15.10.2019 10:30

RODZINNE GRY PLANSZOWE W KOMOROWIE

126
W sobotę, 12 października, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu rodzinne granie w gry planszowe. Zgromadziło mieszkańców w różnym wieku. Zarząd Osiedla Komorów zaprasza do korzystania z bogatej oferty kulturalno-edukacyjnej.

"Rodzinne granie bez prądu - planszówki" odbyło się w Warsztacie przy ulicy Ceglanej 2d. Ideą tych spotkań jest zwrócenie uwagi na to, jak bardzo ważne jest wspólne spędzanie wolnego czasu. Podczas sobotniego grania w gry planszowe spotkały się całe rodziny. Uczestnicy grali między innymi w: Potwory w Tokio, Carcassone, Dixit, Corteks, Kto to zrobił, Zatoka piratów i Park niedźwiedzi. Sobotnie granie odbyło się pod okiem profesjonalisty Igora Połowicza, który na co dzień pracuje w sklepie Merfolk z grami planowymi. Firma Merfolk zapewniała również gry na to spotkanie.

Inicjatorem tego wydarzenia jest Andrzej Jurewicz z Zarządu Osiedla Komorów, który zaprosił na kolejne granie w planszówki, które odbędzie się 16 listopada i odbywać się będzie średnio raz w miesiącu.

Nie jest to oczywiście jedyna oferta, z którą do mieszkańców osiedla Komorów wystąpił zarząd. Odbywają się pokazy filmów, które gromadzą wielu mieszkańców, w różnym wieku. Odbył się pokaz plenerowy na Placu Paderewskiego, a teraz projekcje filmów odbywają się w Warsztacie, przy ulicy Ceglanej. Najbliższa projekcja odbędzie się w piątek, 25 października. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Ponadto, w najbliższy weekend – 19 października, Zarząd Osiedla Komorów zaprasza dzieci i ich rodziców na przedstawienie Baśniowy pokoik, realizowane przez Teatr Dobrego Serca. Po przedstawieniu odbędą się animacje teatralne, które poprowadzi Aleksandra Perkowska, aktorka i reżyserka Teatru Bliżej Nieba. Na kolejne animacje teatralne organizatorzy zapraszają 23 listopada. Będzie to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych. Dla wszystkich mieszkańców organizowane są również zajęcie sportowe. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej gminy, a także zarządu: www: http://komorow.pl/aktualnosci. Przewodniczący i członkowie zarządu zachęcają do odwiedzania strony, a także do wpisywania się do newslettera zarządu, wtedy będą Państwo poinformowani o wszystkich wydarzeniach.

Wszystkie zajęcia są finansowanie z budżetu osiedla, zgodnie z głosowaniem mieszkańców.    

Zobacz także