Recital Wiktora Zborowskiego

04.12.2016 22:45     280
Recital Wiktora Zborowskiego. fot. Mariusz Marcysiak
Jak zawsze publiczność dopisała wypełniając salę multimedialną do ostatniego miejsca. fot. Mariusz Marcysiak W imieniu Stowarzyszenia K40, na występ zaprosiła Monika Chrzczonowicz. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Wiktor Zborowski zaprezentował przed publicznością swoje nieprzeciętne umiejętności aktorsko-wokalne, fot. Mariusz Marcysiak wprowadzając tym samy publiczność w dobry humor. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Podziękowania za wspaniały występ składają: przewodnicząca rady, Elżbieta Biczyk fot. Mariusz Marcysiak i wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG

Kolejnym artystą, którego mieszkańcy naszej gminy mogli zobaczyć na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, był jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów.


W samo południe 4 grudnia przed michałowicką publicznością wystąpił Wiktor Zaborowski, który już po raz drugi na zaproszenie Stowarzyszenia K40 odwiedza naszą gminę. Poprzedni występ artysty mogliśmy zobaczyć blisko 3 lata temu w Komorowie.

 

Wiktora Zborowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać, choć warto podkreślić, że jest aktorem teatralnym, filmowym i radiowym, który na swoim koncie ma ponad sto ról. Ze względu na szczególną barwę głosu i bardzo dobrą dykcję często jest zapraszany do dubbingowania produkcji filmowych. Te swoiste zalety sprawiają również, że aktor bardzo chętnie prezentuje swoje zdolności wokalno-kabaretowe, które mogliśmy podziwiać podczas niedzielnego recitalu artysty.

 

W trakcie blisko półtoragodzinnego recitalu, aktor zaprezentował wiele piosenek do tekstów Mariana Hemara, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Janusza Stokłosy i Seweryna Krajewskiego. W przerwach miedzy nimi publiczność miała okazję wysłuchać licznych monologów, które dzięki charakterystycznej barwie głosu i aktorskim umiejętnościom artysty dostarczyły widowni niesamowitą dawkę humory.

 

Recital został zorganizowany przez Stowarzyszenie K40 w ramach dotacji gminy Michałowice dla organizacji pozarządowych, a w imieniu stowarzyszenia na recital zaprosiła Monika Chrzczonowicz.

 

Na zakończenie przewodnicząca rady gminy, Elżbieta Biczyk wraz z wójtem gminy Michałowice, Krzysztofem Grabką podziękowała artyście za znakomity występ, który zapewnił zebranej w sali publiczności wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Korzystając z okazji, iż zbliżają się Świąt Bożego Narodzenia wójt, Krzysztof Grabka w imieniu własnym oraz pracowników urzędu złożył mieszkańcom, ich rodzinom i sąsiadom najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. 

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Koncert Hanny Banaszak. fot. Mariusz Marcysiak

Cóż to był za koncert 31.05.2018 10:35

Choć jest gwiazdą największego formatu, do której inni artyści odnoszą się z ogromnym uznaniem, to sama o sobie mówi z wrodzoną i wdzięczną skromnością: „mało znana autorka i piosenkarka”. Hanna Banaszak, bo o niej mowa, wystąpiła w minioną niedzielę, 27 maja, z wyjątkowym koncertem w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2018 16:25

Warszawa to nasza stolica, której piękna historia jest naszą wspólną własnością. To idea przyświecająca Międzyprzedszkolnemu Konkursowi Piosenki o Warszawie, który 16 maja odbył się w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Koncert Katy Carr na 100-lecie niepodległości. fot. Mariusz Marcysiak

Katy Carr 15.05.2018 09:30

W ramach obchodów „100 lat Niepodległości” w sobotę, 12 maja, w sali multimedialnej urzędu gminy z koncertem wyjątkowych pieśni wystąpiła Katy Carr.

czytaj więcej
Filharmonia Rodzinna K40. fot. Mariusz Marcysiak

Poranki muzyczne z Panem Gwiazdą 18.03.2018 20:55

W gminie Michałowice swoją działalność rozpoczęła Filharmonia Rodzinna K40. To świetny pomysł na zaprzyjaźnienie się z muzyką i instrumentami, a inicjatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie K40.

czytaj więcej
Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018. fot. Mariusz Marcysiak

Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools” – edycja 2018 17.03.2018 21:55

Za nami Wielka Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Schools”. Koncert finałowy, w którym wystąpili laureaci konkursu odbył się 17 marca, w sali multimedialnej urzędu gminy.

czytaj więcej
Dzień Kobiet z kabaretem Polefka. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Kobiet z Polefką 11.03.2018 22:05

Reklamacja? Nie przyjmujemy, ale za to w rączki całujemy. 11 marca z okazji Dnia Kobiet dla pań z naszej gminy wystąpił kabaret Polefka.

czytaj więcej
Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej