Zabawa Andrzejkowa seniorów - Reguły

25.11.2017 12:40     340
Zabawa Andrzejkowa seniorów z Reguł. fot. Mariusz Marcysiak
fot. Mariusz Marcysiak Ostatnie przygotowania do zabawy, fot. Mariusz Marcysiak którą uroczycie rozpoczęła Barbara Jaśkowiec, przewodnicząca kola nr 4. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Wśród zaproszonych gości była Ewa Adamczyk, przewodnicząca Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak Tańcom nie było końca. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Reguły

Andrzejki, to ostatni moment na dobrą zabawę przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Z tej okazji skorzystali seniorzy z Reguł i zorganizowali swoją pierwszą zabawę andrzejkową.


Niespełna trzy miesiące temu oddana do użytku mieszkańców, nowa świetlica przy ul. Wiejskiej 13 tętni życiem i zaprasza na organizowane tu liczne wydarzenia i spotkania. Tym razem była to zabawa andrzejkowa, którą przygotowało działające w Regułach Koło nr 4 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (ZERiI). Dodajmy, iż była to pierwsza tak duża impreza, którą dzięki nowej świetlicy mogli zorganizować seniorzy.

 

Seniorzy z Reguł, a także zaproszeni goście, wśród których m.in. była Ewa Adamczyk, przewodnicząca Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Michałowicach oraz Anna Taras, przewodnicząca koła nr 5 z Opaczy-Kolonii udowodnili, że nie ważny jest rok urodzenia w dowodzie osobistym, a chęć zabawy, wspaniała atmosfera i przede wszystkim duże poczucie humoru. To wszystko sprawia, że radość z ich twarzy nigdy nie znika, a energia staje się niespożyta.

 

Ta wspaniała zabawa odbyła się 24 listopada, a jej oficjalnego rozpoczęcia dokonała przewodnicząca koła nr 4, Barbara Jaśkowiec. Z głośników rozbrzmiewały największe i najbardziej znane taneczne szlagiery, więc parkiet zapełniał się bardzo szybko i zabawa trwała w dobre. Energia i umiejętności godne podziwu i do pozazdroszczenia, ale to element charakterystyczny dla wszystkich seniorów naszej gminy.

 

Bez dwóch zdań pierwszą imprezę regulskich seniorów w nowej świetlicy należy zaliczyć do udanych, a przede wszystkim była to okazja do niezłej aktywności. Tańce, śpiewy w miły i sympatycznym gronie to recepta na udaną zabawę, więc nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć seniorom kolejnych okazji do tak wspaniałych wrażeń.

 

Zabawa Andrzejkowa została sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Reguły.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w parku w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Dzień Dziecka w regulskim parku 13.06.2018 08:05

Cóż to była za impreza! Impreza na magicznej wyspie, która powstała w minioną niedzielę, 10 czerwca, w parku w Regułach. Wyspie radości, marzeń i wspaniałej zabawy.

czytaj więcej
Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne Data wydarzenia: 15.06.2018

Podczas ostatnich przed wakacjami warsztatów uczestnicy przygotują przepyszne owocowe desery, orzeźwiającą lemoniadę i chrupiące gofry (15 czerwca, godz.15:30).

czytaj więcej
Debiuty - wystawa fotografii mieszkańców gminy (foto UG)

Wystawa fotografii 15.05.2018 09:10

W życiu każdego fotografa jednym z najważniejszych dni jest ten, kiedy to po raz pierwszy w wystawowej sali prezentuje swoje prace w formie dużych odbitek. Ten wyjątkowy dzień nastał dla uczestników warsztatów fotograficznych, które w roku 2016 i 2017 odbyły się w Michałowicach i Regułach.

czytaj więcej
Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Regułach. fot. Małgorzta Posel

Rodzinne warsztaty świąteczne 18.03.2018 19:35

W atmosferze znakomitej zabawy mieszkańcy Reguł przygotowywali wielkanocne girlandy, wianki i świąteczne kartki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Bajko podróż z Aleksandrem Puszkinem. fot. Mariusz Marcysiak

Bajkowe podróże z literaturą dziecięcą 05.03.2018 21:55

Któż z nas nie chciałby na swojej drodze spotkać złotej rybki, która spełniłaby nasze życzenia. Te przyziemne i te najskrytsze.

czytaj więcej
Gordonki. fot. Mariusz Marcysiak

Gordonki bawią i uczą w Regułach 22.02.2018 12:50

Gordonki – czyli jak rozwijać zdolności muzyczne naszego dziecka.

czytaj więcej
Przedstawienie Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci . fot. Mariusz Marcysiak

Wizyta Mikołaja w Regułach 11.12.2017 10:10

Już od kilku dni po gminie Michałowice podróżuje Mikołaj z prezentami. Ty, razem ten wyjątkowy i długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z Reguł. Ależ to było radosne spotkanie!

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Regułach. 04.12.2017 19:40

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne to chyba najmilszy upominek dla naszych najbliższych. Świadczący o tym jak ważni są dla nas, a przede wszystkim świadczący o naszej pamięci o nich.

czytaj więcej
Poczytam Wam... fot. Mariusz Marcysiak

Poczytam Wam… 21.11.2017 18:45

Przyzwyczajenia, wiedza i umiejętności nabyte w młodym wieku bardzo często decydują o późniejszych zachowaniach i cechach dorosłego człowieka. Inicjatywa „Poczytam Wam…” idealnie wpisuje się w to twierdzenie i zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi z książką w ręku.

czytaj więcej