03.03.2020 15:45

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski coraz bliżej!

103
Koszykarki z UKS Nowa Wieś coraz bliżej ćwierćfinału Mistrzostw Polski U16K. Po wygranej w Nowej Wsi z zawodniczkami SKS12 Warszawa nie miały sobie równych w meczu w Mińsku Mazowieckim, pokonując UKS ProBasket Mińsk Mazowiecki aż 140:23. Gratulujemy!

Kadetki z Nowej Wsi od początku rozgrywek o awans do 1/4 finału Mistrzostw Polski trzymają bardzo wysoki poziom, wygrywając z rywalkami dużą liczbą punktów: z SKS12 Warszawa 83:58, z UKS ProBasket Mińsk Mazowiecki aż 140:23.

Podczas meczu w Nowej Wsi zawodniczki wspierali rodzice, a także Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice. Mecz dostarczył publiczności wiele emocji. W połowie II kwarty był moment, że drużyna SKS12 Warszawa zmniejszyła stratę do zaledwie 4 punktów. Jednak wówczas nastąpił przełom w zespole z Nowej Wsi i już do końca spotkania nasze zawodniczki kontrolowały wydarzenia na boisku. Dziękujemy!!!

Przed koszykarkami z UKS Nowa Wieś i trenerami, Anną Adamczewską i Cezarym Grzelakiem jeszcze jeden mecz w rozgrywkach o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski U16K. Ostatnie spotkanie zagrają już 13 marca z warszawskim klubem z Ursusa. Trzymamy mocno kciuki. Powodzenia!

Opublikowany przez: Stanowisko ds. promocji