10.04.2016 21:30

Wiosenno - Wielkanocne szaleństwo

289
Ależ się działo w sobotę, 9 kwietnia, w hali sportowej Zespołu Szkół w Michałowicach. Festiwal tańca, sportu i zabawy, na który przybyło wielu mieszkańców naszej gminy, a kto nie był, ma czego żałować, ponieważ moc atrakcji, jakie tego dnia przygotował Klub Sportowy „Zdrowie” było, co niemiara.

Występy grup tanecznych ze szkoły tańca, Sqład – prowadzonej przez Dorotę Jastrzębską-Sabałę, pokazy sztuki walki i sportu – karate, które zaprezentowali podopieczni sensei’a Jarosława Gajka oraz zabawy na powietrznej ścieżce akrobatycznej, gry zręcznościowe i wiele, wiele animacji. To wszystko czekało na tych, którzy tego dnia zawitali do hali sportowej Zespołu Szkół w Michałowicach.

 

W części artystyczno-sportowej wystąpiło 7 grup tanecznych i 4 grupy karateków, a ich występy to pełen ekspresji spektakl talentu i umiejętności, który dzięki znakomitej choreografii i oprawie scenicznej, wzbudził zachwyt wśród zgromadzonej publiczności.

 

Podczas gdy dorośli korzystali z okazji do wspólnych spotkań i rozmów, najmłodsi oddawali się akrobatycznemu szaleństwu, startowali w licznych zabawach oraz brali udział w przygotowanych dla nich animacjach. Oczywiście wszystko pod opieką instruktorów i animatorów, którzy pilnowali, aby było bezpiecznie i aby nikt się nie nudził.

 

Jak mówi prezes Klubu Sportowego „Zdrowie” – Jarosław Gajek, organizator Wiosenno – Wielkanocnego szaleństwa, impreza jest imprezą pro sportową, pro zdrowotną i pro rodziną integrującą mieszkańców gminy Michałowice, która jak ma nadzieję na stałe wejdzie do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszej gminy.

Tak wielkie przedsięwzięcie niewątpliwie nie byłoby możliwe bez zaangażowania wielu osób, co z pewnością przyczyniło się do jego sukcesu.

 

To był wspaniały dzień, któremu towarzyszyła niesamowita atmosfera rodzinnego pikniku i świetnej zabawy, co można było zauważyć na wszystkich buziach uczestniczących w imprezie.

 

Impreza została dofinansowana z funduszu gminy Michałowice w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych.

Opublikowany przez: Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Michałowice

Zobacz także