04.12.2016 19:50

Mikołajkowa niespodzianka 2016

249
Mikołajkowa niespodzianka to wydarzenie, które od lat organizowane jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice, i na które dzieci czekają z wytęsknieniem.

Moc atrakcji, jakie w tym roku dla najmłodszych przygotowali organizatorzy tego wydarzenia mogła przyprawić o zawrót głowy.

 

Wszystko zaczęło się w sobotnie przedpołudnie, 3 grudnia. Tego dnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice stanęła ogromna choinka, przy której w towarzystwie pracowników GOPS-u pojawiły się szalone „Minionki”. Dzieci doskonale je znają, więc bez wahania rzuciły się wir wspaniałej zabawy. Tańce, korowody, konkursy i zabawa w liczne gry nie pozwalało, aby choćby na chwilę ktoś się nudził. Każdy znalazł coś dla siebie.

 

Na dzieci czekały także dwie niespodzianki. Pierwszą z nich była wizyta wójta, Krzysztofa Grabki, który złożył najmłodszym mieszkańcom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Były to życzenia radości i magicznych chwil z dużą ilością prezentów pod choinką. Atmosfera udzieliła się również wójtowi, który na moment stał się pomocnikiem Mikołaja i rozdał wszystkim dzieciom słodkie upominki.

 

Ponadto w holu urzędu czekało na dzieci wiele atrakcji m. in. balonowe cudaki, malowanie buzi oraz kącik, w którym można było własnoręcznie przygotować ozdobę świąteczną. Nie zabrakło również bufetu, gdzie po wielu zabawach dzieci mogły się posilić.

 

Po wielu zabawach przyszedł czas na drugą niespodziankę, którą była wizyta Mikołaja. Wizytę długo wyczekiwaną przez dzieci, więc od razu Mikołaj przystąpił do obdarowywania ich swoimi prezentami.

 

Wartym podkreślenia jest fakt, iż całe to wydarzenie nie mogłoby się obyć bez pomocy i zaangażowania wielu ludzi m.in. pracowników GOPS-u, wolontariuszy z gminy Michałowice, którzy obsługiwali stoiska, kawiarenkę, szatnię oraz pilnowali porządku podczas imprezy. 

Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

Podziękowania należą się również osobom i firmom, które udzieliły wsparcia, a były wśród nich:

 

Auto Wimar Centrum

Bank Spółdzielczy w Raszynie

Czaplar Usługi Gastronomiczne

F.H.U. „Grawit”

Galon Polska

Iveria Ankin Siergiej

Janusz Gnich-Janmax

Michałowiczanka

Mariusz J. Durański

„Łuksza” Opacz Mała

Przedszkole „Bawi” w Regułach

Sir-Com

Somar Marek Gnich

Stowarzyszenie K40

Stiga Sp. z o.o.

Supermarket „Netto”

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Wesbal Wiesław Pietrzak

XL Promotion Dariusz Michalak

 

 

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG, GOPS

Zobacz także