Mieszkańcy Reguł podczas ćwiczeń z trenerem personalnym.
Każde ćwiczenia należy zacząć od rozgrzewki np. lekkiego biegu. Wszystkie ćwiczenia były wykonywane pod czujnym okiem trenera personalnego.
Podobne tematy: Michałowice Osiedle, Reguły

W poniedziałki w Michałowicach, a w czwartki w Regułach, w strefach rekreacji odbywają się treningi ogólnorozwojowe z udziałem trenera personalnego, Tomka Pukowskiego.


Inicjatywa sołtys i rady sołeckiej Reguł oraz Zarządu Osiedla Michałowice, aby zorganizować cykl treningów ogólnorozwojowych spotkała się z dużym zainteresowanie mieszkańców, którzy licznie biorą w nich udział.

 

Trening personalny to przede wszystkim doskonały wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem lub powracających do niego po długiej przerwie. Odpowiednie ustawienie ćwiczeń pod kątem wydajności organizmu to recepta na późniejsze sukcesy, a przede wszystkim szansa do efektywnego powrotu do formy. Ten rodzaj treningu charakteryzuje się ścisłą współpracą między trenerem a podopiecznym. Trener bezpośrednio nadzoruje wykonywanie ćwiczeń, a w razie potrzeby koryguje ich realizację tak, aby były poprawnie zrobione, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort osób ćwiczących.

 

Ćwiczenia z trenerem personalnym są prowadzone na powietrzu, a swoim programem obejmują również elementy Crossfitu, który opiera się na zestawie ćwiczeń wytrzymałościowo siłowych.

Brzmi ciężko? Otóż nie, ponieważ możemy znaleźć tu takie ćwiczenia jak: rozciąganie, skakanie, bieganie, czy pompki i brzuszki, a to raczej każdy z nas potrafi zrobić.

 

Trzeba też przyznać, iż miejsca, w których odbywają się ćwiczenia oraz ich pora – Michałowice godz. 20:00, Reguły godz. 19:30 – zdecydowanie sprzyjają tego rodzaju aktywności.

 

Pamiętajmy również, że trening ogólnorozwojowy to doskonała okazja, dająca możliwość zgubienia kilku kilogramów, wymodelowania sylwetki, dodatkowej energii, a tym samym lepszego samopoczucia i lepszej jakości życia.

 

Zapraszamy mieszkańców  do wspólnego ćwiczenia.

 

Michałowice – strefa rekreacji – poniedziałki godz. 20:00

Reguły – strefa rekreacji – czwartki godz. 19:30

 

 

Zajęcia sfinansowane z funduszu osiedla Michałowice oraz funduszu sołeckiego Reguł.

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w parku w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Dziecka w regulskim parku 13.06.2018 08:05

Cóż to była za impreza! Impreza na magicznej wyspie, która powstała w minioną niedzielę, 10 czerwca, w parku w Regułach. Wyspie radości, marzeń i wspaniałej zabawy.

czytaj więcej
Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne Data wydarzenia: 15.06.2018

Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów uczestnicy przygotują przepyszne owocowe desery, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiące gofry (15 czerwca, godz.15:30).

czytaj więcej
Debiuty - wystawa fotografii mieszkańców gminy (foto UG)

Wystawa fotografii 15.05.2018 09:10

W życiu każdego fotografa jednym z najważniejszych dni jest ten, kiedy to po raz pierwszy w wystawowej sali prezentuje swoje prace w formie dużych odbitek. Ten wyjątkowy dzień nastał dla uczestników warsztatów fotograficznych, które w roku 2016 i 2017 odbyły się w Michałowicach i Regułach.

czytaj więcej
Szeluszki w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Szeluszki 14.05.2018 10:59

Szeluszki, czyli warsztaty kreatywnej twórczości dla najmłodszych mieszkańców Michałowic-Wsi i osiedla Michałowice.

czytaj więcej
Warsztaty uważności. fot. Mariusz Marcysiak

Jak poradzić sobie ze stresem? 10.05.2018 10:35

Otaczający nas świat już tak jest skonstruowany, że wcześniej czy później zjawisko stresu spotyka każdego człowieka. Ważne, aby kiedy już się pojawi poradzić sobie z nim jak najlepiej.

czytaj więcej
Świąteczny kiermasz rękodzieła w Michowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Świąteczny kiermasz rękodzieła 18.03.2018 20:00

Palmy, pisanki, baranki, zajączki i wielkanocne koszyczki można było kupić podczas przedświątecznego kiermaszu rękodzieła w Michałowicach.

czytaj więcej
Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Regułach. fot. Małgorzta Posel

Rodzinne warsztaty świąteczne 18.03.2018 19:35

W atmosferze znakomitej zabawy mieszkańcy Reguł przygotowywali wielkanocne girlandy, wianki i świąteczne kartki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Bajko podróż z Aleksandrem Puszkinem. fot. Mariusz Marcysiak

Bajkowe podróże z literaturą dziecięcą 05.03.2018 21:55

Któż z nas nie chciałby na swojej drodze spotkać złotej rybki, która spełniłaby nasze życzenia. Te przyziemne i te najskrytsze.

czytaj więcej
Warsztaty plastyczne w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty plastyczne – czyli jak odkryć w sobie artystę 27.02.2018 14:10

Warsztaty w Granicy i Michałowicach to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży chętnej do odkrywania w sobie talentów artystycznych, a także chcących poszerzyć granice wyobraźni.

czytaj więcej