22.10.2019 11:45

Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w szkołach

146
Dzień Edukacji Narodowej jest niezwykle ważnym dniem dla wszystkich pracowników oświaty. W naszej gminie nauczyciele świętowali podwójnie - w szkołach i w Urzędzie Gminy Michałowice.

O uroczystości, która odbyła się 15 października, w sali multimedialnej urzędu, podczas której zostały wręczone akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego nauczycielom, którzy zdali egzamin w sierpniu  oraz  nagród  Pani Wójt Gminy Michałowice - już pisaliśmy.

Teraz chcielibyśmy przedstawić wyróżnionych pracowników gminnych placówek oświatowych, którzy w zaciszu swoich szkół, za swoją pracę i zaangażowanie zostali wyróżnieni Nagrodą Dyrektora.

I tak:

Przedszkole Michałowice

Nagroda dyrektora

Nauczyciele:

  1. Brzezińska Małgorzata
  2. Chrzanowska-Frelek Magdalena
  3. Derlecka Monika
  4. Długosz-Jagieło Weronika
  5. Izdebska Marta
  6. Jaskólska Teresa
  7. Krasowska Maria
  8. Kwapińska Sylwia
  9. Miszczak Halina
  10. Racięcka Anna
  11. Rogalska Małgorzata
  12. Ślusarek Agnieszka
  13. Wojcieszko-Kowalska Janina
  14. Woś Beata
  15. Zaręba-Piskorz Anna

Obsługa:

  1. Ambroziak Elżbieta
  2. Godlewska Danuta
  3. Kaźmierczak Martyna
  4. Kołodziejczyk Barbara
  5. Korczak Elżbieta
  6. Koszewska Małgorzata
  7. Kot Mariola
  8. Kowalczyk Zofia
  9. Kułakowska Jolanta
  10. Miciniak Anna
  11. Olesińska Hanna
  12. Orzełowska Wiesława
  13. Ostrowska Beata
  14. Sawicki Ryszard
  15. Tasak Katarzyna
  16. Wciślińska Barbara
  17. Woźniak Urszula
  18. Zalewska-Wróblewska Dorota
  19. Zawadka Beata
  20. Zera Dorota

Nagroda wójta

Nauczyciele:

  1. Bontron Renata
  2. Czekalska Agnieszka
  3. Worobiec Agnieszka

SP Michałowice

Nagroda dyrektora

Nauczyciele:

  1. Chmielewska-Sobiera Emilia
  2. Ciechomska Marta
  3. Czyżewska Beata
  4. Grabowska Aleksandra
  5. Grajewska Agnieszka
  6. Grześ-Wodzińska Edyta
  7. Jaworska Małgorzata
  8. Klee-Adamowicz Dorota
  9. Kołpaczyńska-Koza Jolanta
  10. Kryśka Piotr
  11. Mróz Agnieszka
  12. Nowakowska Anna
  13. Pastuszek Agnieszka
  14. Pius Ewa
  15. Połodziuk Kamil
  16. Popłońska Karolina
  17. Przegiętka Karolina
  18. Rakfalska Wioletta
  19. Skrzędziejewska-Cendrowska Małgorzata
  20. Stencka Alina
  21. Stolarczyk Agnieszka
  22. Suszek Kamila
  23. Szpoton Jadwiga
  24. Ślęzak-Niemiec Agnieszka
  25. Traczyk Katarzyna
  26. Wolańska Luiza
  27. Zacny Paweł
  28. Zaręba Anna
  29. Zarychta Renata
  30. Zasztowt Joanna
  31. Żochowski Wiesław

Obsługa:

  1. Bubiec Irena
  2. Gajewska Agnieszka
  3. Jakubowska-Nowocień Katarzyna
  4. Juczewska Danuta
  5. Kachniarz Małgorzata
  6. Kalinowski Edward
  7. Kruszyńska Joanna
  8. Kur Beata
  9. Lubryczyński Paweł
  10. Mikulska Beata
  11. Osiński Dariusz
  12. Urbańska Bogusława
  13. Urbański Marek
  14. Wrona Stanisław

Nagroda wójta

Nauczyciele:

  1. Matejuk Anna
  2. Mikunda Monika
  3. Wąsowicz-Ciechomska Aneta
  4. Widera Małgorzata
  5. Zieliński Łukasz

ZSO Komorów

Nagroda dyrektora

Nauczyciele:

  1. Bentyn Wojciech
  2. Betlińska Maria
  3. Danieluk Bożena
  4. Dyrek Sylwia
  5. Engel Ewa
  6. Gawron Magdalena
  7. Gielniewska Barbara
  8. Głowala Ewa
  9. Grzywaczewska Dorota
  10. Jakubek Jolanta
  11. Karska-Przasnek Hanna
  12. Kasperska Anna
  13. Kosakowska Elwira
  14. Laszuk-Chludzińska Anna
  15. Libiszewska Ewa
  16. Michalak Barbara
  17. Milczarska Joanna
  18. Nowak Agnieszka
  19. Padewska Elwira
  20. Pajączek Małgorzata
  21. Pająk Edyta
  22. Pawlikowska Małgorzata
  23. Pawłowska Jolanta
  24. Petrykowska-Uznańska Magdalena
  25. Piątek Mariola
  26. Reszka Joanna
  27. Rymuza Sławomir
  28. Sobczak-Maciocha Renata

Nagroda wójta

Nauczyciele:

  1. Belniak Mateusz
  2. Ciechomska Ewa
  3. Głodowska Małgorzata
  4. Tomaszewski Grzegorz
  5. Wolborski Daniel

ZSP Nowa Wieś

Nagroda dyrektora

Nauczyciele:

  1. Adamczewska Anna
  2. Baranowska Agnieszka
  3. Chmiel Małgorzata
  4. Choromańska-Kowalczyk Ewa
  5. Chruścińska Anna
  6. Chwałowska Beata
  7. Ciechomska Bogusława
  8. Cieślak Jolanta
  9. Cyrkler Maria
  10. Dajek Elżbieta
  11. Gajewska Jolanta
  12. Głażewska Magdalena
  13. Grobelna Małgorzata
  14. Huryń Urszula
  15. Jarosińska Urszula
  16. Jędral Beata
  17. Kaczmarek Jacek
  18. Kasprzak Anna
  19. Kasprzyk Katarzyna
  20. Koziorowska Anna
  21. Kozłowska-Worwa Katarzyna
  22. Kurdziałek Marzena
  23. Kwiatkowska Małgorzata
  24. Kwiatkowski Krzysztof
  25. Maculewicz Kinga
  26. Makowski Andrzej
  27. Materek Dominika
  28. Mrozowska Barbara
  29. Pietrzak Justyna
  30. Piotrowska Aleksandra
  31. Pniewska Katarzyna
  32. Raczyńska-Bigaj Agnieszka
  33. Rec Małgorzata
  34. Sienkiewicz Agnieszka
  35. Sinior Magdalena
  36. Skorupski Szymon
  37. Stawicka-Tyszko Urszula
  38. Stephenson Iwona
  39. Suchocka Joanna
  40. Świątek Danuta
  41. Włodarczyk Anna
  42. Woźniak Małgorzata
  43. Zawistowska Bożena
  44. Zygier Elżbieta

Obsługa:

  1. Auguściak Dorota
  2. Biedrzycka Elżbieta
  3. Ciechomski Ryszard
  4. Duda Barbara
  5. Dymek Teresa
  6. Faterkowski Tomasz
  7. Gawryś Małgorzata
  8. Gemza-Walendowska Jolanta
  9. Jambroziak Elżbieta
  10. Kurzawa Elżbieta
  11. Kwietniak Katarzyna
  12. Łojek Weronika
  13. Maruszewski Bogdan
  14. Merc Małgorzata
  15. Mikołajewska Joanna
  16. Ostachowska Krystyna
  17. Pakuła Małgorzata
  18. Smoderek Mirosław
  19. Sołtysiak Anita
  20. Szulc Zofia
  21. Ścieńska Iwona
  22. Wall Norbert
  23. Woźniak Jadwiga
  24. Wójcik Krystyna
  25. Zhukouska Dziyana
  26. Zielińska Paulina
  27. Żmitrowicz Krystyna

Nagroda wójta

Nauczyciele:

  1. Gąsior Elżbieta
  2. Jasińska Monika
  3. Jodłowska Jadwiga
  4. Majkowska Hanna
  5. Matuszewski Tomasz
  6. Młyńska Hanna
  7. Pomykała Anna
  8. Wiszniewska Beata

 

Gratulujemy! 

Zobacz także