20.02.2017 09:05

Zabawa karnawałowa w stylu lat 70. w Kaliszowym Gaiku

494
Mieszkańcy sołectwa Komorów bawili się na balu ostatkowym w stylu lat 70. Imprezę zorganizował sołtys, Artur Kostera, rada sołecka i radna, Katarzyna Parzyńska.

Organizatorzy witając gości życzyli szampańskiej, wspaniałej zabawy! Ten bal różnił się od poprzednich tym, że organizatorzy zapowiedzieli, że będzie to zabawa w stylu lat 70. Dlatego tego wieczoru królowały krempliny, koszule w barwne wzory i spodnie dzwony. A poza tym, wspaniałe kolorowe włosy i oczywiście przyciemniane okulary. Zabawa była wyjątkowa, mieszkańcy sołectwa mają wspaniałe poczucie humoru i potrafią się świetnie bawić! Gratulujemy!

Warto dodać, że zabawy w okresie karnawału w sołectwie organizowane są od kilku lat. Zainteresowanie nimi jest ogromne, bawią się zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy. W tym roku, ta „młodsza cześć” była bardzo liczna. Na parkiecie jednak wszyscy bawili się znakomicie.

 

Podczas zabawy dominowała polska muzyka popularna. I wszyscy zgodnie twierdzili, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza! Były wężyki, pociągi i inne kombinacje taneczne. Odbyły się konkursy, które  wyzwalały nie lada emocje. Były również tanga, rock and role, cza cza  i inne tańce. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy!

 

Radna, Katarzyna Parzyńska, jak również sołtys, Artur Kostera mówili, że widzą ożywienie wśród mieszkańców sołectwa Komorów, coraz więcej osób odwiedza świetlicę w Kaliszowym Gaiku, z czego bardzo są zadowoleni. I oczywiście zapraszają na kolejne spotkania aktywizujące mieszkańców sołectwa.  Katarzyna Parzyńska zaprasza na stałe zajęcia pilates i gimnastykę w tygodniu, oraz na spotkanie z okazji 8 marca – Dnia Kobiet. Szczegóły pojawią się już wkrótce na tablicach informacyjnych sołectwa Komorów. Mieszkańcy udowodnili po raz kolejny, że lubią i potrafią się bawić. Niezależnie od wieku. Rozchodzący się goście wyrazili nadzieję na kontynuowanie tradycji zabaw tanecznych w karnawale. 

Podobne tematy: Sołectwo Komorów

Zobacz także