Zabawa Andrzejkowa seniorów - Reguły

25.11.2017 12:40     325
Zabawa Andrzejkowa seniorów z Reguł. fot. Mariusz Marcysiak
fot. Mariusz Marcysiak Ostatnie przygotowania do zabawy, fot. Mariusz Marcysiak którą uroczycie rozpoczęła Barbara Jaśkowiec, przewodnicząca kola nr 4. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak Wśród zaproszonych gości była Ewa Adamczyk, przewodnicząca Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Michałowicach. fot. Mariusz Marcysiak Tańcom nie było końca. fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak fot. Mariusz Marcysiak
Podobne tematy: Reguły

Andrzejki, to ostatni moment na dobrą zabawę przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Z tej okazji skorzystali seniorzy z Reguł i zorganizowali swoją pierwszą zabawę andrzejkową.


Niespełna trzy miesiące temu oddana do użytku mieszkańców, nowa świetlica przy ul. Wiejskiej 13 tętni życiem i zaprasza na organizowane tu liczne wydarzenia i spotkania. Tym razem była to zabawa andrzejkowa, którą przygotowało działające w Regułach Koło nr 4 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów (ZERiI). Dodajmy, iż była to pierwsza tak duża impreza, którą dzięki nowej świetlicy mogli zorganizować seniorzy.

 

Seniorzy z Reguł, a także zaproszeni goście, wśród których m.in. była Ewa Adamczyk, przewodnicząca Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Michałowicach oraz Anna Taras, przewodnicząca koła nr 5 z Opaczy-Kolonii udowodnili, że nie ważny jest rok urodzenia w dowodzie osobistym, a chęć zabawy, wspaniała atmosfera i przede wszystkim duże poczucie humoru. To wszystko sprawia, że radość z ich twarzy nigdy nie znika, a energia staje się niespożyta.

 

Ta wspaniała zabawa odbyła się 24 listopada, a jej oficjalnego rozpoczęcia dokonała przewodnicząca koła nr 4, Barbara Jaśkowiec. Z głośników rozbrzmiewały największe i najbardziej znane taneczne szlagiery, więc parkiet zapełniał się bardzo szybko i zabawa trwała w dobre. Energia i umiejętności godne podziwu i do pozazdroszczenia, ale to element charakterystyczny dla wszystkich seniorów naszej gminy.

 

Bez dwóch zdań pierwszą imprezę regulskich seniorów w nowej świetlicy należy zaliczyć do udanych, a przede wszystkim była to okazja do niezłej aktywności. Tańce, śpiewy w miły i sympatycznym gronie to recepta na udaną zabawę, więc nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć seniorom kolejnych okazji do tak wspaniałych wrażeń.

 

Zabawa Andrzejkowa została sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Reguły.

 

 

Opublikowane przez: Mariusz Marcysiak

Zobacz także

Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Regułach. fot. Małgorzta Posel

Rodzinne warsztaty świąteczne 18.03.2018 19:35

W atmosferze znakomitej zabawy mieszkańcy Reguł przygotowywali wielkanocne girlandy, wianki i świąteczne kartki.

czytaj więcej
Zumba w Granicy. fot. Mariusz Marcysiak

Sportowo – taneczna gmina, czyli jak w miły sposób poprawić kondycję i uwolnić przy tym solidną dawkę endorfin. 09.03.2018 10:20

Jeżeli na co dzień brak nam energii i czujemy się przemęczeni, a także nierzadko podenerwowani, to znak, że potrzebujemy czegoś dla ucha i ciała.

czytaj więcej
Bajko podróż z Aleksandrem Puszkinem. fot. Mariusz Marcysiak

Bajkowe podróże z literaturą dziecięcą 05.03.2018 21:55

Któż z nas nie chciałby na swojej drodze spotkać złotej rybki, która spełniłaby nasze życzenia. Te przyziemne i te najskrytsze.

czytaj więcej
Gordonki. fot. Mariusz Marcysiak

Gordonki bawią i uczą w Regułach 22.02.2018 12:50

Gordonki – czyli jak rozwijać zdolności muzyczne naszego dziecka.

czytaj więcej
Przedstawienie Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci . fot. Mariusz Marcysiak

Wizyta Mikołaja w Regułach 11.12.2017 10:10

Już od kilku dni po gminie Michałowice podróżuje Mikołaj z prezentami. Ty, razem ten wyjątkowy i długo oczekiwany gość odwiedził dzieci z Reguł. Ależ to było radosne spotkanie!

czytaj więcej
Warsztaty świąteczne w regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Warsztaty świąteczne w Regułach. 04.12.2017 19:40

Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne to chyba najmilszy upominek dla naszych najbliższych. Świadczący o tym jak ważni są dla nas, a przede wszystkim świadczący o naszej pamięci o nich.

czytaj więcej
Poczytam Wam... fot. Mariusz Marcysiak

Poczytam Wam… 21.11.2017 18:45

Przyzwyczajenia, wiedza i umiejętności nabyte w młodym wieku bardzo często decydują o późniejszych zachowaniach i cechach dorosłego człowieka. Inicjatywa „Poczytam Wam…” idealnie wpisuje się w to twierdzenie i zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi z książką w ręku.

czytaj więcej
foto Urząd Gminy Michałowice

Przebudowa ul. Regulskiej w Regułach 21.11.2017 13:25

Na tę inwestycję mieszkańcy Reguł czekali od wielu lat. Będąca drogą powiatową ul. Regulska doczekała się przebudowy.

czytaj więcej
Zebranie mieszkańców Reguł. fot. Mariusz Marcysiak

Zebranie mieszkańców Reguł 30.09.2017 12:40

Jak co roku mieszkańcy Reguł spotkali się na sołeckim zebraniu, które w tym roku odbyło się w nowej świetlicy zlokalizowanej w zabytkowym parku przy ul. Wiejskiej.

czytaj więcej
Otwarcie świetlicy w Regułach. fot. Mariusz Marcysiak

Mieszkańcy Reguł mają nową świetlicę ! 04.09.2017 07:15

Po starym budynku nie ma już śladu. Teraz to nowa przestrzeń do wielu interesujących aktywności – warsztatów oraz zajęć dla dzieci i dorosłych, koncertów, teatrzyków, a także okolicznościowych spotkań i zebrań.

czytaj więcej