Mikołajkowa niespodzianka 2016

04.12.2016 19:50     245
Mikołajkowa niespodzianka 2016. fot. Mariusz Marcysiak
Piękna choinka stojąca w sali multimedialnej urzędu, wzbudzała zachwyt nie tylko dzieci. fot. Mariusz Marcysiak Imprezę poprowadziły znane wszystkim dzieciom Minionki. fot. Mariusz Marcysiak W holu urzędu na dzieci czekało wiele atrakcji. fot. Mariusz Marcysiak Słodkie upominki od wójta gminy Michałowice, Krzysztofa Grabki. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Kto chciał, mógł własnoręcznie przygotować świąteczne ozdoby. fot. Mariusz Marcysiak W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja fot. Mariusz Marcysiak i nareszcie ten długo wyczekiwany moment. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG, GOPS

Mikołajkowa niespodzianka to wydarzenie, które od lat organizowane jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice, i na które dzieci czekają z wytęsknieniem.


Moc atrakcji, jakie w tym roku dla najmłodszych przygotowali organizatorzy tego wydarzenia mogła przyprawić o zawrót głowy.

 

Wszystko zaczęło się w sobotnie przedpołudnie, 3 grudnia. Tego dnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice stanęła ogromna choinka, przy której w towarzystwie pracowników GOPS-u pojawiły się szalone „Minionki”. Dzieci doskonale je znają, więc bez wahania rzuciły się wir wspaniałej zabawy. Tańce, korowody, konkursy i zabawa w liczne gry nie pozwalało, aby choćby na chwilę ktoś się nudził. Każdy znalazł coś dla siebie.

 

Na dzieci czekały także dwie niespodzianki. Pierwszą z nich była wizyta wójta, Krzysztofa Grabki, który złożył najmłodszym mieszkańcom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Były to życzenia radości i magicznych chwil z dużą ilością prezentów pod choinką. Atmosfera udzieliła się również wójtowi, który na moment stał się pomocnikiem Mikołaja i rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki.

 

Ponadto w holu urzędu czekało na dzieci wiele atrakcji m. in. balonowe cudaki, malowanie buzi oraz kącik, w którym można było własnoręcznie przygotować ozdobę świąteczną. Nie zabrakło również bufetu, gdzie po wielu zabawach dzieci mogły się posilić.

 

Po wielu zabawach przyszedł czas na drugą niespodziankę, którą była wizyta Mikołaja. Wizytę długo wyczekiwaną przez dzieci, więc od razu Mikołaj przystąpił do obdarowywania ich swoimi prezentami.

 

Wartym podkreślenia jest fakt, iż całe to wydarzenie nie mogłoby się obyć bez pomocy i zaangażowania wielu ludzi m.in. pracowników GOPS-u, wolontariuszy z gminy Michałowice, którzy obsługiwali stoiska, kawiarenkę, szatnię oraz pilnowali porządku podczas imprezy. 

Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

Podziękowania należą się również osobom i firmom, które udzieliły wsparcia, a były wśród nich:

 

Auto Wimar Centrum

Bank Spółdzielczy w Raszynie

Czaplar Usługi Gastronomiczne

F.H.U. „Grawit”

Galon Polska

Iveria Ankin Siergiej

Janusz Gnich-Janmax

Michałowiczanka

Mariusz J. Durański

„Łuksza” Opacz Mała

Przedszkole „Bawi” w Regułach

Sir-Com

Somar Marek Gnich

Stowarzyszenie K40

Stiga Sp. z o.o.

Supermarket „Netto”

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Wesbal Wiesław Pietrzak

XL Promotion Dariusz Michalak

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

300 zł dla ucznia - program Dobry start

300 zł dla ucznia - program "Dobry start" 14.06.2018 08:35

Od 1 lipca on-line, a od 1 sierpnia w formie papierowej rozpocznie się przyjmowanie wniosków uprawniających rodziców dzieci uczących się do otrzymania świadczenia "Dobry Start" .

czytaj więcej
Koncert Hanny Banaszak. fot. Mariusz Marcysiak

Cóż to był za koncert 31.05.2018 10:35

Choć jest gwiazdą największego formatu, do której inni artyści odnoszą się z ogromnym uznaniem, to sama o sobie mówi z wrodzoną i wdzięczną skromnością: „mało znana autorka i piosenkarka”. Hanna Banaszak, bo o niej mowa, wystąpiła w minioną niedzielę, 27 maja, z wyjątkowym koncertem w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Akcja Uszyj jasia

Akcja "Uszyj jasia" Data wydarzenia: 06.06.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Uszyj jasia" dla dzieci ze szpitala w Dziekanowie Leśnym
(każda środa czerwca od godz 16:00 w komorowskiej bibliotece
oraz 17 czerwca podczas festynu Dni Gminy Michałowice).

czytaj więcej
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2018 16:25

Warszawa to nasza stolica, której piękna historia jest naszą wspólną własnością. To idea przyświecająca Międzyprzedszkolnemu Konkursowi Piosenki o Warszawie, który 16 maja odbył się w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Koncert Katy Carr na 100-lecie niepodległości. fot. Mariusz Marcysiak

Katy Carr 15.05.2018 09:30

W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.

czytaj więcej
Warsztaty animacyjne dla wolontariuszy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty animacyjne dla wolontariuszy 14.05.2018 10:10

Wolontariat bardzo często kojarzy się nam z niesieniem pomocy, ale ta pomoc może mieć różne wyrazy. Jest takie powiedzenie, że bez kogoś impreza nie może się udać. Tak właśnie jest z wolontariuszami, którzy swoim zaangażowaniem i radością sprawiają, że każde wydarzenie z ich udziałem jest doskonałe i efektowne.

czytaj więcej
Filharmonia Rodzinna K40. fot. Mariusz Marcysiak

Poranki muzyczne z Panem Gwiazdą 18.03.2018 20:55

W gminie Michałowice swoją działalność rozpoczęła Filharmonia Rodzinna K40. To świetny pomysł na zaprzyjaźnienie się z muzyką i instrumentami, a inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018. fot. Mariusz Marcysiak

Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018 17.03.2018 21:55

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Podziel się z sąsiadem

Podziel się z sąsiadem 14.03.2018 14:45

Do 25 marca br. na terenie naszej gminy trwa świąteczna zbiórka żywności. Wszystkie darowane produkty zostaną przekazane osobom potrzebującym.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej