a swoją wersję relacji damsko męskich na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zaprezentowała Anna Dereszowska.

czytaj więcej
Recital Andrzeja Poniedzielskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Andrzeja Poniedzielskiego 17.09.2017 20:45

W sobotę, 16 września przed publicznością zgormadzoną w sali multimedialnej Urzędu Gminy wystąpił artysta określany jako poeta, muzyk i satyryk. Oczywiście on sam temu zaprzecza i w charakterystycznym dla siebie przekazie mówi „Do moich czasów były dwa sposoby, by zafrapować ludzi na scenie: forma bądź treść. Ja wprowadziłem trzeci – brak jednego i drugiego”

czytaj więcej
Seminarium - Rozwój społecznościowy. fot. Mariusz Marcysiak

Seminarium - Rozwój społecznościowy 20.06.2017 22:55

Tak to już jest, że dzięki pomocy jednych ludzi, drugim żyje się łatwiej i bezpieczniej. O tym jak pomagać ludziom z wykorzystaniem dostępnych zasobów dyskutowali uczestnicy Ogólnopolskiego Seminarium „Rozwój społecznościowy oparty na zasobach – czyli siła relacji i współdziałania”.

czytaj więcej
Gminny Konkurs Ortograficzny - Mistrz Ortografii. fot. Mariusz Marcysiak

Mistrz ortografii 08.06.2017 21:50

Do czego potrzebna jest nam ortografia? To proste, do poprawnego pisania. Już przed wiekami nasz wieszcz, Mikołaj Rej pisał "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swój język mają". Ostatnio, świetnym przykładem poprawnej pisowni popisali się uczniowie gminnych szkół podstawowych w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

III Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2017 20:20

Czy śpiewać każdy może? Oczywiście, że tak. Tak jak to zaprezentowały przedszkolaki podczas III Przedszkolnego Konkursy Piosenki o Warszawie, który w piątek , 19 maja odbył się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej