Mieszkańcy Reguł podczas ćwiczeń z trenerem personalnym.
Każde ćwiczenia należy zacząć od rozgrzewki np. lekkiego biegu. Wszystkie ćwiczenia były wykonywane pod czujnym okiem trenera personalnego.
Podobne tematy: Michałowice Osiedle, Reguły

W poniedziałki w Michałowicach, a w czwartki w Regułach, w strefach rekreacji odbywają się treningi ogólnorozwojowe z udziałem trenera personalnego, Tomka Pukowskiego.


Inicjatywa sołtys i rady sołeckiej Reguł oraz Zarządu Osiedla Michałowice, aby zorganizować cykl treningów ogólnorozwojowych spotkała się z dużym zainteresowanie mieszkańców, którzy licznie biorą w nich udział.

 

Trening personalny to przede wszystkim doskonały wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem lub powracających do niego po długiej przerwie. Odpowiednie ustawienie ćwiczeń pod kątem wydajności organizmu to recepta na późniejsze sukcesy, a przede wszystkim szansa do efektywnego powrotu do formy. Ten rodzaj treningu charakteryzuje się ścisłą współpracą między trenerem a podopiecznym. Trener bezpośrednio nadzoruje wykonywanie ćwiczeń, a w razie potrzeby koryguje ich realizację tak, aby były poprawnie zrobione, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort osób ćwiczących.

 

Ćwiczenia z trenerem personalnym są prowadzone na powietrzu, a swoim programem obejmują również elementy Crossfitu, który opiera się na zestawie ćwiczeń wytrzymałościowo siłowych.

Brzmi ciężko? Otóż nie, ponieważ możemy znaleźć tu takie ćwiczenia jak: rozciąganie, skakanie, bieganie, czy pompki i brzuszki, a to raczej każdy z nas potrafi zrobić.

 

Trzeba też przyznać, iż miejsca, w których odbywają się ćwiczenia oraz ich pora – Michałowice godz. 20:00, Reguły godz. 19:30 – zdecydowanie sprzyjają tego rodzaju aktywności.

 

Pamiętajmy również, że trening ogólnorozwojowy to doskonała okazja, dająca możliwość zgubienia kilku kilogramów, wymodelowania sylwetki, dodatkowej energii, a tym samym lepszego samopoczucia i lepszej jakości życia.

 

Zapraszamy mieszkańców  do wspólnego ćwiczenia.

 

Michałowice – strefa rekreacji – poniedziałki godz. 20:00

Reguły – strefa rekreacji – czwartki godz. 19:30

 

 

Zajęcia sfinansowane z funduszu osiedla Michałowice oraz funduszu sołeckiego Reguł.

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Planowane wyłączenia prądu

Planowane wyłączenia prądu 14.02.2018 08:40

PGE Rejon energetyczny Pruszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w dniach 20-21 lutego w miejscowościach: Reguły, Nowa Wieś oraz Pęcice Małe.

czytaj więcej
Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy Data wydarzenia: 07.02.2018

Zarząd Osiedla Michałowice zaprasza na cykl spotkań z zakresu pierwszej pomocy.

czytaj więcej
Przedstawienie Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci . fot. Mariusz Marcysiak

Wizyta Mikołaja w Regułach 11.12.2017 10:10

Już od kilku dni po gminie Michałowice podróżuje Mikołaj z prezentami. Ty, razem ten wyjątkowy i długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z Reguł. Ależ to było radosne spotkanie!

czytaj więcej
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak

Kiermasz świąteczny w Michałowicach 10.12.2017 17:50

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia pozostały jeszcze 2 tygodnie, ale ich atmosfera od pewnego czasu unosi się nad naszą gminą. W minioną sobotę, 9 grudnia można było ją poczuć w szkole podstawowej w Michałowicach.

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Regułach. 04.12.2017 19:40

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne to chyba najmilszy upominek dla naszych najbliższych. Świadczący o tym jak ważni są dla nas, a przede wszystkim świadczący o naszej pamięci o nich.

czytaj więcej
Zabawa Andrzejkowa seniorów z Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Zabawa Andrzejkowa seniorów - Reguły 25.11.2017 12:40

Andrzejki, to ostatni moment na dobrą zabawę przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Z tej okazji skorzystali seniorzy z Reguł i zorganizowali swoją pierwszą zabawę andrzejkową.

czytaj więcej
Poczytam Wam... fot. Mariusz Marcysiak

Poczytam Wam… 21.11.2017 18:45

Przyzwyczajenia, wiedza i umiejętności nabyte w młodym wieku bardzo często decydują o późniejszych zachowaniach i cechach dorosłego człowieka. Inicjatywa „Poczytam Wam…” idealnie wpisuje się w to twierdzenie i zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi z książką w ręku.

czytaj więcej
foto Urząd Gminy Michałowice

Przebudowa ul. Regulskiej w Regułach 21.11.2017 13:25

Na tę inwestycję mieszkańcy Reguł czekali od wielu lat. Będąca drogą powiatową ul. Regulska doczekała się przebudowy.

czytaj więcej
„Ławeczka” Aleksandra Gelmana. fot. Mariusz Marcysiak

„Ławeczka” Aleksandra Gelmana 08.11.2017 17:15

Nieustana gra pozorów i życiowe zawirowania dwójki bohaterów były tematem kameralnej opowieści pt. „Ławeczka”, którą to opowieść mieszkańcy osiedla Michałowice obejrzeli w niedzielę 5 listopada.

czytaj więcej
Szachy Wikingów. fot. Mariusz Marcysiak

Co to jest Kubb Viking? 30.10.2017 07:20

Kubb Viking to gra, która potocznie nazywana jest Szachami Wikingów. Ale czy szachy, to nie umysłowa gra?

czytaj więcej