Mikołajkowe hopsa-sanki w Regułach

14.12.2016 19:05     212
Mikołajkowe hopsa-sanki w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak
W zabawie udział wzięło wiele dzieci. fot. Mariusz Marcysiak Do Reguł, Mikołaj przybył w towarzystwie dwóch śnieżynek. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak W magicznym przedstawieniu także dzieci brały udział. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Tchórzofretka była jedną z bohaterek przedstawienia. fot. Mariusz Marcysiak Mikołaj, tak jak dzieci z zachwytem oglądał magiczne widowisko. fot. Mariusz Marcysiak Nie zabrakło wspólnych zabawa dzieci z rodzicami. Tu przebrani za renifery św. Mikołaja. fot. Mariusz Marcysiak Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało od Mikołaja słodki prezent. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Reguły

Mikołajowe hopsa-sanki, czyli wesołe zabawy z Mikołajem odbyły się w minioną niedzielę, 11 grudnia w sali multimedialnej w Regułach.


Mikołajki to dla dzieci obok urodzin i Dnia Dziecka, jeden z najważniejszych dni w roku. Pełen wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. 11 grudnia na zaproszenie sołtys, Magdaleny Krajnik-Partyki i rady soleckiej do dzieci z sołectwa Reguły przybył Mikołaj w towarzystwie dwóch śnieżynek.

 

Zazwyczaj podczas mikołajkowych zabaw, sam Mikołaj pojawia się już na koniec imprezy, rozdaje prezenty i wyrusza w dalszą drogę. Tym razem zaskoczył dzieci i pojawił się u nich już na początku zabawy. Przywożąc ze sobą, oczywiście oprócz prezentów, masę magicznych niespodzianek.

 

Zanim jednak zostały one zaprezentowane wszystkie dzieci, rodzice i dziadkowie zostali porwani do wesołej zabawy przez prowadzących imprezę artystów z agencji artystycznej „Puenta”. Wspólne tańce, zabawy i konkursy z Mikołajem nie wystraszyły żadnego malucha i chętnie w nich uczestniczyli.

 

Po zabawach przyszła pora na widowisko, które było magicznym widowiskiem. Kolorowe chusty, które w niezwykły sposób rozwiązują się i zmieniają przy tym barwy, lewitujący kwiatek, przewlekanie baloników igłą z nitką, czy magiczny śnieg w sali multimedialnej zadziwił wszystkie dzieci i nie tylko dzieci. Kulminacyjnym punktem tych występów było cudowne pojawienie się gołąbków i wyczarowanie przez jedno z dzieci sympatycznego białego szczura. Nie można też nie wspomnieć o wizycie dwóch tchórzofretek, które zaprezentowały swoje wokalna gimnastyczne umiejętności.  

 

Na zakończenie swojej wizyty św. Mikołaj z pomocą śnieżynek rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Prezenty, w których znalazły się lubiane przez maluchów słodkie pyszności.

 

Mikołajkowe hopsa-sanki zostały sfinansowane z funduszu sołeckiego Reguł.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Poczytam Wam... fot. Mariusz Marcysiak

Poczytam Wam… 21.11.2017 18:45

Przyzwyczajenia, wiedza i umiejętności nabyte w młodym wieku bardzo często decydują o późniejszych zachowaniach i cechach dorosłego człowieka. Inicjatywa „Poczytam Wam…” idealnie wpisuje się w to twierdzenie i zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi z książką w ręku.

czytaj więcej
foto Urząd Gminy Michałowice

Przebudowa ul. Regulskiej w Regułach 21.11.2017 13:25

Na tę inwestycję mieszkańcy Reguł czekali od wielu lat. Będąca drogą powiatową ul. Regulska doczekała się przebudowy.

czytaj więcej
Reguły - Andrzejki dla seniorów

Reguły - Andrzejki dla seniorów Data wydarzenia: 24.11.2017

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Koło nr 4 w Regułach oraz Sołtys i Rada Sołecka
zapraszają seniorów z Reguł na zabawę andrzejkową. Zapisy: 503 434 650

czytaj więcej

REGUŁY - przełożone zajęcia ZUMBY 10.10.2017 15:40

W tym tygodniu zajęcia odbędą się wyjątkowo w środę, o godz.19:45.
Przepraszając za zmianę terminu, zapraszamy na środowe zajęcia.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Reguł 30.09.2017 12:40

Jak co roku mieszkańcy Reguł spotkali się na sołeckim zebraniu, które w tym roku odbyło się w nowej świetlicy zlokalizowanej w zabytkowym parku przy ul. Wiejskiej.

czytaj więcej
Otwarcie świetlicy w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Mieszkańcy Reguł mają nową świetlicę ! 04.09.2017 07:15

Po starym budynku nie ma już śladu. Teraz to nowa przestrzeń do wielu interesujących aktywności – warsztatów oraz zajęć dla dzieci i dorosłych, koncertów, teatrzyków, a także okolicznościowych spotkań i zebrań.

czytaj więcej
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Regułach 04.06.2017 20:25

Dzień dziecka to święto pełne uśmiechu i radości. I to zarówno tych najmłodszych jak i tych już dorosłych dzieci. Z tej okazji w niedzielę, 4 czerwca odbył się w Regułach wypełniony świetną zabawą festyn.

czytaj więcej
Spotkanie Wielkanocne mieszkańców Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Spotkanie Wielkanocne w Regułach 09.04.2017 20:05

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych już w pełni, a na kilka dni przed rozpoczęciem Triduum Paschalnego, najważniejszego wydarzenia w roku liturgicznym katolików, odbyło się spotkanie Wielkanocne mieszkańców Reguł.

czytaj więcej
Spotkanie wigilijne mieszkańców Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Wigilijne spotkanie mieszkańców Reguł 18.12.2016 09:55

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy sołectwa Reguły spotkali się w sali multimedialnej urzędy gminy na corocznym spotkaniu wigilijnym.

czytaj więcej
Kurs samoobrony dla mieszkańców Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Kurs samoobrony w Regułach 05.12.2016 22:30

Jak być bezpiecznym, jak unikać zagrożeń i jak obronić się w chwili ataku napastnika? Tego wszystkiego mogą się dowiedzieć i nauczyć mieszkańcy Reguły, którzy uczęszczają na specjalnie dla nich zorganizowany kurs samoobrony.

czytaj więcej