15.10.2017 11:45

Wieczorek taneczny michałowickich seniorów

393
Październik to miesiąc, w którym przypada Dzień Seniora. Właśnie z tej okazji w sobotę, 14 października, w sali przy ul. Raszyńskiej 34 odbył się wieczorek taneczny, na którym bawili się członkowie Koła nr 2 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (ZERiI) w Michałowicach.

Zabawę rozpoczęła Teresa Sładek, przewodnicząca koła michałowickich seniorów, składając jego wszystkim członkom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim wspaniałej zabawy.

 

Wieczorek okazał się świetnym pomysłem, a sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Seniorzy w swoim gronie, mogli miło spędzić czas i dać się porwać tanecznej muzyce. Przeboje ulubionych wykonawców, nie tylko z dawnych lat, zapewnił zespół muzyczny „Wiktoria”. Muzyka na żywo sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Nie inaczej było w sobotni wieczór w Michałowicach.

 

Muzyka, tańce i rozmowy przy przygotowanych i przyniesionych przez seniorów smakołykach - to wszystko zapewniło uczestnikom  imprezy szampański nastrój i niezapomniane chwile.

 

Z okazji  Dnia Seniora składamy wszystkim seniorom z naszej gminy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i aby każdy dzień wypełniony był uśmiechem i radością. 

 

Wszystkiego dobrego!

 

 

 

Podobne tematy: osiedle Michałowice

Zobacz także