Recital Wiktora Zborowskiego

04.12.2016 22:45     276
Recital Wiktora Zborowskiego. fot. Mariusz Marcysiak
Jak zawsze publiczność dopisała wypełniając salę multimedialną do ostatniego miejsca. fot. Mariusz Marcysiak W imieniu Stowarzyszenia K40, na występ zaprosiła Monika Chrzczonowicz. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Wiktor Zborowski zaprezentował przed publicznością swoje nieprzeciętne umiejętności aktorsko-wokalne, fot. Mariusz Marcysiak wprowadzając tym samy publiczność w dobry humor. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Podziękowania za wspaniały występ składają: przewodnicząca rady, Elżbieta Biczyk fot. Mariusz Marcysiak i wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka. fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Sala multimedialna UG

Kolejnym artystą, którego mieszkańcy naszej gminy mogli zobaczyć na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice, był jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów.


W samo południe 4 grudnia przed michałowicką publicznością wystąpił Wiktor Zaborowski, który już po raz drugi na zaproszenie Stowarzyszenia K40 odwiedza naszą gminę. Poprzedni występ artysty mogliśmy zobaczyć blisko 3 lata temu w Komorowie.

 

Wiktora Zborowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać, choć warto podkreślić, że jest aktorem teatralnym, filmowym i radiowym, który na swoim koncie ma ponad sto ról. Ze względu na szczególną barwę głosu i bardzo dobrą dykcję często jest zapraszany do dubbingowania produkcji filmowych. Te swoiste zalety sprawiają również, że aktor bardzo chętnie prezentuje swoje zdolności wokalno-kabaretowe, które mogliśmy podziwiać podczas niedzielnego recitalu artysty.

 

W trakcie blisko półtoragodzinnego recitalu, aktor zaprezentował wiele piosenek do tekstów Mariana Hemara, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Janusza Stokłosy i Seweryna Krajewskiego. W przerwach miedzy nimi publiczność miała okazję wysłuchać licznych monologów, które dzięki charakterystycznej barwie głosu i aktorskim umiejętnościom artysty dostarczyły widowni niesamowitą dawkę humory.

 

Recital został zorganizowany przez Stowarzyszenie K40 w ramach dotacji gminy Michałowice dla organizacji pozarządowych, a w imieniu stowarzyszenia na recital zaprosiła Monika Chrzczonowicz.

 

Na zakończenie przewodnicząca rady gminy, Elżbieta Biczyk wraz z wójtem gminy Michałowice, Krzysztofem Grabką podziękowała artyście za znakomity występ, który zapewnił zebranej w sali publiczności wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Korzystając z okazji, iż zbliżają się Świąt Bożego Narodzenia wójt, Krzysztof Grabka w imieniu własnym oraz pracowników urzędu złożył mieszkańcom, ich rodzinom i sąsiadom najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. 

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Koncert Magdaleny Zawadzkiej. fot. Mariusz Marcysiak

„Pamiętnik liryczny” Magdaleny Zawadzkiej 04.12.2017 20:30

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem jakie odbyło się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice był koncert Magdaleny Zawadzkiej pt. „Pamiętnik liryczny".

czytaj więcej
Mikołajkowa niespodzianka 2017. fot. Mariusz Marcysiak

Mikołajkowa niespodzianka 04.12.2017 17:50

Moc atrakcji i niesamowite emocje czekały na najmłodszych mieszkańców naszej gminy w minioną sobotę, 2 grudnia, w sali multimedialnej Urzędu Gminy.

czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Gminie Michałowice. fot. Mariusz Marcysiak

Dobro czyń, wolontariuszem bądź! 27.11.2017 19:20

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyła się uroczysta gala na cześć działających na terenie naszej gminy wolontariuszy i wolontariatów.

czytaj więcej
Recital Zbigniewa Zamachowskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Zbigniewa Zamachowskiego 30.10.2017 09:05

Niedzielny recital Zbigniewa Zamachowskiego w sali multimedialnej urzędu gminy był pełen niespodzianek. Aktor zaprezentował się w nowej "odsłonie" - muzyka grającego na wielu instrumentach, a także, w jednym z utworów, na scenie towarzyszyła mu córka, Maria.

czytaj więcej
Recital Anny Dereszowskiej. fot. Mariusz Marcysiak

Instrukcja obsługi kobiety według Anny Dereszowskiej 16.10.2017 22:25

Czy istnieje poradnik jak postępować z kobietą? Gdzie można dostać skróconą wersję encyklopedii na temat kobiet, tak aby mogła się zmieścić w kieszeni? Otóż nic takiego nie istnieje, a swoją wersję relacji damsko męskich na scenie sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice zaprezentowała Anna Dereszowska.

czytaj więcej
Recital Andrzeja Poniedzielskiego. fot. Mariusz Marcysiak

Recital Andrzeja Poniedzielskiego 17.09.2017 20:45

W sobotę, 16 września przed publicznością zgormadzoną w sali multimedialnej Urzędu Gminy wystąpił artysta określany jako poeta, muzyk i satyryk. Oczywiście on sam temu zaprzecza i w charakterystycznym dla siebie przekazie mówi „Do moich czasów były dwa sposoby, by zafrapować ludzi na scenie: forma bądź treść. Ja wprowadziłem trzeci – brak jednego i drugiego”

czytaj więcej
Seminarium - Rozwój społecznościowy. fot. Mariusz Marcysiak

Seminarium - Rozwój społecznościowy 20.06.2017 22:55

Tak to już jest, że dzięki pomocy jednych ludzi, drugim żyje się łatwiej i bezpieczniej. O tym jak pomagać ludziom z wykorzystaniem dostępnych zasobów dyskutowali uczestnicy Ogólnopolskiego Seminarium „Rozwój społecznościowy oparty na zasobach – czyli siła relacji i współdziałania”.

czytaj więcej
Gminny Konkurs Ortograficzny - Mistrz Ortografii. fot. Mariusz Marcysiak

Mistrz ortografii 08.06.2017 21:50

Do czego potrzebna jest nam ortografia? To proste, do poprawnego pisania. Już przed wiekami nasz wieszcz, Mikołaj Rej pisał "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swój język mają". Ostatnio, świetnym przykładem poprawnej pisowni popisali się uczniowie gminnych szkół podstawowych w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

czytaj więcej
Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie. fot. Mariusz Marcysiak

III Przedszkolny Konkurs Piosenki o Warszawie 19.05.2017 20:20

Czy śpiewać każdy może? Oczywiście, że tak. Tak jak to zaprezentowały przedszkolaki podczas III Przedszkolnego Konkursy Piosenki o Warszawie, który w piątek , 19 maja odbył się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.

czytaj więcej
Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej. fot. Mariusz Marcysiak

XIV Muzyczny Maj – Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej 19.05.2017 18:15

Recitalem Nuli Stankiewicz „Byle nie o miłości” prezentującym twórczość Agnieszki Osieckiej, rozpoczął się tegoroczny cykl koncertów „Muzyczny Maj”.

czytaj więcej