15.10.2022 12:50

Nagrody wójta z okazji Dnia Edukacji Narodowej

149
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Michałowice, Małgorzata Pachecka wręczyła nagrody nauczycielom gminnych jednostek oświatowych.

Szkoły różnie obchodziły ten szczególny dla pedagogów dzień. W Komorowie na uroczystym apelu oprócz wręczenia nagród wójta i dyrektora miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów pierwszych klas liceum. Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna zorganizowana przez uczniów. Z kolei w Michałowicach nauczyciele zorganizowali wspólne śniadanie, co zaowocowało mniej formalną, a bardziej rodzinną atmosferą całego spotkania.

W całej gminie nagrodę wójta otrzymali następujący nauczyciele:

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi:

  1. Jadwiga Jodłowska – Dyrektor, pedagog szkolny,
  2. Emilia Skórecka – Wicedyrektor, nauczycielka wspomagający, pedagog specjalny,
  3. Agnieszka Raczyńska-Bigaj – Wicedyrektor, nauczycielka języka angielskiego,
  4. Elżbieta Gąsior  – nauczycielka historii,
  5. Beata Wiszniewska – nauczycielka języka polskiego,
  6. Tomasz Matuszewski – nauczyciel wychowania fizycznego,
  7. Małgorzata Rec – nauczycielka języka polskiego i historii,
  8. Anna Adamczewska – nauczycielka wychowania fizycznego,
  9. Jolanta Gajewska – nauczycielka informatyki i techniki,
  10. Katarzyna Kozłowska-Worwa – nauczycielka matematyki,
  11. Małgorzata Chmiel – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  12. Julita Michałowska – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  13. Agnieszka Kapica – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  14. Małgorzata Gołdyn-Fus – nauczycielka języka niemieckiego, neurologopeda,
  15. Magdalena Sinior – nauczycielka biologii i przyrody.

Gminne Przedszkole w Michałowicach:

  1. Renata Bontron – Dyrektor, nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  2. Agnieszka Czekalska – wicedyrektor, nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  3. Anna Zaręba-Piskorz – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  4. Weronika Długosz-Jagieło  – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  5. Teresa Jaskólska – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  6. Maria Krasowska – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  7. Marta Izdebska – nauczycielka wychowania przedszkolnego,
  8. Agnieszka Worobiec – logopeda, pedagig specjalny,
  9. Magdalena Chrzanowska-Frelek – nauczycielka wychowania przedszkolnego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie:

  1. Edyta Pająk – Dyrektor, nauczycielka informatyki,
  2. Sławomir Rymuza – wicedyrektor, nauczyciel muzyki,
  3. Magdalena Petrykowska-Uznańska – wicedyrektor, psycholog szkolny,
  4. Joanna Jaworska – nauczycielka świetlicy,
  5. Joanna Kik-Mikuła – pedagog specjalny,
  6. Agata Dmoch-Hołdy – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  7. Małgorzata Pawlikowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  8. Paulina Wądołowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  9. Hanna Karska-Przasnek – nauczycielka angielskiego.

Szkoła Podstawowa w im. Jana Pawła II w Michałowicach:

  1. Magdalena Fimowicz-Wasiak – dyrektor, nauczycielka języka angielskiego,
  2. Marta Ciechomska – nauczycielka matematyki,
  3. Jakub Daniluk – nauczyciel wychowania fizycznego,
  4. Małgorzata Jaworska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  5. Anna Kaczorowska – logopeda,
  6. Jolanta Karwacka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  7. Dominika Kotowska – nauczycielka współorganizujący kształcenie,
  8. Elżbieta Kwiatkowska – nauczycielka wychowania fizycznego,
  9. Monika Mikunda – nauczycielka geografii i przyrody,
  10. Magdalena Nassalska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  11. Agnieszka Pastuszek – nauczycielka języka polskiego,
  12. Karolina Przegiętka – nauczycielka bibliotekarz,
  13. Dorota Rojek – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  14. Renata Zarychta – nauczycielka języka polskiego,
  15. Wiesław Żochowski – nauczyciel matematyki.

 

Opublikowany przez: Marcin Bójko