23.01.2017 11:20

FC Komorów wygrywa turniej

181
Chłopcy trenujący w klubie FC Komorów okazali się najlepszą drużyną turnieju piłki nożnej OSiR Włochy Cup, zdobywając złoto i puchar rozgrywek.

14 stycznia drużyna FC Komorów 2005 pod kierunkiem trenera Roberta Zawadzkiego, w składzie: Wiktoria Nowak, Marcin Kuna, Piotr Kąkol, Mikołaj Romankiewicz, Adam Makarenko, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Janek Płaza, wzięła udział w Halowym Turnieju OSIR Włochy Cup.

Zawodnicy pokazali charakter, ambicję i wolę walki i zakończyli rozgrywki grupowe na I miejscu. Następnie zdecydowanie pokonali w półfinale drużynę gospodarzy – UKS Okęcie i zagrali w finale z pierwszą drużyną Polonii Warszawa. Faworyzowany przeciwnik, który w swoim półfinale pokonał bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużynę UKS Łady aż 5-0, nie znalazł sposobu na naszą obronę, natomiast bramkarza Polonii pokonali Mikołaj Romankiewicz i Adam Makarenko.

Grę Mikołaja w całym turnieju docenili organizatorzy, którzy przyznali mu tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju została Wiktoria Nowak.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.