08.01.2020 09:25

Biegnij - Jedź – Maszeruj w gminie Michałowice

272
Zima, także ta bez śniegu, jest doskonałym czasem do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. W naszej gminie mamy doskonałą do tego możliwość, udając się do Granicy, Komorowa czy Suchego Lasu. W ubiegłym roku zostały wyznaczone tam trasy o różnych długościach, które znakomicie służą i biegaczom, i rowerzystom czy też osobom preferującym spacery, a także marsz nordic walking.

Dystanse ścieżek są różne – od 1 km do ponad 7 km.  Większość tras zlokalizowana jest na terenie leśnym, część przebiega ulicami naszej gminy.

Trasy są oznakowane, wraz z kilometrażem.  Projekt powstał dzięki współpracy gminy z Nadleśnictwem Chojnów oraz Leśnictwami Podkowy Leśnej i  Sękocina, a przede wszystkim dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego mieszkańca, Pana Radosława Chlebickego.   

Zapraszamy na trasy "Biegnij - Jedź - Maszeruj" w gminie Michałowice .  

Maps tras:

trasy

 

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji