23.06.2010 10:00

Zakończenie roku w ochronce Sióstr Służebniczek w Komorowie

30
22 czerwca odbyło się zakończenie roku przedszkolnego w ochronce Sióstr Służebniczek w Komorowie. Były występy artystyczne dzieci, kwiaty, prezenty i gorące podziękowania.
Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2009/2010 oraz uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków odbyła się na dziedzińcu przy przedszkolnym. Najpierw występowały najmłodsze dzieci, potem „starszaki”. Najstarsze dzieci (dzieci z „0”) pożegnały się z siostrami, a szczególnie z siostrą Patrycją, która od kilku lat była ich wychowawczynią. Podczas tej uroczystości padło wiele miłych i ciepłych słów.
Dzieci śpiewały i mówiły wiersze. Część ich występu była po angielsku, dzieci w przedszkolu uczą się między innymi języka angielskiego. Na koniec starszaki pięknie zatańczyły poloneza.
Potem był czas na życzenia, kwiaty i prezenty. Dzieci na pożegnanie przedszkola otrzymały puzzle, książki, a także przybory plastyczne.
Do przedszkola Sióstr Służebniczek uczęszcza przeszło 40 dzieci, są one podzielone na dwie grupy: dzieci młodsze (trzy i czterolatki) i dzieci starsze (pięcio i sześciolatki). Starszymi przedszkolakami w roku przedszkolnym 2009/2010 opiekowała się siostra Patrycja, młodszymi: siostra Maksymiliana i siostra Janina. Siostra Fidelis jest dyrektorem przedszkola.