16.02.2015 11:00

Zabawa karnawałowa w sołectwie Komorów

401
W ostatnią sobotę karnawału, 14 lutego, mieszkańcy sołectwa Komorów bawili się na imprezie tanecznej w świetlicy w Kaliszowym Gaiku. Imprezę zorganizowała Rada Sołecka i radna Katarzyna Parzyńska.

W zabawie tanecznej bawiło się wielu mieszkańców sołectwa Komorów. Impreza rozpoczęła się wieczorem, ale najwięcej tancerzy przybyło około godziny dwudziestej. Wszystkich zebranych powitała radna Katarzyna Parzyńska, która dziękowała  za uczestnictwo i  życzyła udanej zabawy. 

 

Podczas zabawy dominowała polska muzyka popularna. I wszyscy zgodnie twierdzili, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza! Był wężyki, pociągi i inne kombinacje taneczne, które do zabawy włączały wszystkich uczestników. Odbyły się konkursy, które  wyzwalały nie lada emocje. Były również tanga, rock and role, cza cza i inne tańce. Wszyscy chętnie włączyli się do wykonania Greka Zorby. Warto dodać, że niektórzy mieszkańcy uczestniczą w kursie tańca organizowanym przez Radę Sołecką i radną. Zajęcia odbywają się w każdy piątek, o godzinie 17.00.

 

Dużą niespodzianką był słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów. Stół został zapełniony cistami i faworkami, a tuż po 18 salę wypełnił dodatkowo zapach ciepłych pączków - poczęstunek od wójta Krzysztofa Grabki. Mieszkańcy chętnie się częstowali, a zabawa trwała prawie do północy!

 

Impreza zorganizowana została przez Radę Sołecką i radną Katarzynę Parzyńską i sfinansowana została z funduszu sołeckiego. 

 

 

Opublikowany przez: Beata Izdebska-Zybała
Podobne tematy: Sołectwo Komorów

Zobacz także