Piosenka włoska i Święto Kobiet w Granicy. Foto: bz.
Agnieszka Paradowska, radna i Krzysztof Grabka, wójt gminy, zapraszają na koncert. Foto: bz. Koncert duetu An Dreo i Karina. Foto: bz. Podczas koncertu. Foto: bz. Wiosenne kwiaty dla artystów. Foto: bz. Kwiaty z okazji 8 marca. Foto: bz. Kwiaty z okazji 8 marca. Foto: bz. Autografy. Foto: bz. Foto: bz. Pamiątkowe zdjęcia. Foto: bz.
Podobne tematy: Osiedle Granica

4 marca, w granickiej świetlicy odbył się koncert największych włoskich przebojów. Koncert zorganizowali radni i Zarząd Osiedla Granica.


Zebranych gości powitała radna Agnieszka Paradowska i Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, którzy zebranych gości zarosili na koncert.

Krzysztof Grabka powiedział, że data koncertu nie jest przypadkowa. Otóż jak powiedział, zbliża się 8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji wszystkim paniom Krzysztof Grabka złożył najlepsze życzenia. Życzył zdrowia i radości, a także pogody ducha na każdy dzień. Życzył też, aby zbliżająca się wiosna nastroiła wszystkich nas optymizmem.  Dodał, że zwyczajem minionych dekad, każda pani obdarowana zostanie  goździkiem z asparagusem.

 

Tego wieczoru królowała muzyka włoska. Wystąpił, z największymi przebojami włoskiego duetu Al Bano & Romina Power,  polski duet An Dreo i Karina. Artyści zaśpiewali wszystkie największe przeboje, m.in.: Felicita, Sempre, Sempre, Sharazan, Volare, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu i wiele innych.

 

An Dreo i Karina to jedyny na świecie cover Al Bano i Romina Power. Duet istnieje już osiemnaście lat. Z wielkim talentem i wspaniałym muzycznym przygotowaniem od lat wykonuje nowe aranżacje i  interpretacje największych włoskich przebojów. Artyści tworzą i śpiewają także własne utwory. Mają za sobą setki koncertów w Polsce i za granicą m.in. USA, Malcie, Czechach i Słowacji. Wydali trzy płyty z największymi przebojami Al Bano e Romina Power.

 

Po koncercie artyści rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć pamiątkowych. Po koncercie też radny Przemysław Majtyka i przewodniczący zarządu Paweł Łąpieś, przyłączając się do życzeń Krzysztofa Grabki z okazji 8 marca, wręczali paniom piękne pachnące goździki.  

 

Koncert sfinansowany został z funduszu Osiedla Granica.

Opublikowane przez: Beata Izdebska-Zybała

Zobacz także

FESTYN RODZINNY W GRANICY; Foto: bz.

FESTYN RODZINNY W GRANICY 13.06.2018 08:00

W sobotę, 9 czerwca, radni oraz Zarząd Osiedla Granica zorganizowali festyn rodzinny dla mieszkańców Granicy. Zabawa, jak zwykle, była udana. Dopisała pogoda, dopisali mieszkańcy, którzy licznie przybyli na plac zabaw „Granicka polanka” przy ulicy Poprzecznej w Granicy. Atrakcji było co nie miara.

czytaj więcej
Wesołego Alleluja - spotkanie świąteczne w Granicy. Foto: bz

Wesołego Alleluja - spotkanie świąteczne w Granicy 26.03.2018 19:05

W sobotę, tuż przed niedzielą palmową, odbyło się świąteczne spotkanie seniorów z Granicy. Uczestniczył w nim Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną, radni z Granicy, przewodniczący i przedstawiciele Zarządu Osiedla Granica. Ksiądz prałat Andrzej Perdzyński poprowadził wspólną modlitwę.

czytaj więcej
Święto Niepodległości w Granicy

Święto Niepodległości w Granicy 13.11.2017 14:55

W niedzielę, 12 listopada, mieszkańcy Granicy spotkali się, aby uczcić 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Obejrzeli monodram Ego te absolvo w wykonaniu Huberta Kułacza, a także śpiewali pieśni patriotyczne. W wieczorze uczestniczył Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice, z żoną.

czytaj więcej
ZEBRANIE MIESZKAŃÓW OSIEDLA GRANICA; Foto: bz.

ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA GRANICA 19.09.2017 08:35

Zebranie mieszkańców osiedla Granica odbyło się 18 września, prowadził je Paweł Łąpieś, przewodniczący zarządu, a także radni z Granicy: Agnieszka Paradowska i Przemysław Majtyka.

czytaj więcej
Zajęcia plastyczne w Granicy, foto: bz

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W GRANICY 08.02.2017 10:45

W tym roku, w świetlicy w Granicy rozpoczął się cykl warsztatów plastycznych dla dzieci, który finansowany jest z funduszu osiedla. Każde zajęcia są poświęcone innemu zagadnieniu, odbywają się raz w tygodniu. Prowadzi je Grzegorz Ojrzyński, artysta plastyk.

czytaj więcej
Zabawa karnawałowa w Granicy; foto: bz

Karnawał w Granicy 05.02.2017 13:15

W sobotę, czwartego lutego odbył się bal karnawałowy w Granicy. Zorganizowany został przez radnych i zarząd osiedla, bawiło się wielu mieszkańców Granicy.

czytaj więcej
Piosenki Ireny Jarockiej w Granicy - artyści i organizatorzy. Foto: bz

Piosenki Ireny Jarockiej w Granicy 09.01.2017 12:00

W niedzielę, 8 stycznia, w świetlicy w Granicy odbył się koncert Ludmiły Małeckiej, która śpiewała piosenki Ireny Jarockiej. Na fortepianie towarzyszył artystce Artur Grudziński.

czytaj więcej
„Inne dzieci” - projekcja filmu w Granicy

„Inne dzieci” - projekcja filmu w Granicy 06.12.2016 11:45

Projekcje filmów to kolejna, ciekawa propozycja radnych i Zarządu Osiedla Granica dla mieszkańców. Wyświetlony został film dokumentalny „Inne dzieci”, będący opowieścią o dramatycznym losie dzieci z Ugandy, które pragną lepszego życia.

czytaj więcej
Andrzejki – Granica 2016 - uczestnicy zabawy andrzejkowej

Andrzejki – Granica 2016 28.11.2016 11:05

Ostatnie dni listopada – to w całym kraju czas zabaw andrzejkowych. Podobnie było w Granicy. Mieszkańcy bawili się podwójnie. Organizatorzy mieli tyle zgłoszeń uczestnictwa w zabawie, że zaproponowali mieszkańcom dwa terminy.

czytaj więcej
Obchody Święta Niepodległości w Granicy

Obchody Święta Niepodległości w Granicy 07.11.2016 21:40

Mieszkańcy Granicy kilka dni przed Świętem Niepodległości spotkali się, aby upamiętnić dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. W świetlicy, w Granickiej Zatoce Kultury, odbyło się widowisko słowno-muzyczne, które przegotowali radni i członkowie Zarządu Osiedla Granica

czytaj więcej