Spotkanie z położną - Opacz-Kolonia. fot. Mariusz Marcysiak
Spotkanie prowadziła dyplomowana położna, Milena Kowalska. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Opacz-Kolonia

Bardzo często kobiety uważają, że po cesarce nie ma już szansy na urodzenie kolejnego dziecka w sposób naturalny. A jak jest naprawdę? O tym, czy po cesarce poród naturalny jest możliwy rozmawiały mieszkanki z dyplomowaną położną Mileną Kowalską.


Spotkanie w konwencji warsztatów i wymiany doświadczeń okazało się doskonałym rozwiązaniem, które stało się kopalnią wiedzy dla pań w ciąży, a także kobiet ją planujących.

 

Doświadczenie i wiedza w tej sytuacji są niezwykle ważna, a decyzję urodzenia dziecka siłami natury może podjąć każda kobieta, o ile ciąża przebiega bez powikłań. Oczywiście każda taka decyzja musi być przemyślana i poparta konsultacją z lekarzem. 

 

Spotkanie z położną Mileną Kowalską, które 11 marca, odbyło się w Punkcie Poradnictwa Specjalistycznego GOPS przy ul. Ryzowej 90 i zostało zorganizowane przez sołtys i rad sołecką Opaczy-Kolonii to bardzo ciekawa inicjatywa, która motywuje mieszkanki sołectwa do zgłębiania jednej z tajemnic życia jakim jest macierzyństwo.

 

 

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Zebrane mieszkańców Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie sołeckie w Opaczy-Kolonii 16.09.2017 14:10

Mieszkańcy Opaczy-Kolonii jednogłośnie podjęli uchwałę dotyczącą funduszu sołeckiego na rok 2018 i przeznaczeniu go w całości na działalność kulturalne i sportowe na terenie sołectwa.

czytaj więcej
Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Piknik rodzinny z okazji dnia dziecka w Opaczy-Kolonii 28.05.2017 23:40

Cóż to był za wspaniały dzień. Pełen atrakcji i świetnej zabawy w rodzinnym gronie. Dzień Dziecka, co prawda dopiero za kilka dni, ale najmłodsi mieszkańcy Opaczy-Kolonii już w niedziele, 28 maja mieli wiele okazji do niezłej zabawy podczas dorocznego pikniku rodzinnego.

czytaj więcej
Wielkanocne spotkanie mieszkańców Opacz-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Wielkanocne spotkanie mieszkańców Opaczy-Kolonii 08.04.2017 12:59

Tradycyjnie, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, mieszkańcy Opaczy-Kolonii spotkali się na symbolicznym jajeczku, aby we wspólnym gronie przeżywać przygotowania do najważniejszego katolickiego święta.

czytaj więcej
Koncert Luigiego Pagano z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Koncert Luigiego Pagano z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii 13.03.2017 21:45

W minioną niedzielę Luigi Pagano zabrał panie z Opaczy-Kolonii w niezwykłą muzyczną podróż do Włoch, słonecznego i romantycznego kraju.

czytaj więcej
Tłusty czwartek w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Tłusty czwartek w Opaczy-Kolonii 23.02.2017 21:25

"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła". Dobrych i pysznych pączków nie zabrakło w Opaczy–Kolonii, gdzie mieszkańcy spotkali z okazji tłustego czwartku.

czytaj więcej
Bal karnawałowy mieszkańców Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Karnawał, ach karnawał 22.02.2017 07:40

Karnawałowe szaleństwo w tym roku nie ominęło również mieszkańców Opaczy-Kolonii, którzy dali się porwać wspaniałej zabawie.

czytaj więcej
Zajęcia wokalne w Opaczy-Kolonii. fot. Mariusz Marcysiak

Zajęcia wokalne w Opaczy-Kolonii 14.10.2016 21:05

Po wakacyjnej przerwie do świetlicy w Opaczy-Kolonii powróciły prowadzone przez Renatę Włodarek zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych – członków chórów „Czerwone Korale” i „Czerwone Koraliki”.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Opaczy-Kolonii 17.09.2016 12:55

Na podstawie § 5 ust. 3 pkt. 1 Statutu Sołectwa Opacz-Kolonia, sołtys sołectwa zwołała zebranie mieszkańców, które odbyło się 16 września w świetlicy przy ul. Ryżowej 90.

czytaj więcej
Piknik rodzinny z okazji dnia dziecka w Opaczy-Kolonii.

VIII Piknik rodzinny w Opaczy-Kolonii 24.05.2016 10:00

Moc atrakcji i wspaniała zabawa dla całej rodziny!!! Wystarczyło przyjść w niedzielę 22 maja na plac zabaw przy ul. Ryżowej 90, na którym odbywał się piknik rodzinny z okazji dnia dziecka.

czytaj więcej
Wieczór z okazji Dnia Kobiet uświetnił występ tria muzycznego.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Opaczy-Kolonii 09.03.2016 22:40

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca, w świetlicy w Opaczy-Kolonii przy ulicy Ryżowej 90, odbyło się uroczyste spotkanie, gdzie na zaproszenie sołtys, Grażyny Grabki, rady sołeckiej oraz koła nr 11 Związku Emerytów, Rencistów i inwalidów przybyły panie, mieszkanki Opaczy-Kolonii.

czytaj więcej