Recital Edyty Geppert

26.09.2016 21:50     320
Recital Edyty Geppert. fot. Mariusz Marcysik
fot. Mariusz Marcysiak Zainteresowanie występem artystki było tak duże, że sala multimedialna była wypełniona do ostatniego miejsca. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marysiak Od lewej: Piotr Matuszczak, Edyta Geppert i Piotr Loretz. fot. Mariusz Marcysiak Po koncercie, artystka podpisywała płyty. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG

W niedzielę, 25 września, w sali multimedialnej urzędu gminy, odbył się recital Edyty Geppert z udziałem Piotra Matuszczyka – fortepian i Jerzego Szareckiego – dźwięk.


Edyta Geppert jest artystką, która bardzo dokładnie dobiera swój repertuar i przy tym w niezwykły sposób potrafi połączyć w swoich utworach refleksję, lirykę, dramatyzm, ale i również humor. Piosenki Edyty Geppert to niezwykłe utwory, do których muzykę i teksty pisali najwięksi polscy autorzy, wśród których są Włodzimierz Korcz, Seweryn Krajewski, Andrzej Rybiński, a także Magda Czapińska, Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Andrzej Poniedzielski i Jacek Cygan.

 

Swój występ Edyta Geppert rozpoczęła piosenką „Lepiej, czyli horyzont” z płyty „Pytania do księżyca”

 

Podczas niedzielnego recitalu, artystka zaprezentowała piosenki z trzech płyt – „Wierzę piosence”, „Pytania do księżyca” oraz „Nic nie muszę”, a wśród zaprezentowanych utworów znalazły się m.in. takie piosenki jak: „Moje królestwo”, „Pocieszanka”, „Idź swoją drogą”, „To się nie sprzeda Pani Geppert”, „Piosenka o Bośni”, „Pijmy”, „Zamiast”, „ Z duszą na ramieniu”, „Nie, nie żałuję”, „Hej, człowieku chodź”, „Gdzie ja byłam, gdzie”, „Chwalcie potęgę pieniądza” i „ Ciałko”.

 

Recital Edyty Geppert to dokładnie wyreżyserowany wytęp, którego scenarzystą i reżyserem był Piotr Loretz, prywatnie mąż artystki.

 

Nie zabrakło także utworów wesołych jak: „A ja nic tylko ty" i „Wstańże i zawrzyj chatę”, a także zabawnych dialogów z Piotrem Loretzem, co wprowadziło publiczność w świetny humor.  

 

Zgromadzona publiczność z wielkim entuzjazmem wysłuchała recitalu, a po koncercie Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice podziękował artystce za niezwykły występ.

 

W podziękowaniu za wspaniałe przyjęcie odbył się jeszcze występ na bis w trakcie, którego Edyta Geppert wykonała kilka utworów, a wśród nich „Och życie, kocham cię nad życie”, czym zdobyła sobie serca publiczności.

 

Fani twórczości Edyty Geppert mieli również okazję do zdobycia autografu artystki, gdzie przy stoliku w holu urzędu podpisywała swoje płyty.

 

Niedzielny recital Edyty Geppert to kolejne wydarzenie w trakcie, którego mieszkańcy naszej gminy mieli okazję na spotkanie z niezwykłym talentem, a zainteresowanie recitalem było tak duże, że wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka.

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Koncert Hanny Banaszak. fot. Mariusz Marcysiak

Cóż to był za koncert 31.05.2018 10:35

Choć jest gwiazdą największego formatu, do której inni artyści odnoszą się z ogromnym uznaniem, to sama o sobie mówi z wrodzoną i wdzięczną skromnością: „mało znana autorka i piosenkarka”. Hanna Banaszak, bo o niej mowa, wystąpiła w minioną niedzielę, 27 maja, z wyjątkowym koncertem w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2018 16:25

Warszawa to nasza stolica, której piękna historia jest naszą wspólną własnością. To idea przyświecająca Międzyprzedszkolnemu Konkursowi Piosenki o Warszawie, który 16 maja odbył się w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Koncert Katy Carr na 100-lecie niepodległości. fot. Mariusz Marcysiak

Katy Carr 15.05.2018 09:30

W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.

czytaj więcej
Filharmonia Rodzinna K40. fot. Mariusz Marcysiak

Poranki muzyczne z Panem Gwiazdą 18.03.2018 20:55

W gminie Michałowice swoją działalność rozpoczęła Filharmonia Rodzinna K40. To świetny pomysł na zaprzyjaźnienie się z muzyką i instrumentami, a inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018. fot. Mariusz Marcysiak

Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018 17.03.2018 21:55

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej