„Moja miłość” - recital Michała Bajora
Przed koncertem, sala urzędu wypełniona była po brzegi. Lucyna Kowalska, wiceprezes Stowarzyszenia K40 zaprasza na koncert. Tu przed rozpoczęciem recitalu Michała Bajora. Na pianinie akompaniował Tomasz Krezymon. „Moja miłość” - recital Michała Bajora Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy Michałowice, dziękuje Michałowi Bajorowi za wspaniały występ
Podobne tematy: Sala multimedialna UG

W sobotę, 12 grudnia, w sali multimedialnej urzędu gminy w Regułach, odbył się recital Michała Bajora zatytułowany „Moja miłość”. Występ artysty zorganizowało Stowarzyszenie K40 w ramach gminnej dotacji.


Na koncert wybitnego artysty przybyło wielu mieszkańców naszej gminy, sala wypełniona była po brzegi. Michał Bajor rozpoczął swój występ od zaśpiewania piosenki „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, a następnie przywitał się z publicznością. Powiedział, że jest szczęśliwy, że może występować po sąsiedzku, przed publicznością - ludźmi których na co dzień widuje w sklepach, na spacerach czy poczcie. Powiedział też, że w Pęcicach Małych mieszka od 20 lat i mieszka mu się wspaniale.

Następnie artysta zaśpiewał „Przedostatni walc”, „W miłości słowa nic nie znaczą”, „Nie ma jak u mamy cichy kąt” oraz wiele innych świetnie wszystkim nam znanych przebojów.

 

Michał Bajor w październiku bieżącego roku wydał płytę zatytułowaną „Moja miłość ” i sobotni koncert był jednym z występów promujących tę płytę. Artysta wykonywał utwory właśnie z tej płyty. Bonusem płyty „Moja miłość” są piosenki, które specjalnie dla Michała Bajora napisał Wojciech Młynarski i które artysta  zaśpiewał w duecie. Są to utwory: „Ja kocham, ty kochasz” wykonany wspólnie z Anną Wyszkoni i „Miłość jest tylko jedna” wspólnie z Alicją Majewską. Podczas sobotniego koncertu, dzięki  różnym możliwościom technicznym, Michał Bajor śpiewał w duecie.

 

Warto dodać, że artysta – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to dziewiętnasta płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie z Wojciechem Młynarskim. Są to piosenki o miłości, przeboje na trwałe zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej, jak choćby: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Och, życie kocham cię nad życie”.

 

Publiczność z wielkim entuzjazmem wysłuchała recitalu Michała Bajora. Po koncercie zarówno Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy Michałowice, jak również Monika Chrzczonowicz ze Stowarzyszenia K40 dziękowali artyście za występ.

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Koncert Hanny Banaszak. fot. Mariusz Marcysiak

Cóż to był za koncert 31.05.2018 10:35

Choć jest gwiazdą największego formatu, do której inni artyści odnoszą się z ogromnym uznaniem, to sama o sobie mówi z wrodzoną i wdzięczną skromnością: „mało znana autorka i piosenkarka”. Hanna Banaszak, bo o niej mowa, wystąpiła w minioną niedzielę, 27 maja, z wyjątkowym koncertem w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2018 16:25

Warszawa to nasza stolica, której piękna historia jest naszą wspólną własnością. To idea przyświecająca Międzyprzedszkolnemu Konkursowi Piosenki o Warszawie, który 16 maja odbył się w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Koncert Katy Carr na 100-lecie niepodległości. fot. Mariusz Marcysiak

Katy Carr 15.05.2018 09:30

W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.

czytaj więcej
Filharmonia Rodzinna K40. fot. Mariusz Marcysiak

Poranki muzyczne z Panem Gwiazdą 18.03.2018 20:55

W gminie Michałowice swoją działalność rozpoczęła Filharmonia Rodzinna K40. To świetny pomysł na zaprzyjaźnienie się z muzyką i instrumentami, a inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018. fot. Mariusz Marcysiak

Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018 17.03.2018 21:55

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej