17.12.2019 19:35

Wigilia u Pęciczanek

114
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Pęciczanki” zaprosiły do siebie koleżanki z innych kół na spotkanie w świątecznej, bożonarodzeniowej atmosferze.

Spotkanie odbyło się 9 grudnia, a na jego miejsce Panie wybrały świetlicę w Pęcicach. To było pierwsze spotkanie wigilijne w naszej gminie, w tym roku. Świetlica przy ul. Brzozowej ledwie pomieściła sąsiadki, więc być może za rok Panie spotkają się w większej sali np. sali multimedialnej urzędu gminy.

Wigilia w Pęcicach przepełniona była rozmowami i życzeniami, których składanie rozpoczęły: Pani wójt gminy Michałowice – Małgorzata Pachecka i Pani Aleksandra Warsztocka z KGW „Pęciczanki”

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składam Państwu, w imieniu wszystkich członkiń Koła Gospodyń Wiejskich „Pęciczanki” najserdeczniejsze życzenia miłości, radości, pokoju w sercu, obfitości, wszelkiego dobra, wzajemnej życzliwości i aby wszystkie nasze koła rozwijały się wspaniale, służąc w najlepszy możliwy sposób społeczności lokalnej, w której żyjemy – życzyła Pani Aleksandra Warsztocka.

Do życzeń dołączyła się również Pani wójt Małgorzata Pachecka dodając – wszystkim Paniom, waszym domom, dzieciom, mężom i rodzinom, rodzicom, dziadkom, pradziadkom życzę wszystkiego najlepszego… Nie zabrakło również wsparcia Pani wójt dla działalności nowo powstałych kół i stowarzyszeń – jak patrzę na wasze działania i pełną  salę multimedialną w urzędzie, życzę Wam by zawsze tak było,

Po życzeniach przyszedł czas na przełamanie się opłatkiem i indywidualne życzenia, po których wystąpił nowo powstały chór „Pęciczanki”. W poniedziałkowi wieczór członkinie kół z Granicy, Komorowa, Michałowic, Nowej Wsi i Reguł wysłuchały koncertu pod dyrekcją Pani Jadwigi Małeckiej, a wśród widowni można było spotkać również radnych naszej gminy w tym jej przewodnicząca – Beatę Rycerską, Magdalenę Bronisz, Joannę Chilarską i Macieja Polarczyka.  

 

 

  

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Pęciczanki

Zobacz także