„Moja miłość” - recital Michała Bajora
Przed koncertem, sala urzędu wypełniona była po brzegi. Lucyna Kowalska, wiceprezes Stowarzyszenia K40 zaprasza na koncert. Tu przed rozpoczęciem recitalu Michała Bajora. Na pianinie akompaniował Tomasz Krezymon. „Moja miłość” - recital Michała Bajora Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy Michałowice, dziękuje Michałowi Bajorowi za wspaniały występ
Podobne tematy: Sala multimedialna UG

W sobotę, 12 grudnia, w sali multimedialnej urzędu gminy w Regułach, odbył się recital Michała Bajora zatytułowany „Moja miłość”. Występ artysty zorganizowało Stowarzyszenie K40 w ramach gminnej dotacji.


Na koncert wybitnego artysty przybyło wielu mieszkańców naszej gminy, sala wypełniona była po brzegi. Michał Bajor rozpoczął swój występ od zaśpiewania piosenki „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, a następnie przywitał się z publicznością. Powiedział, że jest szczęśliwy, że może występować po sąsiedzku, przed publicznością - ludźmi których na co dzień widuje w sklepach, na spacerach czy poczcie. Powiedział też, że w Pęcicach Małych mieszka od 20 lat i mieszka mu się wspaniale.

Następnie artysta zaśpiewał „Przedostatni walc”, „W miłości słowa nic nie znaczą”, „Nie ma jak u mamy cichy kąt” oraz wiele innych świetnie wszystkim nam znanych przebojów.

 

Michał Bajor w październiku bieżącego roku wydał płytę zatytułowaną „Moja miłość ” i sobotni koncert był jednym z występów promujących tę płytę. Artysta wykonywał utwory właśnie z tej płyty. Bonusem płyty „Moja miłość” są piosenki, które specjalnie dla Michała Bajora napisał Wojciech Młynarski i które artysta  zaśpiewał w duecie. Są to utwory: „Ja kocham, ty kochasz” wykonany wspólnie z Anną Wyszkoni i „Miłość jest tylko jedna” wspólnie z Alicją Majewską. Podczas sobotniego koncertu, dzięki  różnym możliwościom technicznym, Michał Bajor śpiewał w duecie.

 

Warto dodać, że artysta – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to dziewiętnasta płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie z Wojciechem Młynarskim. Są to piosenki o miłości, przeboje na trwałe zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej, jak choćby: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Och, życie kocham cię nad życie”.

 

Publiczność z wielkim entuzjazmem wysłuchała recitalu Michała Bajora. Po koncercie zarówno Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, Elżbieta Biczyk, przewodnicząca Rady Gminy Michałowice, jak również Monika Chrzczonowicz ze Stowarzyszenia K40 dziękowali artyście za występ.

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej
Recital Anny Dereszowskiej. fot. Mariusz Marcysiak

Instrukcja obsługi kobiety według Anny Dereszowskiej 16.10.2017 22:25

Czy istnieje poradnik jak postępować z kobietą? Gdzie można dostać skróconą wersję encyklopedii na temat kobiet, tak aby mogła się zmieścić w kieszeni? Otóż nic takiego nie istnieje, a swoją wersję relacji damsko męskich na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zaprezentowała Anna Dereszowska.

czytaj więcej
Recital Andrzeja Poniedzielskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Andrzeja Poniedzielskiego 17.09.2017 20:45

W sobotę, 16 września przed publicznością zgormadzoną w sali multimedialnej Urzędu Gminy wystąpił artysta określany jako poeta, muzyk i satyryk. Oczywiście on sam temu zaprzecza i w charakterystycznym dla siebie przekazie mówi „Do moich czasów były dwa sposoby, by zafrapować ludzi na scenie: forma bądź treść. Ja wprowadziłem trzeci – brak jednego i drugiego”

czytaj więcej
Seminarium - Rozwój społecznościowy. fot. Mariusz Marcysiak

Seminarium - Rozwój społecznościowy 20.06.2017 22:55

Tak to już jest, że dzięki pomocy jednych ludzi, drugim żyje się łatwiej i bezpieczniej. O tym jak pomagać ludziom z wykorzystaniem dostępnych zasobów dyskutowali uczestnicy Ogólnopolskiego Seminarium „Rozwój społecznościowy oparty na zasobach – czyli siła relacji i współdziałania”.

czytaj więcej
Gminny Konkurs Ortograficzny - Mistrz Ortografii. fot. Mariusz Marcysiak

Mistrz ortografii 08.06.2017 21:50

Do czego potrzebna jest nam ortografia? To proste, do poprawnego pisania. Już przed wiekami nasz wieszcz, Mikołaj Rej pisał "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swój język mają". Ostatnio, świetnym przykładem poprawnej pisowni popisali się uczniowie gminnych szkół podstawowych w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

III Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2017 20:20

Czy śpiewać każdy może? Oczywiście, że tak. Tak jak to zaprezentowały przedszkolaki podczas III Przedszkolnego Konkursy Piosenki o Warszawie, który w piątek , 19 maja odbył się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. fot. Mariusz Marcysiak

XIV Muzyczny Maj – Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej 19.05.2017 18:15

Recitalem Nuli Stankiewicz „Byle nie o miłości” prezentującym twórczość Agnieszki Osieckiej, rozpoczął się tegoroczny cykl koncertów „Muzyczny Maj”.

czytaj więcej