Mikołajkowe hopsa-sanki w Regułach

14.12.2016 19:05     216
Mikołajkowe hopsa-sanki w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak
W zabawie udział wzięło wiele dzieci. fot. Mariusz Marcysiak Do Reguł, Mikołaj przybył w towarzystwie dwóch śnieżynek. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak W magicznym przedstawieniu także dzieci brały udział. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Tchórzofretka była jedną z bohaterek przedstawienia. fot. Mariusz Marcysiak Mikołaj, tak jak dzieci z zachwytem oglądał magiczne widowisko. fot. Mariusz Marcysiak Nie zabrakło wspólnych zabawa dzieci z rodzicami. Tu przebrani za renifery św. Mikołaja. fot. Mariusz Marcysiak Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało od Mikołaja słodki prezent. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Reguły

Mikołajowe hopsa-sanki, czyli wesołe zabawy z Mikołajem odbyły się w minioną niedzielę, 11 grudnia w sali multimedialnej w Regułach.


Mikołajki to dla dzieci obok urodzin i Dnia Dziecka, jeden z najważniejszych dni w roku. Pełen wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. 11 grudnia na zaproszenie sołtys, Magdaleny Krajnik-Partyki i rady soleckiej do dzieci z sołectwa Reguły przybył Mikołaj w towarzystwie dwóch śnieżynek.

 

Zazwyczaj podczas mikołajkowych zabaw, sam Mikołaj pojawia się już na koniec imprezy, rozdaje prezenty i wyrusza w dalszą drogę. Tym razem zaskoczył dzieci i pojawił się u nich już na początku zabawy. Przywożąc ze sobą, oczywiście oprócz prezentów, masę magicznych niespodzianek.

 

Zanim jednak zostały one zaprezentowane wszystkie dzieci, rodzice i dziadkowie zostali porwani do wesołej zabawy przez prowadzących imprezę artystów z agencji artystycznej „Puenta”. Wspólne tańce, zabawy i konkursy z Mikołajem nie wystraszyły żadnego malucha i chętnie w nich uczestniczyli.

 

Po zabawach przyszła pora na widowisko, które było magicznym widowiskiem. Kolorowe chusty, które w niezwykły sposób rozwiązują się i zmieniają przy tym barwy, lewitujący kwiatek, przewlekanie baloników igłą z nitką, czy magiczny śnieg w sali multimedialnej zadziwił wszystkie dzieci i nie tylko dzieci. Kulminacyjnym punktem tych występów było cudowne pojawienie się gołąbków i wyczarowanie przez jedno z dzieci sympatycznego białego szczura. Nie można też nie wspomnieć o wizycie dwóch tchórzofretek, które zaprezentowały swoje wokalna gimnastyczne umiejętności.  

 

Na zakończenie swojej wizyty św. Mikołaj z pomocą śnieżynek rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Prezenty, w których znalazły się lubiane przez maluchów słodkie pyszności.

 

Mikołajkowe hopsa-sanki zostały sfinansowane z funduszu sołeckiego Reguł.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w parku w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Dziecka w regulskim parku 13.06.2018 08:05

Cóż to była za impreza! Impreza na magicznej wyspie, która powstała w minioną niedzielę, 10 czerwca, w parku w Regułach. Wyspie radości, marzeń i wspaniałej zabawy.

czytaj więcej
Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne Data wydarzenia: 15.06.2018

Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów uczestnicy przygotują przepyszne owocowe desery, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiące gofry (15 czerwca, godz.15:30).

czytaj więcej
Debiuty - wystawa fotografii mieszkańców gminy (foto UG)

Wystawa fotografii 15.05.2018 09:10

W życiu każdego fotografa jednym z najważniejszych dni jest ten, kiedy to po raz pierwszy w wystawowej sali prezentuje swoje prace w formie dużych odbitek. Ten wyjątkowy dzień nastał dla uczestników warsztatów fotograficznych, które w roku 2016 i 2017 odbyły się w Michałowicach i Regułach.

czytaj więcej
Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Regułach. fot. Małgorzta Posel

Rodzinne warsztaty świąteczne 18.03.2018 19:35

W atmosferze znakomitej zabawy mieszkańcy Reguł przygotowywali wielkanocne girlandy, wianki i świąteczne kartki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Bajko podróż z Aleksandrem Puszkinem. fot. Mariusz Marcysiak

Bajkowe podróże z literaturą dziecięcą 05.03.2018 21:55

Któż z nas nie chciałby na swojej drodze spotkać złotej rybki, która spełniłaby nasze życzenia. Te przyziemne i te najskrytsze.

czytaj więcej
Gordonki. fot. Mariusz Marcysiak

Gordonki bawią i uczą w Regułach 22.02.2018 12:50

Gordonki – czyli jak rozwijać zdolności muzyczne naszego dziecka.

czytaj więcej
Przedstawienie Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci . fot. Mariusz Marcysiak

Wizyta Mikołaja w Regułach 11.12.2017 10:10

Już od kilku dni po gminie Michałowice podróżuje Mikołaj z prezentami. Ty, razem ten wyjątkowy i długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z Reguł. Ależ to było radosne spotkanie!

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Regułach. 04.12.2017 19:40

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne to chyba najmilszy upominek dla naszych najbliższych. Świadczący o tym jak ważni są dla nas, a przede wszystkim świadczący o naszej pamięci o nich.

czytaj więcej
Zabawa Andrzejkowa seniorów z Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa Andrzejkowa seniorów - Reguły 25.11.2017 12:40

Andrzejki, to ostatni moment na dobrą zabawę przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Z tej okazji skorzystali seniorzy z Reguł i zorganizowali swoją pierwszą zabawę andrzejkową.

czytaj więcej